Esileht Sünnitus 23 nädalal sündinud

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: 23 nädalal sündinud

Postitas:

ja nii ongi…mis edasi… saan aru, et pean ootama, mis lapsega saab aga paberimajandus?
Läksin töölt 22 nädala pealt haiglasse ja sünnitasin nädal aega hiljem.Ei saanud dekreeti ega midagi. Kas olen ikka haiguslehel või lapsehoolduspuhkusel või kus?Millest ja millal peaksin alustama paberimajandust ja lapse sünni registreerimist?
Ei tea kust alustada. Kes oskab nõu anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu juurde saadeti haiglas olles raseduskriisinõustaja kelle käest sain oma mistahes küsimustele esmased/suunavad vastused.

http://www.enneaegsedlapsed.ee FBs suletud grupp Enneaegsed imed!!! (mõeldud ainult enneaegsete laste vanematele, sealt saad samuti igakülgset abistavat infot).

Lapsele jaksu kosumisel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just hakkas 23. rasedusnädal .

Kuidas titaga on , ta on ju kindlasti tiba tiba tilluke ? Palju kaalus ?

Pidage vastu !!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 15:22; 20.07 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõudu ja kosumist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sündisid kaksikud 23+5. Ma ei mäleta millest ma alustasin, aga läksin Sotsiaalametisse kohale ja seal vormistasime kõik ära.
Jõudu ja jaksu teile, algus on keeruline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 23:46; 13.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt peaksid võtma oma ämmaemandaga ühendust, et too sulle dekreedi vormistaks alates lapse sünnist. Võibolla saavad seda ka sünnitusmaja ämmaemandad juba teha? Enneaegsete laste puhul, kes sünnivad enne ema dekreeti jäämist, algab dekreet lapse sünnist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tita on mustamäel intensiivis .esimesed päevad olid suht kriitilised aga hetkel saab ta hapnikku ja teda toidetakse veenist. Võitleb hoolega.Sünnikaal oli 650g

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli tita 😉 jõudu ja jaksu kogu perele !! Kõik saab korda 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 15:22; 20.07 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal sündis 26.nädalal väike beebi, varst saab aastaseks ja kõik on hästi. Ole ise üdini positiivne ja mõtle häid mõtteid. Mina korrutasin oma beebile kogu aeg , et ta on väga tubli ja ta saab kõigega hakkama.
Sünnitasin ITK ja seal oli sots.nõunik, kes seletas ära kogu paberimajanduse. Uuri, äkki on seal ka olemas ja tuleb sinu juurde rääkima. Algul oledki haiguslehel ja siis läheb edasi sünnitusleht.
Aga sots.töötaja peaks täpsemalt rääkima ja paberid ise ära tegema.
Jõudu ja palju palju päikest teie ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sündisid ka kaksikud 24-dal nädalal. Algus oli väga raske. Operatsioonid üksteise järel jne.
Aga mida aeg edasi, seda kergemaks läks. Kuna olid kaua hapnikusõltlased, siis koju saades mulle lastearst soovitas igaks juhuks muretseda hingamismonitorid, mis käivad madratsi alla ja fikseerivad iga 15-20 sek. tagant lapse hingamist. Et kui peaks unustama hingata, annab kohe heliga märku. Ainult tänu nendele julgesin koju saades öösel rahulikult magada.
Kui on soovi, siis mul on üks veel alles. Pakun sellepärast, et Eestis neid kusagil enam müügil ei ole, aga mina ilma nendeta oleksin olnud närvihaige kuubis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 23:46; 13.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dekreet algab siis kui 28 rasedusnädal täis saaks, seni on haigusleht emal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie pisil läheb? Olete facebookis enneaegsete grupiga liitunud? Seal on väga toredad inimesed, olen ka ise liige. Minu kaksikud sündisid tiba hiljem 24+ nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Sünnitus 23 nädalal sündinud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.