Esileht Sünnitus 34 nadal – suur stress ja pinge voib kutsuda esile sunnituse?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 34 nadal – suur stress ja pinge voib kutsuda esile sunnituse?

Postitas:

Olen 34 nadalat rase ja tooga seoses on vaga suur stress ja pinge. Asjad mida pean ise tegema ja kellegile toetuda pole voimalik, lisaks veel 2 aastane ja kodu. Uhesonaga vaga raske, olen vaga narviline ja ei leia asu, moistus ei toota. Tunnen eilsest oost saadik emaka kokkutombeid ja kohati valutab ka koht. Hakkasin kartma, ehk see koik toob esile enneagse sunnituse. Seda ma kindlasti ei tahaks, on kellegil kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud ka suur stress sellisel raseduse perioodil, aga laps sündis õigel ajal. Samas mul ei olnud emaka kokkutõmbeid. Kui on valutud kokkutõmbed, siis on ohutud. Valu kõhus võib ka normaalne olla, sõltub. Jälgi ennast ja vajadusel konsulteeri ämmaemandaga.

Aga ma siiralt soovitan praegu vähemalt paar päeva rahulikumalt võtta. Ega see töö ära ei jookse eest ja ka selle olulisust saab oma peas muuta. Ma saan aru, et töö on tähtis, mul on endal ka praegu pingeline töö ja olen rase, aga mind aitab, kui mõtlen, et võtan ühe päeva korraga ja kui ei jõua, ei jõua, teen järgmisel päeval, olen isegi nädalavahetusele lükanud, kui pole jõudnud teha nädala sees. Dekreet ka terendab Sul juba (kui just ise enda tööandja pole), enamusel ongi juba sellel ajal dekreet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Sünnitus 34 nadal – suur stress ja pinge voib kutsuda esile sunnituse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.