Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 40 aastaselt rasedaks

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: 40 aastaselt rasedaks

Postitas:

Mina enam ei oota triipe, sest rasestun iga poole aasta tagant, kuid rasedused peetuvad. Lootus sureb viimasena, aga keskendu lihtsalt teistele asjadele, sellele, millega sa muidu kas tööl või kodus tegeled. Tee pikaajalisi plaane igas muus valdkonnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.09 13:29; 28.09 13:40; 04.11 14:47; 10.01 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mind aitab igapäevaelu elamine tavapäraselt.
Ja kuna mainid kolme kuud, siis – paraku läheb kergemaks. See 3 kuud oligi raske aeg, pärast harjud ära ja lähed samal ajal tavaeluga edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan kohe 40.Esimene laps 19,teine 10 ja kolmas kahekuune :)Olen õnnelik.Rasestumine õnnestus esimesel katsel.Ei tunne,et olen vana beebi jaoks.Muidugi muretsemist oli rohkem-et kas rasedus kulgeb ikka kenasti,kuidas sünnitus läheb,kas beebiga kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka, vanust 41 esmaspäeval eemaldatakse spiraal ja siis tuld kaks last juba olemas, no tahaks seda pesamuna ju ka ikka veel pole meid midagi nii vähe:)

Nüüd veel tahaks pesamuna? Kus sa enne olid siis?

Enne ta sünnitas ja kasvatas oma esimest ja teist last arusaadavalt.
Sa said ka oma ainsa lapse 19-aastaselt? Või juba keska ajal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan sel suvel 39, juulis sünnib teine laps (esimene sündis mul ka alles 35selt). Kunagi võibolla tuleb ka kolmas. Geeniprobleeme ja väärarenguid ei karda, need sõelutakse varakult välja. Oli üks meditsiiniline katkestamine, südame väärareng – geneetilist põhjust ei avastatud, pigem lihtsalt väga halb õnn: tõenäosus selle esinemiseks on 3/1000.
Rasedaksjäämisega muret pole, viljastumisvõime on hirmutavalt hea.
“Vanemate emade vigased lapsed” on vanarahvajutt. Kui tervis korras ja keha alko/suitsu/narkotsiga rikkumata – ei näe takistust ja on ainult tervitatav kui peredesse pisikesi juurde sünnib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 40 aastaselt rasedaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.