Esileht Imetamine 4-kuuse rinnast võõrutamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 4-kuuse rinnast võõrutamine

Postitas:

Pean ravimite pärast võõrutama lapse rinnast. 🙁 Tõesti väga kurb, aga olen arstidega konsulteerinud ja kõik on pigem seda meelt, et nende ravimitega ei tasuks riskida ja imetamist jätkata. Laps on 4-kuune. Ei teagi, kuidas toimida. Kas hakata järk-järgult andma üha suuremates kogustes RPA-d, et piim vaikselt rinnast ära kaoks? Praegu sööb laps öösiti väga tihti (ja magab kaisus), siis tuleks vist hakata teda ärkamise peale tagasi magama kussutama, et toitmisvahe poleks tihedam, kui 3 tundi? Ja vist on lihtsam, kui seda teeb keegi teine, et lapsel ei tekiks arusaamatust, et miks ma ometi talle rinda ei anna? Kas kellelgi on kogemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

RPA-d andes nagunii lähevad toitmisvahed pikemaks, sest seda on raskem seedida. Püüa ikka ise temaga tegeleda öösel, muidu on stress veel suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul ravimite võtmisega kiire ei ole, et nüüd kohe, siis ikka järkjärgult hakka võõrutama, on nii sulle kui lapsele lihtsam. Soovitan hoolikalt läbi mõelda järjekord – kui õhtuti hakkad RPA-d andma, võib juhtuda, et järgmine kord tahab süüa nt 6-7 h pärast ja siis sul öösel piimapais. Seetõttu on võibolla kaval alustadagi võõrutamist kuskil seal öisest-varahommikusest toidukorrast, et kui õhtuseni jõuad, oleksid juba rinnad harjunud, et öösiti ja hommikuti ei ole piima vaja jne. Ma ise nõks vanema lapsega tegin selle vea, et õhtuse ja öise jätsin viimaseks ja siis käi keset ööd piima lüpsmas, et magada saaks….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine 4-kuuse rinnast võõrutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.