Esileht Beebi ja mitmikud 2017 kaksikud

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: 2017 kaksikud

Postitas:

Kuidas teil rasedus sujub? Palju lisa kaalu tulnud ja meeleolud? 🙂 Millal tähtajad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan ka kaksikuid tähtaeg 12.02.2017. Muidu kõik hästi, ainult iiveldus piinab ja ei taha ära minna kuigi nädalaid juba 13.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 16:11; 23.10 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ühemunaraku kaksikuid on ka kellelgi tulemas? Ootan siis ise ühemunaraku kaksikutest poisse. Hetkel on rasedust 13 nädalat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Mina ootan ka ühemunaraku kaksikuid, aga rasedus nõnda alguses, et ei ole veel sõna võtnud. Täna UH-s tuvastati südamelöögid ja vanust 7+1 ja 6+6. Koguaeg nii mures, et kas ikka kõik läheb hästi, see kaksikute uudis oli väga ootamatu, aga loomulikult tore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast,kas võin liituda teiega? Ootan erimuna kaksikuid kohe 13 nädalat täis.. teisip.25 .okt on oskar test.. pabistan ja muretsen väga ,et tibudega oleks kõik korras. Tähtaeg on 4.mai.. millest arst arvas,et hea,kui aprilli algusesse või keskele jaksame kulgeda.. Minu jaoks on mingi see uh erilise tähendusega,sest 5 nädalat pole uh.d tehtud.19. september,kui olin nii mures,kas ikka lootekotikeses on eluvaimu,sest esimestel nädalatel läksin nii paiste ja suhkur hüppas taevasse,et kas ikka on südamekese tööd,siis arst avastas lausa kaks!!! šokk,segadus,hämming.. kolm päeva.. rõõm ja segadus.. usun,et kõik tunnevad algul nii.Olime mehega planeerinud üht tüdrukut veel vennale seltsi,noorim 1.8 kuud vana. Aga võta näpust,kaks! 🙂 Hirm on suur UH ees,et kas ikka mõlemad alles,kas kõik korras.. ja tögan koduseid,et noo äkki leiab arst veel ühe!! 😛 Nii hea,kui saaksime muljetada siin koos ja oodata oma tiburulle!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus,kui paljud said oskar testis teada laste sood juba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,meil enamvähem üks aeg,meil oli 19. september 7+3 ja 7+4 !erimunaraku kaksikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule öeldi kv uh-s ühe kaksiku sugu ära, teine ei tahtnud ennast eriti näidata. Alles LA uh-s sain teise kaksiku soo ka teada. Nüüd siis ootangi kahte tüdrukut. Käimas 24 rasedusnädal ja praeguseks on enesetunne väga hea. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 16:11; 23.10 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

noo siis on mul lootust.. tänan.Närv nii sees,et kõik ikka hästi,ja et ikka kaks südant tuksuks kenasti. Oehh. Tüüpilised hirmud,nagu kõigil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei!
Nii tore, et meid siia koguneb, käin aegajalt piilumas, aga nii vaikne. Minul jookseb 14 nädal, tähtaeg 1. mai ja peab ütlema, et ikkagi õhtuti iiveldab, pean teistest eraldi sööma, sest külmkapile, nõudepesumasinale ja üldse toidu lõhnadele lähenedes hakkab paha. Aga mul on iiveldus al 8 nädalast ja seda ikkagi leebel kujul olnud, ainult teatud lõhnade peale ja pigem õhtuti.
Ma käisin nädal tagasi Oscaris ja sain teada, et kaks poissi tulemas, kuna identsed, siis pole ilmselt kahtlust. Mul juba üks 10a poeg olemas:)
Mis puutub muretsemisse, siis sama siin, koguaeg ootan uut UH, sest ei tea ju kas nendega seal kõhus ikka kõik korras…Oscaris läks õnneks hästi, beebid käitusid ilusti ja kõik sa 35 minutiga mõõdetud.
Kuidas teil kõhud, kas juba midagi paista ka? Millal plaanis tööjuures teatada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu olen tegelikult mina, unustasin vajutada nime vahetuse peale:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minul oli Uh,nagu konveier.. 15 mintsa ja läbi… üeldi et kõik korras ja geneetilisi haihusi pole.. ent kes on ei öeldud.. öeldi et vara.Käisin Tartus.. suhteliselt pettumus,et kuidagi jube mehhaaniline oli see kõik,kui julgesin ikkagi küsida ,et kuidas ja mis ja kas näha jne.. siis üeldi ,et ma mõõdan ja teen ultraheli,et pärast arvutan keskmise kokku.. siis tuli lõpus ,et ei teil pole geneetilisi ja komossoom haiguste risk on null ja aidaa… ei tea,kas mul hormoonid möllavad,aga noo kurat,sa oled spetsialist,hea.. ent ometigi mina olen õnnepall ja kannan kahte pisikest.. palun jaga mu tunnet…. vähemalt vasta mulle.. või arvatakse,et kui sul käsil kümnes laps,siis on see tähtsusetu? ei ei ole.. mina ikka samamoodi.. nagiu eelmistegagi.. jooksen igakord nagu totakas mehe nina all joonlauaga.. nii nüüd me oleme nii pikad jne.. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me saime küll kuklavoldis laste soo teada. Ma pole enam ammu ootaja, aga lihtsalt:) Edu teile!
Kaksikud on lahedad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tere!
Meil ka kaksikud. Tähtajaks 10.06.2017. Olles realist, siis pigem mai alguses. Kas kellelgi veel probleem naha sügelemisega? Mul õhtuti täitsa hull, terve keha sügeleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule öeldi kuklavoldis 90% täpsusega, et tüdrukud. LA-s selgus, et poisid:). Täna on nad 11 kuused juba! Aga mina sügelesin ka, kohutavalt ja veel enne, kui teada sain, et rase olen!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina ootan erimunakaksikuid, see nädal Oscaris käidud nii dr Soisi kui ka Pelgulinnas. Mõlemas oli vastuvõtt ja arsti pädevus väga hea. Mõlemad doktorid ütlesid, et on tüdrukud. Tähtaeg on 31. mai.
Ma sügelenud ei ole veel:) aga kõhukinnisus ja ninakinnisus segab kohutavalt. Eile sain lohutuseks, et ega see ninakinnisus ei pidanudki ära minema kõigil. Kõik riskis on mul madalad, et kõik on korras:)
Mul oli ka uh 7 nädalal ja nüüd oli alles 13, pikk vahe sees. Järgmine kord lähen arstile 17. nädalal, neli nädalat jälle ootamist.
Ilusat rasedust meile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Minul tulekul kaks poisiklutti ????
Nädalaid 27+2 ja ühemunaraku kaksikud (mono-di).
Enesetunne muutub aina raskemaks ja ka kaalu lisandub omajagu.
Siiani ütlevad kôik arstid, et kaksikid tulevad kindlalt varem kui nn sünnitustähtaeg ????

Ootusärevuses emme!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinsed kaksikute ootajad on vist kõik juba facebooki kolinud 😀 igaljuhul on siin väga vaikne. Aga mina ootan poissi ja tüdrukut. Nädalaid 26. Oleks tore kuulda kuidas ka teistel ootajatel läheb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kaksikud hetkel 34 nädal.peaks olema poiss ja tüdruk.kas kaksikute ootajatele eraldi gruppi pole fb’s kus saab suhelda ikkagi teistmoodi ootus kui ühe lapsega ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Beebi ja mitmikud 2017 kaksikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.