Esileht Pereelu ja suhted 40+ üksikud naised- kust saate seksi?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: 40+ üksikud naised- kust saate seksi?

Postitas:

Olen 45 aastane, natuke ülekaalus ja üldse alati olnud selline “ebaseksikas” tüüp. Üksik olen nüüd olnud 3 aastat ja ei tahagi enam mingit kooselu ega suhet. Tahaks et mul oleks lihtsalt keegi “sõber” ,kellega koos oleks lõbus väljas käia, kes oskaks tantsida ja kellega ,miks mitte ka voodisse minna. Kuid mul on probleem välimusega- üks viga, mille kõrvaldamiseks läheks vähemalt 15 000 eurot ning enamasti selle vea tõttu ei taha keegi minuga lähemalt tutvuda. Või siis ainult joodikud ja sellised, kellega mina tegemist teha ei tahaks.
Kuidas leiate endale ajutisi kaaslasi, minuvanused naised? Sõbrannasid mul pole, mõned lähemad tuttavad küll on ,aga nende elustiil on minu omast totaalselt erinev- kodukanad ja pereinimesed, või siis majanduslikult heal järjel aasta mitu korda soojamaareisidel käijad. Üks lihtne turumüüja (kurioosne eks, suhtlemisrohke töö ja suhteid ei leia :)) on neist palju erinev ning kuskile baari tutvusi otsima ei tahaks niikuinii minna.
Ja kas oleks võimalik leida ka meest, keda ei häiriks lühisuhte puhul mu haigusest moondunud välimus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 11:43; 20.08 12:55; 20.08 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui probleemiks on hambad, saab ka odavamalt panna endale ilusad hambad. Muidu jah kedagi peale joodikute või samasuguste lagunevate hammastega mehe ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 11:50; 20.08 12:24; 20.08 12:32; 20.08 12:41; 20.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ei teagi, mul on välimusega kõik hästi, aga ega mujal kui baaris või tutvumisportaalis küll keegi pole mingeid ettepanekuid teinud. Olen küll seltsiv ja positiivne, aga ei midagi. Eks vist see häda, et selles vanuses enamasti kõigil naised olemas ja need, kellel pole, tahavad enamasti kohe uut või on ise allapoole arvestust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 12:08; 20.08 12:17; 20.08 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles oli siin teema kuidas tänaval tutvumist peetakse väga halvaks kogemuseks.

Naistel peaks seksi saamine lihtne olema, tuleb suu lahti teha ja küsida. Palju neid mehi ikka on kes ära ütlevad. Ülejäänud vajadused on sinu enda lahendada. Õpeta mees tantsima ja lõbusust ei saa mujalt kui tuleb seda ise teha. Võta siis joodik kui need sind tahavad, miks peab elus olema üksinda mingi ihuvea tõttu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 12:13; 20.08 12:24; 20.08 12:37; 20.08 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles oli siin teema kuidas tänaval tutvumist peetakse väga halvaks kogemuseks.

Naistel peaks seksi saamine lihtne olema, tuleb suu lahti teha ja küsida. Palju neid mehi ikka on kes ära ütlevad. Ülejäänud vajadused on sinu enda lahendada. Õpeta mees tantsima ja lõbusust ei saa mujalt kui tuleb seda ise teha. Võta siis joodik kui need sind tahavad, miks peab elus olema üksinda mingi ihuvea tõttu?

Ei ole lihtne kusjuures, ma olen 2 meest tahtnud ja ka küsinud, mõlemad ütlesid ära, sest ei taha oma suhet ohustada. Rohkem ei julge küsida, üsna piinlik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 12:08; 20.08 12:17; 20.08 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole lihtne kusjuures, ma olen 2 meest tahtnud ja ka küsinud, mõlemad ütlesid ära, sest ei taha oma suhet ohustada. Rohkem ei julge küsida, üsna piinlik.

Miks sa siis suhtes meestele ligi litsud, kui vabu on ka saadaval? Kui ainult seks on plaanis, siis võib ju tutvumisportaalidest otsida, seksi saab sealt küll ja küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 11:50; 20.08 12:24; 20.08 12:32; 20.08 12:41; 20.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne küsi kas ollakse vaba mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 12:13; 20.08 12:24; 20.08 12:37; 20.08 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole lihtne kusjuures, ma olen 2 meest tahtnud ja ka küsinud, mõlemad ütlesid ära, sest ei taha oma suhet ohustada. Rohkem ei julge küsida, üsna piinlik.

Miks sa siis suhtes meestele ligi litsud, kui vabu on ka saadaval? Kui ainult seks on plaanis, siis võib ju tutvumisportaalidest otsida, seksi saab sealt küll ja küll.

No niisama seksiks kõlbab silikoon ka, kui juba mees, siis tahaks ikka sellist, kelle vastu tõmme ka on. Kahjuks selles vanuses eriti normaalseid vabu mehi pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 12:08; 20.08 12:17; 20.08 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No niisama seksiks kõlbab silikoon ka, kui juba mees, siis tahaks ikka sellist, kelle vastu tõmme ka on. Kahjuks selles vanuses eriti normaalseid vabu mehi pole.

On ikka küll. Sellist meest, kes suva tädi kepib, ise on suhtes, ma ei nimetaks nagunii normaalseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 11:50; 20.08 12:24; 20.08 12:32; 20.08 12:41; 20.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba mees ei lähe peale, luuser kui pole naist leidnud. Suhtes mehe pealt kohe näha kas on väärt mees ja üldse kui teine naine on mehe heaks kiitnud, endale võtnud, siis tahetakse sellist meest rohkem. Kõige rohkem nillitaksegi abielumehi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 12:13; 20.08 12:24; 20.08 12:37; 20.08 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba mees ei lähe peale, luuser kui pole naist leidnud. Suhtes mehe pealt kohe näha kas on väärt mees ja üldse kui teine naine on mehe heaks kiitnud, endale võtnud, siis tahetakse sellist meest rohkem. Kõige rohkem nillitaksegi abielumehi.

Sa räägi endast. On väga palju toredaid mehi, kes ei soovigi enam kellegagi koos elada ega perekonda. Vaba olla on palju lihtsam. Ka selliseid naisi on palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 11:50; 20.08 12:24; 20.08 12:32; 20.08 12:41; 20.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba mees ei lähe peale, luuser kui pole naist leidnud. Suhtes mehe pealt kohe näha kas on väärt mees ja üldse kui teine naine on mehe heaks kiitnud, endale võtnud, siis tahetakse sellist meest rohkem. Kõige rohkem nillitaksegi abielumehi.

Sa räägi endast. On väga palju toredaid mehi, kes ei soovigi enam kellegagi koos elada ega perekonda. Vaba olla on palju lihtsam. Ka selliseid naisi on palju.

Seepärast ei lähegi peale, sest seda vaba meest ei räägi nagunii pehmeks, noh pikemaks suhteks või abieluks. Mis kasu sellest toredusest kui suhet ei tule. Kõik naised tahavad lõpuks suhet, ükskõik mida väidetakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 12:13; 20.08 12:24; 20.08 12:37; 20.08 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 99% kindel, et see ‘viga’ on hambad. Kummaline aga on, et need hambutud loobivad mingeid müstilisi numbreid (kas enda õigustamiseks? kerjamiseks?)- no see välja käidud 15000 on ikka suht mõttetu number siin teemas. Mõlemad hambaread saab suhu kokku 2000 euro eest. Jah, on plaatproteesid, aga hambad on suus ja suu mädanevatest kontsudest puhas. Aga siin aetakse jälle mingeid müstilisi implantaate taga?
Vot selliste inimeste suhtes mingit poolehoidu ei teki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 12:54; 20.08 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui probleemiks on hambad, saab ka odavamalt panna endale ilusad hambad. Muidu jah kedagi peale joodikute või samasuguste lagunevate hammastega mehe ei saa.

Ei ole hambad. Silmad ja arm näos on Mul on probleem silmadega ja pean kandma ülitugevaid “purgipõhja” nime alla tuntud prille. Lisaks on mul operatsiooniarm põsel-kunagisest autoõnnetusest lapsena.Ise ma olen juba ammu harjunud oma välimusega ja niisama elu need asjad ei takista ka, aga tutvuda ei taha keegi. Tegelikult, varem ikka tutvuti ka, ma olen kaks korda abielus ja korra vabaabielus olnud ja austajaid varem oli ka. Aga viimased aastad ei ole ma kellelegi silma jäänud.
Ma oleks nõus ka üheöösuhtega võibolla, kuigi ei tea kogemus selles puudub. Ja kuna ma ei kavatse mingit tõsist suhet ega kellegi perelõhkuja olla, siis las olla abielumees, kes vaheldust otsib. Aga selliseid polegi nii palju kui arvate

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 11:43; 20.08 12:55; 20.08 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kuna ma ei kavatse mingit tõsist suhet ega kellegi perelõhkuja olla, siis las olla abielumees, kes vaheldust ots

Einojah. jälle üks sihuke tädi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha halvasti öelda, aga 45aastasel ülekaalus, lisaks silmatorkava iluveaga naisterahval on ilmselt võimatu normaalse mehe tähelepanu köita. Mehel peaks endal ka midagi olema, kui latt nii madalal on.
Armukeseks tahetakse ikka ilusaid naisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille peale selliste iluvigadega siis 15 000 kulub? Silmaoperatsioon on 2000 eurot, armieemaldus ka ehk 1000 kuni 2000. Ma kunagi kandsin -8 prille, ka need sai päris õhukesed lasta teha. Kaalust saab ju ka alla võtta, samas kergem ülekaal ei ole takistuseks. Abielumehe armukeseks hakkamisest küll aru ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 11:50; 20.08 12:24; 20.08 12:32; 20.08 12:41; 20.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui niisama sõbrustada ja väljas käia, siis pole ju tingimata meest vaja, seksi puhyl on eneserahuldamine isegi nauditavam kui mingi suvalisega seksimist proovida.
Naisi vaevalt sinu iluviga häirib, käitegi kusagil koostantsimas (ei pea tantsima ainult vastassoo esindajaga, aastasadu on tantsitud igasugustes kooslustes), väljas käia saab samuti samasuguste huvidega sõbrannaga hoopis meeldivamalt. Mina käisin hiljuti ühe oma 25 aastat noorema sõbratariga väljas söömas, oli mõnus “naiste õhtu” toidu nautimise ja elu-olu üle arutamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 13:33; 20.08 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma ei tea tõesti mis hinnad neil protseduuridel on,450 eurosest palgast on seda niikuinii lootusetu kokku ajada. 5000 või 15000, utoopia on mõlemad.
Kindlasti keegi ütleb ,et ma mingu mujale tööle suurema palgaga. Aga mulle meeldib mu töö ja ma tunnen end piisavalt vanana selleks, et midagi uut õppida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 11:43; 20.08 12:55; 20.08 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Interneti teel oled proovinud otsida? Kuskil tutvumisportaalis. Ja maini kindlasti ära kohe ka see, et oled pisut suurem, siis võtavadki ühendust need, keda see ei häiri. Olen 46-aastane, ülekaalus, mul on olmeas mees, kellega seksida saab, internetist leitud. Teda mu ülekaal ei häiri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan teha kuulutus iha.ee -sse, seal suur hulk rahuldamata mehi koos.
Väljaskäimiseks ja tantsulkale minekuks on meest muidugi raskem leida, kui välimus pole ok. Kuid visiitsuhte puhul pole ju välimus üldse oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige kindlam soovitus teemaalgatajale seksi saamiseks on külastada sex-poodi ja osta omale silikoonist mängusõber (dildo). Päris ausalt. Milleks mingite meheludridega mässata, kui saab ka ilma eriliste lisapingutusteta. Lisaks veel see, et mänguasjaga on seks 24/7 kogu aeg käepärast. See pole tänapäeval mingi tabu, pigem hea võimalus naistele, kellel meest ei ole, ei jätku või pole asja. Mõtle sellele. Lisaks ka see, et pole kartust mingit paha haigust omale külge saada. Enne valiksin justnimelt silikoonist dildo, kui mingi suvalise sugutäku kusagilt portaalist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seksi saamiseks on külastada sex-poodi ja osta omale silikoonist mängusõber (dildo).

Dildo on sobiv juhuks, kui naudingut pakub penetratsioon ja tupe sorkimine. Kui nauding tuleneb kliitori stimuleerimisest, siis on arukam osta midagi muud, nt hea kliitorvibraator.
Kui küsimus on seksuaalses naudingus, siis igal juhul on käsitöö võimalused paremad kui suvalise mehe tegevus, kes enamasti polegi nii väga huvitatud naise naudingust kui just enda omast. Kas masturbeerimine suvalise mehe käte vahel oma rahulduse kättesaamiseks on seda väärt, sõltub muidugi teemaalgataja ootustest seksile. Minu jaoks on see masendav, aga inimesed on erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 13:33; 20.08 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 99% kindel, et see ‘viga’ on hambad. Kummaline aga on, et need hambutud loobivad mingeid müstilisi numbreid (kas enda õigustamiseks? kerjamiseks?)- no see välja käidud 15000 on ikka suht mõttetu number siin teemas. Mõlemad hambaread saab suhu kokku 2000 euro eest. Jah, on plaatproteesid, aga hambad on suus ja suu mädanevatest kontsudest puhas. Aga siin aetakse jälle mingeid müstilisi implantaate taga?
Vot selliste inimeste suhtes mingit poolehoidu ei teki.

Kuidas saab see postitus (20.08 12:54) olla teemaalgataja tehtud? On või ei ole siis? Vähemalt kiri ütleb teemaalgataja kohta nii: Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 11:43; 20.08 12:54; 20.08 12:55; 20.08 13:38;

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab see postitus (20.08 12:54) olla teemaalgataja tehtud? On või ei ole siis? Vähemalt kiri ütleb teemaalgataja kohta nii: Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 11:43; 20.08 12:54; 20.08 12:55; 20.08 13:38;

See postitus on minu tehtud, mitte teemaalgataja. Ilmselt on see 12.54 mingi arvutiviga, teemaalgataja kirjutas minuti hiljem ja tuli mingi sekundite mäng, st elektooniline viga?
Muide, kui teemaalgataja kirjutas ka 12.54 ja siis selle postituse kohe kustutas ja uue tegi (12.55), siis ka jääb see 12.54 talle alles. Proovi ise: avalda ja kustuta ja siis vaata oma kellaaegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 12:54; 20.08 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 99% kindel, et see ‘viga’ on hambad. Kummaline aga on, et need hambutud loobivad mingeid müstilisi numbreid (kas enda õigustamiseks? kerjamiseks?)- no see välja käidud 15000 on ikka suht mõttetu number siin teemas. Mõlemad hambaread saab suhu kokku 2000 euro eest. Jah, on plaatproteesid, aga hambad on suus ja suu mädanevatest kontsudest puhas. Aga siin aetakse jälle mingeid müstilisi implantaate taga?
Vot selliste inimeste suhtes mingit poolehoidu ei teki.

Teema pole üldse selles, aga sa tutvu pisut hambaravi hindadega. Või pead silmas neid proteese, mis ööseks klaasi käivad ja plastmass- suulaega on? Need ei ole normaalsed, kaugelt vaadata ehk ok, kanda kindlasti mitte. Minu lähedane kaotas õnnetuses ühe esihamba ja ühe silmahamba, need kaks kokku maksid 16 000 eurot, muidugi väike luusiirdamine oli ka seal sees.
Kui üldse midagi suus pole, siis on ehk jah plastmass parem kui mitte midagi aga implantaatides pole midagi “müstilist”, hambad peaks siiski korralikud olema ja kui need pole veel oma hambad, siis eriti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale vastaks, et olen sama vana, leidub ka silmatorkavaid iluvigu sh arme. Samas olen vägas heas vormis, teen kõvasti sporti, haritud, heal järjel ja hea iseloomuga. Mehed on tahtnud kogu aeg ja pigem tuleb neid eemale tõrjuda. Kui sul pole välimust, siis proovi ennast vähemalt vormis hoida, nii füüsiliselt kui vaimselt. Vigade parandamiseks jah tuleb teinekord suuri summasid välja käia, aga seda saab teha tasapisi, iga aasta midagi, järk-järgult. Raske on jääda silma, kui sul enda poolt midagi välja pakkuda pole, kas siis ilus välimus, vormis keha, silmapaistvalt ilus hing või siis palju pappi. Muidugi võib ka niisama jopata, aga siis peab roppu moodi head õnne olema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted 40+ üksikud naised- kust saate seksi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.