Esileht Beebi ja mitmikud 10 päevane beebi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 10 päevane beebi

Postitas:

Mul on natuke võibolla veider küsimus.
Esimene laps ja ei oskagi kohe midagi arvata aga kas vastsündinud lapsed vahel niisama nutavad ka? Mul oli raske sünnitus mis lõppes keisriga ja laps hakkas kohe sünnist saama kunsttoitu.
Ehk kujutan ette aga laps on nii megarahulik. Natuke teeb häält kui syya tahab ja see on ka kõik, üldse ei nuta ja ainult magab ja sööb, vahel vaatab ringi tasakesi ja siis jälle jääb magama. Olen päris palju beebidega kokku puutunud aga ikka olen kuulnud/näinud, et beebid ikka vahel rahutud ja nutavad. Või minul on lihtsalt vedanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsel on hea olla(pole soe ega külm, kõht täis, pepu kuiv, gaase pole) ja laps on küpse närvisüsteemiga siis ongi rahulik beebi. St sul on hetkel vedanud.
Lapsel pole vaja nutta, nutt pole midagi muud kui lapse appihüüe.

/ema 5 lapsele/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole õnnelik ja naudi. See võib iga hetk muutuda, aga ei pruugi. Mul esimene laps ei nõudnud esimesel 3 kuul mingit muud tähelepanu peale toitmise, mähkimise ja vahepeal asendi muutmise. Siis avastas ta,et maailmas on enamat kui tegelustekk ja hakkas üks mööda tube süles/kotis tassimine 😀

teisel lapsel olid praktiliselt sünnist alates õhtuti gaasivalud, aga muul ajal päeval oli ta ka väga rahulik esimesel kuul. rahutumaks muutus siis, kui tahtis rohkem uudistada ja tema muutus väga kiiresti uudishimulikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaaegu nagu minu lugu. Samuti sünnitus lõppes keisriga ning laps sai esimesed 3 päeva ainult rpa-d ning edasi vähesel määral rinnapiima ja rpa-d juurde. Alates 6. elupäevast on ainult rinnapiima peal. Kui oli söögiks ka rpa, siis sõi ja magas. Nüüd on laps 11. päevane ja vaatab veidi ringi ka. Teeb häält ainult siis, kui süüa tahab. Väga mõnus on siiani olnud. Kuna esimesed lapsed olid kaksikud, siis nüüd on kohe eriti hea. Samas ma olen valmis, et kõk võib veel muutuda. Allergiad, gaasid vms võib seda idülli rikkuda.
Kui laps on hea jumega ja võtab kaalus juurde, siis ei tasu muretseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teine laps selline. Praegu 2-aastane, aga beebiiga oli kadestamisväärselt rahulik. Oli 2-kuusest saadik pudelitoidul ja eks see tekitab suurema täiskõhutunde ka. Naudi. Ega see rahu ja vaikus lõpmatuseni kesta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veab sul. Mul algusest peale üks rahutu hing kodus. Nüüd juba kolmene ja mingit rahulikkust ei paista kuskilt otsast…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud 10 päevane beebi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.