Esileht Pereelu ja suhted 3 aastat kooselu

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: 3 aastat kooselu

Postitas:

… ja juba elame koos nagu õde-vend. St armastus on olemas, aga mitte midagi muud. Lähedust ma enam ei taha enam, vahel ausalt lähen juba selle pärast närvi, kui ta koju tuleb. Ta on lihtsalt kuidagi nii vastumeelseks muutunud, mingit kirge ega tõmmet meie vahel enam pole. Ta on väga hooliv ja tundeline mees, olen talle palju asju ütlemata jätnud, sest ma tean, et need teevad talle meeletult haiget. Nt enne lugesin väga süvenenult ühte jutukest ja ta küsib 10x, kas mul on kõik korras, et näost olen nii tõsine. Kas ma pean siis tireleid viskama ja kõrvust-kõrvuni naeratama koguaeg, eriti kui ma midagi omaette teen või nokitsen. Kuidas saab olla, et inimene keda sa armastad, on sulle vastumeelne? Lihtsalt ei taha tema lähedal olla, väldid tema puudutusi jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 23:09; 14.04 23:28; 15.04 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa arvad, et teda armastad? Vasta sellele küsimusele (iseendas) ja asjad saavad selgemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 23:13; 15.04 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa arvad, et teda armastad? Vasta sellele küsimusele (iseendas) ja asjad saavad selgemaks.

Olen leidnud kõikvõimalikele küsimustele vastused, milleks siis magamata ööd on. 🙂 Ainuke küsimus, mis mu peas on- kuhu me niimoodi jõuame? Elame 10 aastat veel koos, et siis ikka lahku minna ja tagantjärgi “raisku” läinud aastaid kahetseda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 23:09; 14.04 23:28; 15.04 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt siin siiski mingit armastust ei ole. Sa kardad lihtsalt suhtele lõppu teha, sest tead, et teist nii head meest sul leida ei õnnestu, sest sa oled väga isekas inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen oma mehega 5 aastat koos, olin vahepeal samas seisus. Praeguseks on nii, et kirge pole endiselt, aga vähemalt see tohutu vastumeelsus ja tülid on ära kadunud. Näen teda nagu head sõpra või pereliiget.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälle mingi pooletoobine naine kes ei suuda arusaada elust. tited ei peaks minema mehele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastus või mälestus sellest võib olla, aga mehest oled lahku kasvanud paraku. Võibolla on hoopis harjumus ja hirm?
Kui ta on nii vastumeelne sulle, siis intiimsust enam ka pole? Loogiline, et mehel tekib küsimusi, kui sa oled juba pikemalt eemale tõmbunud.
Kirjeludse järgi on küll karta, et lähete lahku. See ei ole tragöödia, teie ilus aeg on lihtsalt möödas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 07:54; 19.04 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälle mingi pooletoobine naine kes ei suuda arusaada elust. tited ei peaks minema mehele!

Aga palun selgita mulle siis natuke elu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 23:09; 14.04 23:28; 15.04 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel kipubki see nii ajapikku minema. Mehed sisimas loodavad ja tunnevad aga…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel kipubki see nii ajapikku minema. Mehed sisimas loodavad ja tunnevad aga…

Paraku küll. Ja neil meestel on tõsiselt vedanud kui naine lahkudes vett peale ei tõmba. Kui on lapsed siis minnakse nendega ja siis loomulikult kasutatakse neid relvana mahajäetu vastu, et viimaselt võimalikult palju õigusi ja vahendeid kätte saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa arvad, et teda armastad? Vasta sellele küsimusele (iseendas) ja asjad saavad selgemaks.

Olen leidnud kõikvõimalikele küsimustele vastused, milleks siis magamata ööd on. Ainuke küsimus, mis mu peas on- kuhu me niimoodi jõuame? Elame 10 aastat veel koos, et siis ikka lahku minna ja tagantjärgi “raisku” läinud aastaid kahetseda?

Kui sa oled leidnud vastuse küsimusele, kas armastad teda, siis milles su probleem on? Armastus ongi minek läbi paksu ja vedela, läbi kõige, mis elu ette toob. Armastus tähendab tahet inimesega koos olla. Kui sul on tahe temaga koos olla ehk inimesena on teil tore, kuid seksi kardad, siis on ehk viga hoopis seksi kvaliteedis. Kui sul pole ka inimesena tore koos olla, jutuajamised ei huvita, jalutada temaga ei taha, siis pole teil ka armastust ning tõesti on õige küsida, miks te veel koos olete. Ühel juhul on vaja pingutada, et suhe korda teha, teisel juhul lahku minna, selles on erinevus. Meie ei tea, milline on teie suhe ja kumb variant sulle õige on, seda tead sa ise. Ega muud keerulist siin polegi.
Seksisoov võib muidugi kahaneda, kui esimene armumine üle läheb, kuid selle põhjusi võib olla teisigi kui see, et armastus on läbi. Võib olla mõni lahendamata tüli või probleem, miski, mis ei meeldi teie läheduse juures, isegi ebameeldiv hingeõhk võib sellist reaktsiooni tekitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 23:13; 15.04 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siin on sellest ju juttu olnud. Armumine kestab paar aastat, siis langevad klapid peast ja selgub, kellega sa koos elad. Kas on midagi ühist või oli lihtsalt pime kirg. Iga kirg läheb üle ja kokku jäävad need, kes on sarnased, kel on ühised vaated elule, hoiavad teineteist ja hoolivad. Ja suur hulk elabki siis niisama koos, sest seda üht ja ainust õiget pole leitud (sp. nii paljud ka ei taha abielluda), ja niisama uisapäisa minema joosta ka pole mõtet, sest iga kirg kestab kuni kaks aastat.
Aga 3 aastaga ei “kasva lahku”. Selle ajaga saab alles selgeks, kellega koos on elama hakatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga 3 aastaga ei “kasva lahku”. Selle ajaga saab alles selgeks, kellega koos on elama hakatud.

Seda küll ei täpsustatud, aga teemaalgataja ja tema kaaslane tunduvad olevat suhteliselt noored, 20.-te keskel ehk? Selles vanuses võib vabalt nimelt lahku kasvada – mitte et üks teisest üle kasvab vm, aga leitakse oma mina ja saab selgeks, et tulevikupilt pole ehk päris selline, nagu varem (ühiselt) unistatud oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 07:54; 19.04 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka pigem, et ellu on saabunud reaalsus. Sinu muinasjutuline pilt elule on midagi muud, kui su mehel. Kui sina oled romantiline hing ja mees on tavaline eesti mees (nagu üldiselt kõik siin eestimaal), siis oledki jamas omadega.
Noor oled ilmselt jah ja tõsi ta on, et kui inimene on vastik, siis ikkagi tuleb lahku minna. Tõenäoliselt on sul ka olemas põhjus, miks ta vastik on. Tahab seksi liiga palju? Ei tee piisavalt kingitus! Ei tee süüa! Norskab….põhjuseid on erinevaid ja erineva suurusega.
See, kes ütles, et sa oled isekas, siis ma ühtin. Ise ei taha ja õnnelik olla ka ei lase. Siis tuleb uups laps ja siis tõmmatakse mehel kott üle pea 🙂
Muinasjutte ja romantilisi komöödiaid päriselus ei ole. Krdi FB ainult soodustab naiste masendust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ei saa oma kodus vabalt olla, sest kardad oma “tundelist” meest haavata – pidev enesekontrollimine keerabki ju närvid krussi. mulle tundub ta lihtsalt emotsionaalselt ebastabiilne. ohumärk, ausalt öeldes. (emakale prunn ette!)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sa kohe kindlasti ei armasta teda kui tema lähedust ei taha ja isegi ei taha, et ta koju tuleks. See oli ilmselt armumine ja nüüd on see läbi. Kui selline asi juba pikemalt kestnud, siis on aeg lahku minna. Ei ole mõtet oma elu raisata veel 5-10 aastat ja siis lõpuks lahku minna, kui tegelikult juba praegu sa teda ei armasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted 3 aastat kooselu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.