Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: :(

Postitas:

Mre selles et kas keegi saaks 6elda millest tingitud (2kuuse lapse ema) et ahel tuleb nutuhoog peale ss j2lle hea tuju jms ning pole tahtmist isegi meest kaissu v6tma v mehe kaissu pugemast vahepeal kahetsen et rasedaks jäin aga olen ka 6nnelik selle yle ma et laps(panen alati lapse keskele magana)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wtff. Õpi kirjutama, mitte midagi ei saanud aru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hormoonid möllavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mre selles et kas keegi saaks 6elda millest tingitud (2kuuse lapse ema) et ahel tuleb nutuhoog peale ss j2lle hea tuju jms ning pole tahtmist isegi meest kaissu v6tma v mehe kaissu pugemast vahepeal kahetsen et rasedaks jäin aga olen ka 6nnelik selle yle ma et laps(panen alati lapse keskele magana)

Kas tänapäeval tõesti on võimalik, et mõni naine on veel nii madala haridustasemega?
Isegi 100a tagasi juba oli see asi pisut teisiti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mre selles et kas keegi saaks 6elda millest tingitud (2kuuse lapse ema) et ahel tuleb nutuhoog peale ss j2lle hea tuju jms ning pole tahtmist isegi meest kaissu v6tma v mehe kaissu pugemast vahepeal kahetsen et rasedaks jäin aga olen ka 6nnelik selle yle ma et laps(panen alati lapse keskele magana)

Seda nimetatakse sünnitusjärgseks depressiooniks. Kurda oma perearstile või ämmaemandale, sind suunatakse edasi ja sa saad abi. See ei pruugi iseenesest üle minna või kui lähebki, siis võtab see kole kaua aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub tavaline, ma ka vahel nutan ja vahel naeran ja vahel kahetsen seda, mis tehtud. Saati veel siis, kui on kahekuune laps ja vahepeal unepuudus ja muud hädad. Ei paista olevat erilist probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine psühhiaatri juurde. See on haiguse märk ja on ravitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Türipaide, Sa ei pea ju peale kolmandat klassi karja minema, ma vaataks ka imelikult ja üritaks jeed tõmmata, kui lammas kodus majandab.
Meesterahvas olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed, olge palun nii kenad ja õppige tegema kahte asja:
* pealkirjastama
* sõnastama probleemi

1) Praegune pealkiri “:(” – see ei anna mingit ülevaadet
Võimalused oleks: “Laps 2-kuune; minul meeletud tujukõikumised”; “Millest võib tulla – sünnitusest möödas kaks kuud ning nutan-naeran vaheldumisi”, “Aidake mõista – 2-kuune imik ning minu emotsioonid hüppavad”
Pealkirjastamist õpetatakse juba kuuendas klassis…..

2) Probleemi sõnastamine on ülioluline – sellega te hoiate ära liigse ajakulu, liigse sõnamulina, liigse sotsiaalse müra.

Kui sa oskad sõnastada probleemi ja siinses keskkonnas sama sõnastuse panna pealkirjaks, siis tabad kaks kärbest ühe hoobiga ning inimesed hoiaksid kokku igasuguseid varusid.

@teemaalgataja: palun mine günekoloogi juurde ja küsi täpselt järele, kuidas toimib naisterahva organism, millised on naise hormonaalsed tegevused enne ja pärast sünnitust.
Poleks paha lugeda mõnda raamatut, kus käsitletakse inimese anatoomiat ja füsioloogiat.
Ja kiika ka grammatikaid 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga normaalne inimene nutab vahel, kes koguaeg naerab, on peast soe. Sinu eesti keele õpetaja nime sooviks teada pigem? Juhul muidugi, kui sa venelane pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.