Esileht Sünnitus 3 kuud pärast sünnitus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 3 kuud pärast sünnitus

Postitas:

Sünnitasin 3 kuud tagasi. sünitusjärgne kontroll oli korras, kuid nüüd paar nädalat tagasi hakkas alt valutama. Kui pikalt seisan hakkab ka valutama. Seks on valus. Töna hakkasid päevad ja tampooni on võimatu sisse panna. Arsti aja sai alles järgmiseks nädalaks. kellegil veel nii olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas arstile helistada ei saa ja n6u kusida? Ehk oleks m6istlik emos k2ia hoopis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli täpselt selline olukord peale esimest sünnitust. Ma ei tea, kuidas sul ômblustega oli, aga mul oli palju ômblusi, sealhulgas ômblus lahklihal. See viimane oligi valu pôhjus. Arst lohutas, et aasta-kahega taastub ja nii oligi. Ônneks päevad hakkasid kui laps oli pea aastane ja siis oli juba veidi parem. Mul laps kolm täis, aegajalt ikka valulik pikalt seismine jne. Mis teha 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka nii. Seks oli pikka aeda ebameeldiv. Sidemed ja värgid olid veninud. Iga järsk liigutus jalgadega võis olla valus. See kestis u aasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 20:43; 17.08 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka nii. Seks oli pikka aeda ebameeldiv. Sidemed ja värgid olid veninud. Iga järsk liigutus jalgadega võis olla valus. Seistes hakkas kõik justkui alla vajuma ja valutama. See kestis u aasta. Minu arvates nii varases sünnitusjärgses perioodis täiesti tavaline olukord. Keha pole enam endine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 20:43; 17.08 20:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus 3 kuud pärast sünnitus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.