Esileht Beebi ja mitmikud 3 nädalane on rahutu!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 3 nädalane on rahutu!

Postitas:

No ei tea enam mida teha. Kolme nädalane on väga rahutu. Pidevalt nutab.
Kõht on täis, pakun mõlemat rinda, mähe on vahetatud, on kogu aeg pere juures, kas süles või niisama diivanil. Lihtsalt enam ei jõua. Ei saa aru, mis tal viga on. Luti võtmisega on nii ja naa, kord võtab, kord mitte. Aga pidevalt on rahulolematu ja päris frustreeriv on tervele perele see pidev kisa kogu aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap tal on gaasi- või koolikuvalud. Googelda, saad palju näpunäiteid. Need lõpevad reeglina ca 3-kuuselt. Proovi ka D-vitamiini vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on ta sul äkki üle väsinud ? …nt ma märkasin oma kuu vanuse poja juures, et ta jõuab umbes täpselt 45min korraga üleval olla. Kui pikemalt on, hakkab jaurama.

Või on tõesti koolikud. Proovi gaasirohtu. …meil läks natuke aega, enne kui leidsime sobiva. Arst ütles , et prooviks üht rohtu mõned päevad, juhul kui just hullemaks ei lähe. Nt mingiga (nime ei mäleta) läks asi kohe hullemaks. Espumisan ei aidanud, seda proovisime kõigepealt tegelikult . A see on päris lahja ka. Siis kolmandana proovisime cuplatoni, esimese päevaga ei läinud suurt paremaks. Aga halvemaks ka mitte . Järgmine päev oli aga juba oluliselt teine tera asjal. ….ja ära unusta, et gaasirohtu tuleks enne igat soogikorda anda.

Gaasidest veel niipalju, et osadel beebidel ongi kõht nagu pall. Minu omal aga nt oli lihtsalt natuke kõvem kui muidu. Ja pulgaks ajas ka ennast , nagu nad teevad.

Nüüd on mul laps pea kahekuune ja nüüd hakkab ta vahel ka igavusest virisema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no eisteks. Oled sa kindel, et kõht on täis? 3-nädalaselt on tihti kasvuspurt ja laps tahab sagedamini rinnale. Kui ta on viril, kas oled pakkunud talle rinda uuesti?

Siis kaua ta sul ärkvel on? Mul nt ühe sõbranna laps oli 1-kuuselt ärkvel 2-3 h ja siis ka kurtis, et laps on koguaeg viril 😀 Kui ma siis natuke valgustasin teda, et noh, kui ta sul virilaks muutub, pane ta vankrisse ja mine jalutama – siis olukord lahenes, laps tahtis magada 😀 Tuli välja, et tegelikult jaksas laps olla ärkvel 40 minutit umbes 😀

Kindel, et lapsel külm pole? vastsündinud on tohutud külmavaresed.

Võid proovida ka lutti vahetada, mingi teise kujuga lutt nt.

No ja mõni laps ongi viril. Meil siin laps 5-kuune ja järjest virilamaks muutub – ongi nii, et mitte kusagil pole rahul. Aga tema puhul ma kahtlustan juba ka muid hädasid nagu nt pakitsevad igemed 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armas teemaalgataja tean väga hästi,mida tunned.
Endal kodus 2kuune pisitütar ,kes küll juba mulle 3 laps ,kuid hoopis teistmoodi,kui eelnevad minu 2 last.
Tütar väga rahutu, ainult süles, 1 elukuust algasid meeletud gaasid: vahetasin vitamiini välja, gaasirohtusid proovisin siinkohal maini ,et meile ei aidanud vaid tegi hullemaks olukorra rohi nimega infacol – kõhu võttis lausa kinni:((
Soojakoti ostsin ,mida gaaside ajal kõhule panna, vanni teen sooja ,mähin teki sisse enda vastu -siis nagu aitaks lähedus ,silitamine.

Mis kõige hullem laps ei lepi oma voodis nii me mehega tassime teda päevast päeva.Kui mul kõhukotti poleks jääksid pere teised 2 last nälga:)) loodan ,et see periood saab varsti läbi,sest oleme nii väsinud sellest, õnneks pisike vaikselt laliseb ja naeratab see korvab selle raske perioodi 🙂 tea ,et sa pole üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 1 kuu vanuselt algavad lastel gaasid.

Mõnel on need kergemad, mõnel raskemad, nii et karjuvad tihti ja kõvasti. Proovi igasugu variante, mis netist leiad.

Samas kui tundub, et miski ei tööta, siis tea, et see aeg tuleb lihtsalt ära kannatada. Enamasti mööduvad need 3-4 elukuuks.

Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil hakkasid sünnist saati gaasivalud ja kestsid kuni 4.elukuuni, oluliselt kergemaks läks, kui laps sai 6.kuuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud 3 nädalane on rahutu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.