Esileht Koolilaps 1 klassi vanemad ,kas te otsite ise kooli kodulehelt infot

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: 1 klassi vanemad ,kas te otsite ise kooli kodulehelt infot

Postitas:

Kooli kodulehel pole veel 1. klassi aktuse aegagi, muust infost rääkimata.
Tobe on see, et öeldi, et kunstitarvete osas ütleb õpetaja augustis toimuval koosolekul, mida vaja. Koosoleku aega veel ei tea, endal on augusti lõpp suht töiseks planeeritud, arvestusega, et sept algus vabam oleks. Töö selline, et ära ei saa, kui tööpäev on. Ei tahaks küll augusti viimastel päevadel hakata ei-tea-kust seda infot otsima, et siis õigeid värve- pliiatseid-pintsleid- pabereid otsima hakata. Tean, et mõnes koolis on olnud vägagi konkreetsed nõudmised, et vot just sellised peavad olema.

neid kunstitarbeid ei lähe vaja kohe 1. septembril, kõige kiiremal juhul läheb mõnda neist vaja 4. septembril, küll sa jõuad osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 12:24; 15.08 21:37; 19.08 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei oleks kooli kodulehelt lugenud ,et 1 klassi laste vanematele tuleb augusti lõpus koosolek siis poleks teadnudki ,Kas kool peaks ka läbi meili teatama ?

Mis põhjusel sa kirjavahemärgi ette tühiku trükid? Kas su kooliminev laps on pärinud sinu geenid? Siis peaksid otsima koole hoopis õpiraskustega laste jaoks.

Selle kommentaari taustal ma ei imesta, et meil on nii palju koolikiusamist. Ja see on väga kurvastav. Täiskasvanud inimene hakkab halvustama täesti võõrast last, kuna ta ema ei pane koma õigesti. Ja tal jääb veel õigust ülegi. Milline eeskuju on selline inimene oma lastele? Isegi kui koma ette ei käi tühikut, siis see ei anna õigust kedagi mõnitada. Ka viisakalt saab tähelepanu juhtida. Kallid emad, te olete eeskujuks oma lastele! Mõelge enne kui midagi ütlete. Kui midagi asjalikku öelda pole, on mõistlikum ütlemata jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei oleks kooli kodulehelt lugenud ,et 1 klassi laste vanematele tuleb augusti lõpus koosolek siis poleks teadnudki ,Kas kool peaks ka läbi meili teatama ?

Mis põhjusel sa kirjavahemärgi ette tühiku trükid? Kas su kooliminev laps on pärinud sinu geenid? Siis peaksid otsima koole hoopis õpiraskustega laste jaoks.

Selle kommentaari taustal ma ei imesta, et meil on nii palju koolikiusamist. Ja see on väga kurvastav. Täiskasvanud inimene hakkab halvustama täesti võõrast last, kuna ta ema ei pane koma õigesti. Ja tal jääb veel õigust ülegi. Milline eeskuju on selline inimene oma lastele? Isegi kui koma ette ei käi tühikut, siis see ei anna õigust kedagi mõnitada. Ka viisakalt saab tähelepanu juhtida. Kallid emad, te olete eeskujuks oma lastele! Mõelge enne kui midagi ütlete. Kui midagi asjalikku öelda pole, on mõistlikum ütlemata jätta.

Nõustun üleskutsega: mõelge enne kui ütlete. Lisaksin siia omalt poolt veel: mõelge enne kui kirjutate. Tühik kirjavahemärgi ees teeb lugemise ebamugavaks. Lausete puudumine, suure algustähe ingoreerimine, lauseehituse labastamine – need kõik teevad lugemise ebamugavaks ning saadavad endaga sõnumit “ega ma tegelikult ei tahagi, et keegi seda loeks”. Pealegi, mõne aasta pärast hakkavad need tänased koolialustajad vabamalt internetis ringi luusima ning see, millise keele või keelekasutuse me neile ette anname, on meie teha. Mida ilusamat ja läbimõeldumat keelt ning vormistust kasutame meie täna, seda suurem on baas, millelt meie lastel on ilusat keelt õppida.

(Ääremärkusena veel seda, et esimese pommi viskaja pole teemas kuigi palju sõna võtnud ning teemaalgataja viriseva ja jonniva vastuse peale ärkasid hoopis need, kes esimese hooga ei öelnud midagi ning olid valmis seda rumalust, sest rumalus see on, ignoreerima.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.08 10:11; 14.08 16:47; 14.08 18:41; 15.08 16:54; 20.08 12:13; 20.08 13:50; 20.08 14:57; 20.08 15:10; 20.08 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei oleks kooli kodulehelt lugenud ,et 1 klassi laste vanematele tuleb augusti lõpus koosolek siis poleks teadnudki ,Kas kool peaks ka läbi meili teatama ?

Mis põhjusel sa kirjavahemärgi ette tühiku trükid? Kas su kooliminev laps on pärinud sinu geenid? Siis peaksid otsima koole hoopis õpiraskustega laste jaoks.

Selle kommentaari taustal ma ei imesta, et meil on nii palju koolikiusamist. Ja see on väga kurvastav. Täiskasvanud inimene hakkab halvustama täesti võõrast last, kuna ta ema ei pane koma õigesti. Ja tal jääb veel õigust ülegi. Milline eeskuju on selline inimene oma lastele? Isegi kui koma ette ei käi tühikut, siis see ei anna õigust kedagi mõnitada. Ka viisakalt saab tähelepanu juhtida. Kallid emad, te olete eeskujuks oma lastele! Mõelge enne kui midagi ütlete. Kui midagi asjalikku öelda pole, on mõistlikum ütlemata jätta.

Tahaks teada, et miks seda kommentaari miinustati, kas tegemist tõesti kiusaja emaga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 19:59; 15.08 16:42; 20.08 13:18; 20.08 14:30; 20.08 15:06; 20.08 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina miinustasin, sest sa astusid täpselt samasse ämbrisse, kuhu astus too, keda sa korrale kutsuda tahtsid – olid üleolev, hinnangut andev ja pinnapealne. Lahkame siis natuke!

Selle kommentaari taustal ma ei imesta, et meil on nii palju koolikiusamist.

Kui sa oleksid tahtnud tulla sisse neutraalsena, ei oleks sa alustanud ahastava “selle taustal ma ei imesta” väljendiga, vaid pigem: “Meil koolides ja ühiskonnas on niigi liiga palju kiusamist…”

Täiskasvanud inimene hakkab halvustama täesti võõrast last, kuna ta ema ei pane koma õigesti.

Loe palun uuesti seda kommentaari, mida kritiseerid. Las ei ole otseselt halvustatud, vaid on esitatud küsimus (mille viisakas inimene oleks küll esitamata jätnud), millele oleks saanud vastata: “Ei, lapsega on kõik hästi ja mina püüan järgmine kord selle tühiku meeles pidada.” (Seda ei tulnud. Tuli hoopis halisev eneseõigustus, mille käigus teemaalgataja oma järgmistes kommentaarides kaotas üldse igasuguse lauseehituse, kirjavahemärgid ja suurtähed ära – jonniv viieaastane)

Ja tal jääb veel õigust ülegi.

Seda ma juba enne mainisin, et antud kommentaator on tegelikult ainult ühe lisapostituse teinud ning tolle tooni teravus oli nii selgelt teemaalgataja kasvavast jonnimisest tingitud, et ma ei saa küll midagi ette heita. Kui sa püüad talle veel mõnd kommentaari pähe määrida, siis mine ja uuri täpsemalt, milline kägu on kuskil kirjutanud.

Milline eeskuju on selline inimene oma lastele?

Siinkohal isegi nõustun, et täiskasvanud inimene võiks suuta oma emotsioone vaos hoida, kuid jällegi, see kehtib ka sinu kohta.

Isegi kui koma ette ei käi tühikut, siis see ei anna õigust kedagi mõnitada. Ka viisakalt saab tähelepanu juhtida.

Mis sa arvad, kas teemaalgataja kasutas esimest korda elus lauseid, millesse käib koma? See ei ole ju mingi uus reegel! Sada aastat tagasi trükitud raamatutes paigutati komasid samamoodi ning kui inimesel on õnnestunud koolist läbi tulla, tööturul sisse seada ja laps kooliealiseks kasvatada nii, et ta sellist kirjapanemise viisi kordagi näinud pole, siis mul on temast kahju. Olgem ausad, sellist varianti pole olemas ning ilmselgelt inimene lihtsalt mingist idiootsusest ignoreerib kõike seda, mida koolis õpiti ja raamatutest näinud on. Mõne, kuradi, raamatu ta ju ikka elu jooksul avanud on! Enamasti ma ei viitsi selliseid idioote üldse korrale kutsuda, kuid ma ei saa halvustavalt suhtuda neisse, kes meie oma keele reeglite rikkumise suhtes tuld täis lähevad ja teravama märkuse teevad. Jah, see viimane oli nüüd hinnanguline ning emotsionaalne, kuid sa ise soovisid vastust.

Ainus, millega ma terve selle postituse juures nõustuda sain, oligi mõte, et mõtleks enne ütlemist. See kehtis ka sinu kohta ning sa jätsid võimaluse kasutamata – sellest ka miinus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.08 10:11; 14.08 16:47; 14.08 18:41; 15.08 16:54; 20.08 12:13; 20.08 13:50; 20.08 14:57; 20.08 15:10; 20.08 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina miinustasin, sest sa astusid täpselt samasse ämbrisse, kuhu astus too, keda sa korrale kutsuda tahtsid – olid üleolev, hinnangut andev ja pinnapealne. Lahkame siis natuke!

Selle kommentaari taustal ma ei imesta, et meil on nii palju koolikiusamist.

Kui sa oleksid tahtnud tulla sisse neutraalsena, ei oleks sa alustanud ahastava “selle taustal ma ei imesta” väljendiga, vaid pigem: “Meil koolides ja ühiskonnas on niigi liiga palju kiusamist…”

Täiskasvanud inimene hakkab halvustama täesti võõrast last, kuna ta ema ei pane koma õigesti.

Loe palun uuesti seda kommentaari, mida kritiseerid. Las ei ole otseselt halvustatud, vaid on esitatud küsimus (mille viisakas inimene oleks küll esitamata jätnud), millele oleks saanud vastata: “Ei, lapsega on kõik hästi ja mina püüan järgmine kord selle tühiku meeles pidada.” (Seda ei tulnud. Tuli hoopis halisev eneseõigustus, mille käigus teemaalgataja oma järgmistes kommentaarides kaotas üldse igasuguse lauseehituse, kirjavahemärgid ja suurtähed ära – jonniv viieaastane)

Ja tal jääb veel õigust ülegi.

Seda ma juba enne mainisin, et antud kommentaator on tegelikult ainult ühe lisapostituse teinud ning tolle tooni teravus oli nii selgelt teemaalgataja kasvavast jonnimisest tingitud, et ma ei saa küll midagi ette heita. Kui sa püüad talle veel mõnd kommentaari pähe määrida, siis mine ja uuri täpsemalt, milline kägu on kuskil kirjutanud.

Milline eeskuju on selline inimene oma lastele?

Siinkohal isegi nõustun, et täiskasvanud inimene võiks suuta oma emotsioone vaos hoida, kuid jällegi, see kehtib ka sinu kohta.

Isegi kui koma ette ei käi tühikut, siis see ei anna õigust kedagi mõnitada. Ka viisakalt saab tähelepanu juhtida.

Mis sa arvad, kas teemaalgataja kasutas esimest korda elus lauseid, millesse käib koma? See ei ole ju mingi uus reegel! Sada aastat tagasi trükitud raamatutes paigutati komasid samamoodi ning kui inimesel on õnnestunud koolist läbi tulla, tööturul sisse seada ja laps kooliealiseks kasvatada nii, et ta sellist kirjapanemise viisi kordagi näinud pole, siis mul on temast kahju. Olgem ausad, sellist varianti pole olemas ning ilmselgelt inimene lihtsalt mingist idiootsusest ignoreerib kõike seda, mida koolis õpiti ja raamatutest näinud on. Mõne, kuradi, raamatu ta ju ikka elu jooksul avanud on! Enamasti ma ei viitsi selliseid idioote üldse korrale kutsuda, kuid ma ei saa halvustavalt suhtuda neisse, kes meie oma keele reeglite rikkumise suhtes tuld täis lähevad ja teravama märkuse teevad. Jah, see viimane oli nüüd hinnanguline ning emotsionaalne, kuid sa ise soovisid vastust.

Ainus, millega ma terve selle postituse juures nõustuda sain, oligi mõte, et mõtleks enne ütlemist. See kehtis ka sinu kohta ning sa jätsid võimaluse kasutamata – sellest ka miinus.

Mul on sinust ka natuke kahju.
Katsu keskenduda natuke sisulisemale küsimusele, kui koma ees tühik ja mis võib olla teemaalgatajal ka näpukas. Ilmeksimatuid inimesi ei ole olemas ei tööturul ega ka koolides laste hulgas, kui hakata sedasi iga asja pärast norima, siis kokku ongi tegemist koolikiusamisega ja kas sina oled kiusaja ema? Miinusta veel ja näita kui kõva tegija sa oled, aga soovitaks sul natuke tolerantsem olla.Analüüsi ka natuke oma käitumist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 19:59; 15.08 16:42; 20.08 13:18; 20.08 14:30; 20.08 15:06; 20.08 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sinust ka natuke kahju.
Katsu keskenduda natuke sisulisemale küsimusele, kui koma ees tühik ja mis võib olla teemaalgatajal ka näpukas. Ilmeksimatuid inimesi ei ole olemas ei tööturul ega ka koolides laste hulgas, kui hakata sedasi iga asja pärast norima, siis kokku ongi tegemist koolikiusamisega ja kas sina oled kiusaja ema? Miinusta veel ja näita kui kõva tegija sa oled, aga soovitaks sul natuke tolerantsem olla.Analüüsi ka natuke oma käitumist!

Oma käitumist analüüsin ma pidevalt ning iga asja kallal ei nori. Küll aga norin ma hea meelega nende kallal, kes on otsustanud näidata näpuga, et näpuga näitamine on inetu. Samamoodi palun ma sind: ära lahmi! Mine loe teemaalgataja kolm postitust läbi ning sa näed, et tegemist ei saa olla juhusliku apsakaga (on süsteemne viga, mis paisub järgnevates postitustes idiootsuseks). Antud hetkel tegeled sa ise samasuguse 5-aastase lapse jonnimisega – näitad, fakte kontrollimata, näpuga ja pillud jalgu trampides süüdistusi.

Kas ma olen kiusaja ema? Ei, kindlasti mitte. Kas mu laps on kiusatav? Ka seda mitte. Küll aga olen ma püüdnud kasvatada oma lapsi nii, et need õpiksid hindama mõtlemist kui tulemuslikku protssessi, teadmisi kui tööriistu, mis on kasutamiseks mõeldud ning empaatiat kui palsamit, mille abil teiste inimeste vahel ellu jääda ja oma mõtteid tutvustada. Introvertsete inimestena hoiame me pigem konfliktsituatsioonidest eemal nii kaua kui südametunnistus vähegi lubab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.08 10:11; 14.08 16:47; 14.08 18:41; 15.08 16:54; 20.08 12:13; 20.08 13:50; 20.08 14:57; 20.08 15:10; 20.08 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kasvata oma lapsi, aga mitte teisi, me ei tea mis probleemid on teistel inimestel ja kas nad on siis teistest halvemad, et tuleb iga asjale näpuga näidata, ma ei arva seda. Sa käitud tõesti natuke lapsikult, keskendu palun ja õpi keskenduma olulisele, aga mitte pisiasjadele ja sinu näpuga näidatud viga on tõesti väga pisiasi, mis näitabki, et oled lapsilult kiusaja inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 19:59; 15.08 16:42; 20.08 13:18; 20.08 14:30; 20.08 15:06; 20.08 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kasvata oma lapsi, aga mitte teisi, me ei tea mis probleemid on teistel inimestel ja kas nad on siis teistest halvemad, et tuleb iga asjale näpuga näidata, ma ei arva seda. Sa käitud tõesti natuke lapsikult, keskendu palun ja õpi keskenduma olulisele, aga mitte pisiasjadele ja sinu näpuga näidatud viga on tõesti väga pisiasi, mis näitabki, et oled lapsilult kiusaja inimene.

Olgu, ma siis lahmin ka ühe emotsionaalse lause siia lõppu:

Kui eesti keele õigekirjareeglid on sinu jaoks pisiasi, siis ole hea ja leia riik, mille keelt ja inimesi sa oled valmis piisavalt austama ning koli sinna! Aitäh. (See oli tõesti lapsik, kuid täiesti teadlikult lapsik, sest viisaka inimese jutust ei saanud sa ju kahjuks sõnagi aru.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.08 10:11; 14.08 16:47; 14.08 18:41; 15.08 16:54; 20.08 12:13; 20.08 13:50; 20.08 14:57; 20.08 15:10; 20.08 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil saadeti meil, et järgmisel nädalal on koosolek esimesse klassi astuvate laste vanematele. Kooliks vajalike asjade nimekiri oli kodulehel, selle järgi olen asjad ära ostnud. Huviringide ja pikapäevarühma kohta olen ise kodulehelt lugenud. Ei tunne, et mingit infot oleks puudu või üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti ei saa ma aru et oled viisakas inimene, aga kolida võiksid küll, mind see kindlasti ei sega kui üks tühine võõras inimene kuhugi kolib, laiendad ehk ka oma silmaringi ja jõuad tõdemuseni, et kõik inimesed ei olegi ühesugused. Arvatavasti on sinu laste klassikaaslaste hulgas lapsi kes teevad õigekirjas vigu, mõnel ei suju matemaatika, mõnel ei jää hästi võõrkeele sõnad pähe jne, hoia neist lastest palun eemale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 19:59; 15.08 16:42; 20.08 13:18; 20.08 14:30; 20.08 15:06; 20.08 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei oleks kooli kodulehelt lugenud ,et 1 klassi laste vanematele tuleb augusti lõpus koosolek siis poleks teadnudki ,Kas kool peaks ka läbi meili teatama ?

Mis põhjusel sa kirjavahemärgi ette tühiku trükid? Kas su kooliminev laps on pärinud sinu geenid? Siis peaksid otsima koole hoopis õpiraskustega laste jaoks.

Selle kommentaari taustal ma ei imesta, et meil on nii palju koolikiusamist. Ja see on väga kurvastav. Täiskasvanud inimene hakkab halvustama täesti võõrast last, kuna ta ema ei pane koma õigesti. Ja tal jääb veel õigust ülegi. Milline eeskuju on selline inimene oma lastele? Isegi kui koma ette ei käi tühikut, siis see ei anna õigust kedagi mõnitada. Ka viisakalt saab tähelepanu juhtida. Kallid emad, te olete eeskujuks oma lastele! Mõelge enne kui midagi ütlete. Kui midagi asjalikku öelda pole, on mõistlikum ütlemata jätta.

Nõustun üleskutsega: mõelge enne kui ütlete. Lisaksin siia omalt poolt veel: mõelge enne kui kirjutate. Tühik kirjavahemärgi ees teeb lugemise ebamugavaks. Lausete puudumine, suure algustähe ingoreerimine, lauseehituse labastamine – need kõik teevad lugemise ebamugavaks ning saadavad endaga sõnumit “ega ma tegelikult ei tahagi, et keegi seda loeks”. Pealegi, mõne aasta pärast hakkavad need tänased koolialustajad vabamalt internetis ringi luusima ning see, millise keele või keelekasutuse me neile ette anname, on meie teha. Mida ilusamat ja läbimõeldumat keelt ning vormistust kasutame meie täna, seda suurem on baas, millelt meie lastel on ilusat keelt õppida.

(Ääremärkusena veel seda, et esimese pommi viskaja pole teemas kuigi palju sõna võtnud ning teemaalgataja viriseva ja jonniva vastuse peale ärkasid hoopis need, kes esimese hooga ei öelnud midagi ning olid valmis seda rumalust, sest rumalus see on, ignoreerima.)

Ma ei saa aru, miks on nii palju täiskasvanud, kes arvavad, et tühik koma ees on piisav põhjus, et öelda, et teemaalgataja laps peaks siis käima õpiraskustega laste koolis?!?!?! Et tühimik koma ees on tõepoolest see, mis kohutavalt risustab meie kaunist emak

Mina miinustasin, sest sa astusid täpselt samasse ämbrisse, kuhu astus too, keda sa korrale kutsuda tahtsid – olid üleolev, hinnangut andev ja pinnapealne. Lahkame siis natuke!

Selle kommentaari taustal ma ei imesta, et meil on nii palju koolikiusamist.

Kui sa oleksid tahtnud tulla sisse neutraalsena, ei oleks sa alustanud ahastava “selle taustal ma ei imesta” väljendiga, vaid pigem: “Meil koolides ja ühiskonnas on niigi liiga palju kiusamist…”

Täiskasvanud inimene hakkab halvustama täesti võõrast last, kuna ta ema ei pane koma õigesti.

Loe palun uuesti seda kommentaari, mida kritiseerid. Las ei ole otseselt halvustatud, vaid on esitatud küsimus (mille viisakas inimene oleks küll esitamata jätnud), millele oleks saanud vastata: “Ei, lapsega on kõik hästi ja mina püüan järgmine kord selle tühiku meeles pidada.” (Seda ei tulnud. Tuli hoopis halisev eneseõigustus, mille käigus teemaalgataja oma järgmistes kommentaarides kaotas üldse igasuguse lauseehituse, kirjavahemärgid ja suurtähed ära – jonniv viieaastane)

Ja tal jääb veel õigust ülegi.

Seda ma juba enne mainisin, et antud kommentaator on tegelikult ainult ühe lisapostituse teinud ning tolle tooni teravus oli nii selgelt teemaalgataja kasvavast jonnimisest tingitud, et ma ei saa küll midagi ette heita. Kui sa püüad talle veel mõnd kommentaari pähe määrida, siis mine ja uuri täpsemalt, milline kägu on kuskil kirjutanud.

Milline eeskuju on selline inimene oma lastele?

Siinkohal isegi nõustun, et täiskasvanud inimene võiks suuta oma emotsioone vaos hoida, kuid jällegi, see kehtib ka sinu kohta.

Isegi kui koma ette ei käi tühikut, siis see ei anna õigust kedagi mõnitada. Ka viisakalt saab tähelepanu juhtida.

Mis sa arvad, kas teemaalgataja kasutas esimest korda elus lauseid, millesse käib koma? See ei ole ju mingi uus reegel! Sada aastat tagasi trükitud raamatutes paigutati komasid samamoodi ning kui inimesel on õnnestunud koolist läbi tulla, tööturul sisse seada ja laps kooliealiseks kasvatada nii, et ta sellist kirjapanemise viisi kordagi näinud pole, siis mul on temast kahju. Olgem ausad, sellist varianti pole olemas ning ilmselgelt inimene lihtsalt mingist idiootsusest ignoreerib kõike seda, mida koolis õpiti ja raamatutest näinud on. Mõne, kuradi, raamatu ta ju ikka elu jooksul avanud on! Enamasti ma ei viitsi selliseid idioote üldse korrale kutsuda, kuid ma ei saa halvustavalt suhtuda neisse, kes meie oma keele reeglite rikkumise suhtes tuld täis lähevad ja teravama märkuse teevad. Jah, see viimane oli nüüd hinnanguline ning emotsionaalne, kuid sa ise soovisid vastust.

Ainus, millega ma terve selle postituse juures nõustuda sain, oligi mõte, et mõtleks enne ütlemist. See kehtis ka sinu kohta ning sa jätsid võimaluse kasutamata – sellest ka miinus.

Minu kommentaari lahkad sedasi kenasti. Ja mul on ükskõik, kes ja mis põhjusel seda miinustab. Mina pole sinu selgitusi tahtnud. Meie ühiskonnas ei ole probleem ainult koolikiusamine. On ka küberkiusamine, töökiusamine jne. Seega sa ise klassifitseerud kiusajaks kenasti, kui oma üllitise uuesti läbi loed. Ma ei usu, et sa ainult siin teisi idiootideks nimetad.
Inimene kes kirjutab siin, stiilis ” Mis põhjusel sa kirjavahemärgi ette tühiku trükid? Kas su kooliminev laps on pärinud sinu geenid? Siis peaksid otsima koole hoopis õpiraskustega laste jaoks.” annab ka oma lastele selle suhtumise. Elus ei kehti printsiip “ärge tehke minu tegude, vaid sõnade järgi”. Lapsed matkivad vanemate käitumist tahame me seda või mitte. Komaviga ei tähenda, et inimesel on hariduslik erivajadus. Samuti ei ole teemaalgataja laps siin milleski süüdi. Miks tuua siia üldse laps?
Ma tean, et ükski kiusaja ei võta omaks seda, et on kiusaja. See on tavaline, et kiusaja arvates on kiusatav ise süüdi …”aga ta ise ei tea kuhu koma käib. Ega ta esimest korda kirjuta. Mis ta siis ärritab mind.”
Kerge on hukka mõista, aga katsugem mõista. Mina tänan ja lõpetan.

Näe! Järgmine, kes ei oska, ei taha või ei viitsi süveneda postitustesse, sest neid inimesi, kes siin kirjavahemärkide kaitseks välja on astunud, on vähemalt neli. Mina miinustasin ja kirjutasin pika kommentaari, kuid kui sa postituse alt minu kommentaaride kellaaegu näpuga ajad, siis sa näed, et seda solvavat esmamainimist ei teinud teps mitte mina. Rahu ja maailma ignorantus olgu teiega! Enamik suuri tülisid on alanud sellest, et keegi pole vaevunud fakte kontrollima, on end lihtsalt halvasti tundnud ja siis suvalises suunas tulistanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.08 10:11; 14.08 16:47; 14.08 18:41; 15.08 16:54; 20.08 12:13; 20.08 13:50; 20.08 14:57; 20.08 15:10; 20.08 22:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Koolilaps 1 klassi vanemad ,kas te otsite ise kooli kodulehelt infot

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.