Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 16.n ja magu nagu arbuus :)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 16.n ja magu nagu arbuus :)

Postitas:

Mul hetkel rasedust 16 näd ja juba pikemat aega ( ca kuu ) on magu hästi punnis. Pole vahet, kas joon paar lonksu vett või söön suure prae, magu on nagu maakera ees:). Päris raske on kogu aeg olla – raseduskõhtu polegi veel nagu eriti olla aga no see magu.
Kas teistel ka sellist muret või ma ainuke? ÄE ka nagu midagi ei osanud soovitada 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 14+0 ha sama lugu. Hommikul on kõht nagu 5-6 kuud, õhtuks poole rohkem ???? Samas teine rasedus ka.. teha ei oska nagu miskit ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka teine rasedus ja ikka väga varakult ja järsku viskas kõhu ette. Juba 12+ nädalal oli mingitel hetkedel täis kõhuga selline tunne nagu 6-s kuu oleks. Praegu on rasedust 16 nädalat ja seis on suht sama ja stabiilne, aga mul ka pole väga korralik kõva raseda kõht (eriti alakõht) vaid pigem pehmem ja just nimelt, magu 🙂 ees. Olen ka juurde võtnud 3-3,5kg, mis pole ju hirmus palju, aga ju ajan ikka teise raseduse süüks… esimesega sellist jama polnud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 8.nädal ja mitte ainult magu, vaid tunne, et tagumik ka juba laiem, kintsudest rääkimata????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anatoomiliselt asub magu keskel, kohe seal kohas, kus rinnak ja roided lõppevad. See koht ei ole kellelgi punnis. Isegi 42+4n rasedal. Teil on lihtsalt gaasid ja puhitus. Tarvitage Espumisani vm. gaasirohtu ja hakkab parem.
Vabandust, kui kellegi hinge puudutasin, kuid kuna mina kasutan terminit “magu” tema õiges tähenduses mitte rahvakeelsena, siis arvasin seda teemat avades leidvat mingit haruldasemat raseduseaegset tõbe eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 16.n ja magu nagu arbuus :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.