Esileht Kodunurk 2-liitrised piimapakid

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: 2-liitrised piimapakid

Postitas:

Meie pere tarbib umbes 10 liitrit piima nädalas ja seetõttu on suuremad piimapakid väga tervitatav nähtus, aga see 2 L pakk ei mahu kahjuks püstiselt kuidagi külmkappi. Enda arvates on mul tavaline nn täissuuruses külmkapp.
Kas teisel külmkappidel on uksesahtlid suuremad või sellise paki jaoks mõni eraldi koht?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 08:36; 05.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas riiguleid siis kuidagi muuta ei saa?
Külmkapil peaksid ju need liigutatavad /vahetatavad olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada ei peakski piima ukse peal hoidma, see on kõige soojem koht kapis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mahub, aga on ka piisavalt kõrge külmkapiriiul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need pakid korkidega pole?
Me soome ostame neid 1,75l piimapakke mis on ka üsna suured, mahuvad ka uksesahtlisse, kuid kork kinni sa saab hoida riiulil pikali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskohast te neid 2-liitriseid pakke ostate? Kes toodab? Ma pole näinudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 10:56; 05.02 23:16; 15.02 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Farmi kõrgema rasvasisaldusega piim ja ostsin Selverist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 08:36; 05.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskohast te neid 2-liitriseid pakke ostate? Kes toodab? Ma pole näinudki.

sama küsimus siin.
ostame pidevalt 1,5 liitriseid piimapakke, aga 2 liitrised on vahel olnud vaid nõmme turult ostetud maapiima plastikpudelid (viimasel ajal enam mitte).
isegi mitteüheski toiduainete hulgilaos pole näinud iial ühtki 2-liitrist piimapakki tallinnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 11:05; 15.02 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need ongi alles lühikest aega müügil olnud. Aga ukseriiul on tõesti kõige soojem koht külmikus ja seal ei tohiks piima hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti olemas ju http://www.farmi.ee/tooted/piim/farmi-taispiim-3-8-percent-4-2-percent

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ukseriiulisse mahub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskohast te neid 2-liitriseid pakke ostate? Kes toodab? Ma pole näinudki.

sama küsimus siin.
ostame pidevalt 1,5 liitriseid piimapakke, aga 2 liitrised on vahel olnud vaid nõmme turult ostetud maapiima plastikpudelid (viimasel ajal enam mitte).
isegi mitteüheski toiduainete hulgilaos pole näinud iial ühtki 2-liitrist piimapakki tallinnas.

Te olete need, kes reklaame vihkavad ja kohe kanaleid vahetavad, kui reklaamipaus tuleb? Jah, ega ma ka reklaame armasta, ometi siit-sealt näinud ja tuleb välja, et vahel päris kasulikki 🙂

Kahju, et ainult rasvane piim suures pakis. Ma ise eelistan ikka max 1,5%-st piima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mul on külmik, millel spetsiaalne joogisahtel just ukse sees – väljaspool on luuk, kust saab asju välja võtta ilma, et peaks tervet külmikuust avama. Hoiame seal mõistagi ka piima.

Aga kui tegu pakiga, millel kork, siis hoiaks külili. Sealt ei tule midagi välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna Farmi 2-liitrine piim on korgiga pakendus siis saab selle ju ka riiulile pikali panna. Lisaks olen vähemalt Maximates näinud müügil Aasa piima, mis on pakendatud 2-liitrisesse kanistrisse. Ka seda saab ladustada ka pikali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on küll lekkima hakanud need korgiga kui juba avatud on olnud ja riiulil pikali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on küll lekkima hakanud need korgiga kui juba avatud on olnud ja riiulil pikali.

Pane kork ülespoole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 17:13; 05.02 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete need, kes reklaame vihkavad ja kohe kanaleid vahetavad, kui reklaamipaus tuleb?

Mis reklaam või selle nägemine siia puutub? Küsimus on selles, et need eelkõnelejad pole seni üheski poes sellist pakki näinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 17:13; 05.02 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete need, kes reklaame vihkavad ja kohe kanaleid vahetavad, kui reklaamipaus tuleb? Jah, ega ma ka reklaame armasta, ometi siit-sealt näinud ja tuleb välja, et vahel päris kasulikki

Jah, tõesti, ma vaatan Eesti kanalitest vaid ETV-d 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 10:56; 05.02 23:16; 15.02 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb nördima selle piima hind. Maximas liitri hind sama, mis liitrises pakendis sama piima hind. Selveris oli ükskord isegi kõrgem kui sama piima liitrise paki hind. Loogiliselt võttes peaks ju suuremas pakendis vähem maksma. Ainult üks kord sattusin maximas soodushinna peale, siis ostsin. Muidu ostaks hea meelega kogu aeg, sest tarbimegi vähemalt kaks liitrit piima iga päev. Külmikus panin riiulile pikali, kork ülespoole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 08:29; 15.02 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb nördima selle piima hind. Maximas liitri hind sama, mis liitrises pakendis sama piima hind. Selveris oli ükskord isegi kõrgem kui sama piima liitrise paki hind. Loogiliselt võttes peaks ju suuremas pakendis vähem maksma. Ainult üks kord sattusin maximas soodushinna peale, siis ostsin. Muidu ostaks hea meelega kogu aeg, sest tarbimegi vähemalt kaks liitrit piima iga päev. Külmikus panin riiulile pikali, kork ülespoole.

Miks peaks olema suurema koguse puhul hind odavam? ega me Ameerikas ei ela.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb nördima selle piima hind. Maximas liitri hind sama, mis liitrises pakendis sama piima hind. Selveris oli ükskord isegi kõrgem kui sama piima liitrise paki hind. Loogiliselt võttes peaks ju suuremas pakendis vähem maksma. Ainult üks kord sattusin maximas soodushinna peale, siis ostsin. Muidu ostaks hea meelega kogu aeg, sest tarbimegi vähemalt kaks liitrit piima iga päev. Külmikus panin riiulile pikali, kork ülespoole.

Miks peaks olema suurema koguse puhul hind odavam? ega me Ameerikas ei ela.

piima kogus on 2-liitrises küll sama, kui 2x 1-liitrises, aga pakendi materjali kulub oluliselt vähem, samuti aega ja kulusid tööjõule selle toote valmimise protsessis.
me ei maksa ostjana mitte ainult piima, vaid ka selle pakendi-, tootmis- ja tööjõukulude eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 11:05; 15.02 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks olema suurema koguse puhul hind odavam? ega me Ameerikas ei ela.

Pakendi pärast loomulikult. Maksame ju ka pakendite eest ja selletõttu asju pakendataksegi erinevas suuruses pakenditesse, et suurema koguse tarbijad ei ostaks arutult pakendeid kokku. Need pakendid pole ju muud kui kogu maad vaevav prügi. Kui ostad kaks üheliitrist pakki, siis maksad kinni kaks pakendit, kui ostad kaks liitrit ühes pakendis, siis peaks ühe pakendi jagu odavam olema. Piim seal sees maksab loomulikult ühepalju. Kilepakend ja tetrapakend on ka erineva hinnaga, loomulikult mitte selle sees olev piim vaid pakendi hind teeb selle vahe. Mis see Ameerika siia puutub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 08:29; 15.02 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas riiguleid siis kuidagi muuta ei saa?
Külmkapil peaksid ju need liigutatavad /vahetatavad olema?

Ma saan aru, et laiuse tõttu ei mahu püsti seisma ukse külge. Kui teha jälle tavariiul nii kõrgeks, et piimapakk mahuks püstiselt ära, jääb ju teistele riiulitele väga vähe ruumi ja kitsad vahed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole veel näinud külmkappi, mille riiulite vahesid ei saaks ise valida. Mis firma omad sellised külmkapid on, teaks vältida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas riiguleid siis kuidagi muuta ei saa?
Külmkapil peaksid ju need liigutatavad /vahetatavad olema?

Ma saan aru, et laiuse tõttu ei mahu püsti seisma ukse külge. Kui teha jälle tavariiul nii kõrgeks, et piimapakk mahuks püstiselt ära, jääb ju teistele riiulitele väga vähe ruumi ja kitsad vahed.

Minul nt on kolmandik riiulit äravõetav, st riiul on sobiva vahega ja kõrge asja saab ette panna kasvõi üle kahe riiulivahe ulatuma, samas ei halvenda see üldist mahutavust. Aga no selle konkreetse piimapaki saab ju vabalt pikali panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 10:56; 05.02 23:16; 15.02 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mahub täpselt ukse vahele see 2l pakk. Halvaks ei jõua kunagi piim minna hoolimata asukohast kapis. Jumaldan neid suuri pakke ka 🙂 Meie perele just hea suurus ja lahjat piima ei tarbi üldse, kuigi laps juba koolieas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Kodunurk 2-liitrised piimapakid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.