Esileht Koolilaps 1 klassi vanemad ,millise koolikoti ostsite eelmine aasta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: 1 klassi vanemad ,millise koolikoti ostsite eelmine aasta

Postitas:

oma lapsele ja kas olete rahul,kui võimalik siis saatke link koolikotist ? Ees lapsele koolikoti valimine ,päris augusti ei taha valikut jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 14:03; 09.04 04:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin Lego koti http://www.smartech.ee/et/products/manguasjad/laste-kotid-ja-seljakotid/smart-life-plecak-lego-ninjago-kai-freshmen-2–worek
Laps on rahul ja ise ka. Eriti mulle meeldib, et spordikott on eraldi kinnitatav koolikotile, kuigi reaalselt mahuksid spordiasjad ka koolikotti, aga siis ta tassiks seda koolikotti spordihoonesse ja ujulasse jne Hetkel jätab koolikoti oma klassi või kappi ja siis edasi läheb ainult spordikotiga. Samuti on head seal kotis need kummiga sahtlid kuhu saab nt üksikuid lehti või vihikuid panna, muidu oleks need seal all kuskil hunnikus kõik. Ühesõnaga mõlemad rahul ostuga. Miinuseks vast see et ega üle teise klassi vast selle kotiga ei käi, läheb titekaks ära 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin sellise ja olen rahul:

http://www.byroomaailm.ee/pood/kontoritarbed/koolikotid/seljakotid/koolikott-coocazoo-rayday-lilla-119810ha

On ilusti vastu pidanud ning usun, et sellega saab veel mitu aastat käia. Ranitsa tüüpi kandilised kotid ei meeldi – need jäid kohe valikust välja. Laenasin tema kotti ka enda matka jaoks talvel ning oli seljas väga mugav ja kerge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.fjallraven.com/rucksack-no-21-medium

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu plika läheb küll kolmandasse aga enne esimest kassi ostsime Jeva. Tuli välja, et lapsel suht rasked õpikud-töövihikud kaasa vedada+Jeva kott ise ka juba kilo ringis. Enne teist klassi ostsime matkapoest kerge seljakoti, polsterdatud rihmade ja seljaosaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 15:55; 07.04 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wolfskin Berkeley S. Oleme väga rahul, kott näeb välja nagu uus, laps ütleb, et on mugav. Välimuselt ka ilus, kui lapse kooliasjad enam ei mahu saan koti ise kasutada nt. Kotil on kaks suurt sahtlit kuhu siis ühte paneb kooliasjad ja teise kehka/ujumise asjad. Eraldi koti puudumise lahendasime meie nö sussikottidega st ujumise asjad on sussikotiga koolikotis ning riideid vahetama läheb ainult sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”472″>Wolfskin Berkeley S. Oleme väga rahul, kott näeb välja nagu uus, laps ütleb, et on mugav. Välimuselt ka ilus, kui lapse kooliasjad enam ei mahu saan koti ise kasutada nt. Kotil on kaks suurt sahtlit kuhu siis ühte paneb kooliasjad ja teise kehka/ujumise asjad. Eraldi koti puudumise lahendasime meie nö sussikottidega st ujumise asjad on sussikotiga koolikotis ning riideid vahetama läheb ainult sellega.

110% nõus … selle koti materjal on lausa fenomenaalse vastupidavusega 🙂 mul laps nii kiindus sellesse kotti, et veel neljandaski klassis aeg-ajalt kasutab seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 16:30; 10.04 14:18; 10.04 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma see 15:55, ostsimegi matkapoest Wolfskin Berkley. See Jevast poole kergem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 15:55; 07.04 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”472″>Wolfskin Berkeley S. Oleme väga rahul, kott näeb välja nagu uus, laps ütleb, et on mugav. Välimuselt ka ilus, kui lapse kooliasjad enam ei mahu saan koti ise kasutada nt. Kotil on kaks suurt sahtlit kuhu siis ühte paneb kooliasjad ja teise kehka/ujumise asjad. Eraldi koti puudumise lahendasime meie nö sussikottidega st ujumise asjad on sussikotiga koolikotis ning riideid vahetama läheb ainult sellega.

110% nõus … selle koti materjal on lausa fenomenaalse vastupidavusega ???? mul laps nii kiindus sellesse kotti, et veel neljandaski klassis aeg-ajalt kasutab seda.

Kuidas need Berkeleyd pesus vastu peavad? Mu Perfect dayl lausa märge peal, et ainult niiske lapiga puhastada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 18:56; 09.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ligi 200 eurot lapse koolikoti eest?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea kott on Jack Wolfskin BERKELEY S
https://www.mommibeebi.ee/products/show_product/2375

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.fjallraven.com/raven-20l

Kehalise püksid ja särk mahuvad kotti, jalanõusid hoiab koolis. Ma ei oska midagi head ega halba koti kohta öelda. Lihtne kott, kaalult kerge. Materjal on hästi vastu pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. klassi minnes koolikoti ostsime Maximast, mingi printsessidega pilt oli peal ja maksis vist 12.90
Lapsele meeldis väga. Käis sellega kolmanda klassini, siis arvas, et liiga titekas (printsessivaimustus läks üle). Ostsime siis spordipoest punast värvi Puma seljakoti (soodukaga 19.90). Praegu viies klass ja käib ikka samaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 00:21; 09.04 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. klassi minnes koolikoti ostsime Maximast, mingi printsessidega pilt oli peal ja maksis vist 12.90
Lapsele meeldis väga. Käis sellega kolmanda klassini, siis arvas, et liiga titekas (printsessivaimustus läks üle). Ostsime siis spordipoest punast värvi Puma seljakoti (soodukaga 19.90). Praegu viies klass ja käib ikka samaga.

Kas teie kotil oli ka selja tugevdus ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 14:03; 09.04 04:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlen, et tähtsustasin seda koolikoti teemat üle. Ostsin lõpuks 35 eurose Jack Wolfskin BERKELEY S koti https://www.mommibeebi.ee/products/show_product/2375, kuna 200 euri oleks liig olnud. Laps on rahul, mina olen ka, kulumise märke ei ole, täpselt nii hea, kui siin foorumis kirjeldati. Näen, et lapsed käivad koolis igasuguste kottidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka meie ostsime palju kiidetud ja just siit foorumist kiidetud Wolfskin Berkley eelmine aasta Mömmibeebi poest, tõesti imekerge ja välimus meeldis, lisaks hind odav… kuid kuna tegemist on pehme kotiga, on lapsel ikkagi vihikud, paberid sees kortsus ja mitte väga hästi organiseeritud kott (lisasahtleid on aga mitte nii palju nagu Jeval), nüüd läheb teine laps kooli ja ostsime juba Jeva koti ära eelkooli jaoks, on tõesti raskem kaalu poolest, aga usun teooriasse, et kui raskus on õiges kohas, nagu sellel kotil, siis on see ergonoomiselt parem ning ka tundub kandes kergem- matkadel ju pannakse raskus üles turjale… ja kui ise seda kotti raskusega selga panna (rihmad annab lõdvaks lasta), siis tõesti sellist raskust ei tunne, kui käes hoides. See lihtsalt minu kogemus nende kahe kotiga, sest iga aasta saab siit lugeda kui hea kott on Wolfskin aga mina enam koolikotiks seda ei ostaks. Usun et mind kirutakse nüüd maa põhja, aga tahan öelda, minge proovige koos lapsega kott selga panna, see on nagu kingade proovimine, tema hakkab ju iga päev koolis sellega käima. Vaatasime ka lego ja ecco kotti, üks tundus et jääb kiirelt titekaks, teine ei meeldinud lapsele. Jeva on enim müüdud koolikott ka euroopas ja ma usun, et ikkagi selle sama ergonoomika pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib 5. aastat Jeva kotiga. Kott veel ilus ja terve, järgmisel aastal ostame ehk uue.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. klassi minnes koolikoti ostsime Maximast, mingi printsessidega pilt oli peal ja maksis vist 12.90
Lapsele meeldis väga. Käis sellega kolmanda klassini, siis arvas, et liiga titekas (printsessivaimustus läks üle). Ostsime siis spordipoest punast värvi Puma seljakoti (soodukaga 19.90). Praegu viies klass ja käib ikka samaga.

Kas teie kotil oli ka selja tugevdus

Jah, ja vastu selga väline pehmenduspolster + õlarihmad pehmendusega ja turjalt väga mugavad. Laps proovis poes selga ja oli rahul. Peaks eriti jälgima, et õlarihmad oleksid ülevalt lähestikku, seda sirgemalt ja mugavamalt kott seljas hoiab. Osadel kottidel on rihmad kuidagi ülaservas teineteisest liiga kaugele kinnitatud, kott jääb selga töllerdama ja rihmad vajuvad üle õlgade ära käies, eriti kui natuke libedamast materjalist jope või kilekas seljas on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 00:21; 09.04 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jack Wolfskin Berkley S ka meil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeva sai ostetud, see millel on ka kott kehalise asjade jaoks. rahul.kolme lapse emana pean seljatugevdust oluliseks, see muudab talutavamaks raskete kooliasjade kandmise. meil ei saa kooli midagi jätta peale kunstitarvete.
mul endal on kerge selgrookõverdus vale koti kandmisest kooliajal. oma lapsele seda ei taha.

vanem vend käis oma Jevaga 8 aastat. talle sai ostetud mudel kus lapselikke pilte peal polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie Jevale tuli 2. aasta lõpus põhja alla see iseliimuv veekindel paik kleepida, väikesed augud kulusid sisse. Alumised nurgad on nüüd 3. klassi lõpus ka pisut karvased, ei teagi, kas 4. aastat veel käib. Ilmselt tuleb siis paiku juurde kleepida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 18:56; 09.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka meie ostsime palju kiidetud ja just siit foorumist kiidetud Wolfskin Berkley eelmine aasta Mömmibeebi poest, tõesti imekerge ja välimus meeldis, lisaks hind odav… kuid kuna tegemist on pehme kotiga, on lapsel ikkagi vihikud, paberid sees kortsus ja mitte väga hästi organiseeritud kott (lisasahtleid on aga mitte nii palju nagu Jeval), nüüd läheb teine laps kooli ja ostsime juba Jeva koti ära eelkooli jaoks, on tõesti raskem kaalu poolest, aga usun teooriasse, et kui raskus on õiges kohas, nagu sellel kotil, siis on see ergonoomiselt parem ning ka tundub kandes kergem- matkadel ju pannakse raskus üles turjale… ja kui ise seda kotti raskusega selga panna (rihmad annab lõdvaks lasta), siis tõesti sellist raskust ei tunne, kui käes hoides. See lihtsalt minu kogemus nende kahe kotiga, sest iga aasta saab siit lugeda kui hea kott on Wolfskin aga mina enam koolikotiks seda ei ostaks. Usun et mind kirutakse nüüd maa põhja, aga tahan öelda, minge proovige koos lapsega kott selga panna, see on nagu kingade proovimine, tema hakkab ju iga päev koolis sellega käima. Vaatasime ka lego ja ecco kotti, üks tundus et jääb kiirelt titekaks, teine ei meeldinud lapsele. Jeva on enim müüdud koolikott ka euroopas ja ma usun, et ikkagi selle sama ergonoomika pärast.

Meil ka Wolfskin kott. Vihikud on eraldi vaikeses vihikumapis ja pole kortsu läinud.
Plussiks on kergus ja mahutab palju. Isegi ujumisriietega kott mahub ilusti ära.
Aga ei kritiseeri kellegi valikut, igaüks valib ikka ise. Laps käib teist aastat sellega koolis ja näeb siiani nagu uus, pole kuskilt katki ega rebenenud (kuigi laps üsna lohakas ja jätab pidevalt asju laokile).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime Berkkeley S´i proovimas ja ma pean mainima, et olen siiralt imestunud, et siin seda 1. klassi lastele soovitatakse.
Puudub ju igasugune seljapolsterdus.. okei, mingi imeõhuke on, aga see küll ei toeta. Põhi on ka pehme.
Ainuke pluss on kerge kaal.
Minu arvamus on, et see kott võib hea olla, aga see pole sobilik 1.-3. klassi lastele. Sealt edasi võib-olla tõesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 13:52; 10.04 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka Lego kott:
https://www.klotsipood.ee/lego-koolikott-ninjago-cole-optimo/t/3118.html

Võimlemisriiete kott, mis eraldi külge käib, on väga praktiline. Koti enda sisu on ka mugav: kõige jaoks on oma koht. Õhukeste vihikute-paberite jaoks eraldi jaotus, et need kortsu ei läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”1419″>Käisime Berkkeley S´i proovimas ja ma pean mainima, et olen siiralt imestunud, et siin seda 1. klassi lastele soovitatakse.<br abp=”1420″>
Puudub ju igasugune seljapolsterdus.. okei, mingi imeõhuke on, aga see küll ei toeta. Põhi on ka pehme.<br abp=”1421″>
Ainuke pluss on kerge kaal.<br abp=”1422″>
Minu arvamus on, et see kott võib hea olla, aga see pole sobilik 1.-3. klassi lastele. Sealt edasi võib-olla tõesti.

Wolfskinil on enda poolt arendatud SNUGGLE UP süsteem, mis tagab ergonoomilise sobivuse https://www.jack-wolfskin.com/technology-snuggle-up.html. Mina ostsin ka oma lapsele algselt JEVA, aga kuna selle kandesang lagunes paari nädalaga ja näha oli, et laps oli õnnetu selle raske kotiga, siis sai ostetud Wolfskin asemele. Oma lapse pealt nägin, et selle saab kordades paremini selga “reguleerida” kui Jeva.

Aga eks see ole iga inimese maitse asi, kes eelistab suuri kaste, kes kergust ja mugavust (andmata sealjuures järgi nõudmistes ergonoomilisusele).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 16:30; 10.04 14:18; 10.04 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kindlasti suuri kaste ei eelista, aga samas ma arvan, et kott peab korralikult toetama – Wolfskini seljaosa oli mu meelest liialt pehme.
Ilmselt ideaalne olekski Lego kott – nt Optimo mudel on vaid 720gr, aga laps kahjuks ei soovi pildiga kotti..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 13:52; 10.04 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.matkamaailm.ee/est/products/item/3502/104
Ostsin 8 aastat tagasi vanemale lapsele sellesarnase koti (vanem mudel). Laps käis 4 aastat koolis siis jäi väikseks. Kuna kott nägi peale pesu välja ikka nagu uus läks sama kotiga nüüd kooli noorem laps.
Samas on kott kasutuses ka suvel rattaga sõites jm sellistes kohtades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 15:41; 10.04 16:39; 13.04 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”1703″>https://www.matkamaailm.ee/est/products/item/3502/104<br abp=”1705″>
Ostsin 8 aastat tagasi vanemale lapsele sellesarnase koti (vanem mudel). Laps käis 4 aastat koolis siis jäi väikseks. Kuna kott nägi peale pesu välja ikka nagu uus läks sama kotiga nüüd kooli noorem laps.<br abp=”1706″>
Samas on kott kasutuses ka suvel rattaga sõites jm sellistes kohtades.

kas 16L oli tõesti piisav? Berkeley S on näiteks 23L, mis on minu silmis absoluutne miinimum kui lapsel puudub võimalus osa asju kooli jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 16:30; 10.04 14:18; 10.04 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”1703″>https://www.matkamaailm.ee/est/products/item/3502/104<br abp=”1705″>
Ostsin 8 aastat tagasi vanemale lapsele sellesarnase koti (vanem mudel). Laps käis 4 aastat koolis siis jäi väikseks. Kuna kott nägi peale pesu välja ikka nagu uus läks sama kotiga nüüd kooli noorem laps.<br abp=”1706″>
Samas on kott kasutuses ka suvel rattaga sõites jm sellistes kohtades.

kas 16L oli tõesti piisav? Berkeley S on näiteks 23L, mis on minu silmis absoluutne miinimum kui lapsel puudub võimalus osa asju kooli jätta.

Mul oli esimene laps kooli minnes tõeline päkapikk – 116cm ja suurema koti alt poleks ta välja paistnud. Kunstitarbed on alati koolis olnud ja probleeme võib tekkida vaid siis, kui kehaline. Esimese klassi lapsel on asjad ilusti senini kõik ära mahtunud. Kooli lähevad jala alla kilomeetri. Kottide mõõtmeid vaadates tunduvad nad üsna sama suured olema: Tatonka Alpine Teen Suurus: 39*24*15 cm, Jack Wolfskin 38 x 23/28 x 15 cm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 15:41; 10.04 16:39; 13.04 08:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps 1 klassi vanemad ,millise koolikoti ostsite eelmine aasta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.