Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 10 nädal ja hingamisteede viirus.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 10 nädal ja hingamisteede viirus.

Postitas:

Tere naised… olen endale korjanud mingi väga vastiku viiruse mis koosneb kurguvalust ,rögast,mega nohust , palavikust… enesetunne on nii kehv et ei saa kuidagi püsti. Loodan et beebsule see halvasti ei mõju. Mingeid ravimeid wi võta. Joon kuuma piima meega ja olen niisama äge . Nii äge siis kui äge saab olla sellises olukorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muu pole hullu, aga palavikku üle 37.8 ei tohiks lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga alla 38,5 ei soovitata palavikalandajat (paracetamol) võtta, kui just kusagilt ei valuta 😀 mismoodi siis ei lase üle 37,8 ja kust see info üldse tuleb?

Aga kui on tavaline hingamisteede viirus, st nohu-köha, ei juhtu su lapsega midagi. Palju hullem, kui selline haigus sind imetamise ajal tabab – siis kui ise oled palavikust külmavärinates ja ie taha teki alt välja tullagi, aga vaja rind paljaks kakkuda ja kuidagi ikka laps ära toita … 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseda kehatemperatuur(palavik) ei tohiks tõesti üle 38 kraadi tõusta, sest see võib põhjustada raseduse katkemist. Rohtu võib võtta juba 38 peal, sest sellest üle keha enam haigusega võidelda ei jõua nagunii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäin ka haigeks. Palavikku ei tõusnud üldse, aga köha muutus meeletuks. Käisin perearstil analüüse andmas, põletikunäit oli kõrge. Määrisin hanerasvaga, jõin palju kuuma teed (ikka 2-2,5l päevas) sidruniga. Õnneks hakkas siiski põletikunäit langema, ei pidanud AB-sid võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 10 nädal ja hingamisteede viirus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.