Esileht Pereelu ja suhted 45+ mehed ja keskeakriis. Kuidas see üle elada?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: 45+ mehed ja keskeakriis. Kuidas see üle elada?

Postitas:

Mees muidu oleks mahtunud, kui ta oleks edasi olnud võrdne täiskasvanu, aga ta ju ei olnud. Oli keegi, kelle pärast tulnuks trikitada, pingutada, pilpa peal kanda. Ei, tänan!

tean selliseid. Pole midagi kiiduvãârt. Kannavad eluaeg pükse ja imestavad, mida mees läks teiselt naiselt otsima. Kui sa meest ei vaja, siis ei vajanud enne ka muud kui spermadoonorit. Mees vajas aga õrna naist, mitte pükse kandvat sootut tegelast. Tean mitmeid selliseid. Mees jookseb kodust ära ja naisel aastakümneid mehi külas ei käi ja ise ta ei tunne vajadust ja ei saagi aru, et midagi on valesti. No vähemalt teisi naisi ei nilli ja meestele konkurentsi ei paku

Miks mehi külas ei käi? Oma eksmees isegi käis ukse taga ju. Järelikult ei olnud need “õrnad naised” sugugi paremad. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 12:59; 21.06 14:01; 21.06 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju ammuteada et noortele meestele meeldivad voodis elukogenud ja julged 40+ naised. Nii et ajuvabadusest on asi ikka väga kaugel. Noored naised lihtsalt ei suuda seda mõista…

Ammuteada värk on see, et meestele meeldib seks, eriti kohustustevaba seks. Ja eriti tore oleks, kui seksimiseks ei peaks igasugu tiritamme tegema ja seda veel pika perioodi vältel.
Elukogenud naisega saad rääkida otse asjadest, mitte läbi lillede, ning pole vaja moosida.
Kuna noored mehed veel ei taha lapsi, ning 40+ naised enam ei taha lapsi, ning ka selle eest hoolt kannavad, siis ongi väga sobiv kooslus noor mees ja vanem naine suhteks. Seda siis seniks, kuni mehel soov hakata perekonda looma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean selliseid. Pole midagi kiiduvãârt. Kannavad eluaeg pükse ja imestavad, mida mees läks teiselt naiselt otsima. Kui sa meest ei vaja, siis ei vajanud enne ka muud kui spermadoonorit. Mees vajas aga õrna naist, mitte pükse kandvat sootut tegelast. Tean mitmeid selliseid. Mees jookseb kodust ära ja naisel aastakümneid mehi külas ei käi ja ise ta ei tunne vajadust ja ei saagi aru, et midagi on valesti. No vähemalt teisi naisi ei nilli ja meestele konkurentsi ei paku

Kas see õrn naine siis oleks iseseisva elu asemel hakanud meest tagasi paluma ja anuma ning suhtest kinni hoidnud – ja nagu aru saan, siis selle loogika järgi, oleks see nutune õrn naine mehele järsku väga atraktiivseks muutunud jälle? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovi korral flirdi mõne laheda peretuttavaga.

Palun, vat ära seda küll tee. Flirtivad peretuttavad – saad ju isegi aru, milliseks inetuks lumepalliks see asi võib minna.
Imelik, muidu jälestatakse eriti neid just peresisest tutvusringkonnast soetatud suhteid, nüüd kõik kiidavad – plusside põhjal – takka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean selliseid. Pole midagi kiiduvãârt. Kannavad eluaeg pükse ja imestavad, mida mees läks teiselt naiselt otsima. Kui sa meest ei vaja, siis ei vajanud enne ka muud kui spermadoonorit. Mees vajas aga õrna naist, mitte pükse kandvat sootut tegelast. Tean mitmeid selliseid. Mees jookseb kodust ära ja naisel aastakümneid mehi külas ei käi ja ise ta ei tunne vajadust ja ei saagi aru, et midagi on valesti. No vähemalt teisi naisi ei nilli ja meestele konkurentsi ei paku

Kas see õrn naine siis oleks iseseisva elu asemel hakanud meest tagasi paluma ja anuma ning suhtest kinni hoidnud – ja nagu aru saan, siis selle loogika järgi, oleks see nutune õrn naine mehele järsku väga atraktiivseks muutunud jälle?

ei. Täiesti inimlik oleks võtta endale uus mees

Räägid nagu koera võtmisest. “Ah, see Pauka, see jäi auto alla ja sai otsa. Aga kuut on olemas, kett kah, patt oleks raisku jätta – võtan uue koera.”

Ma olen kolme lapsega lahutatud naine, vanaema veel pealegi. Oma kodust ära ei koli ja uut meest majja ka ei taha, lastele kasuisa ei vaja. Milleks?
Pole ma ise enam teab mis suurepärane partii ja pole kedagi väga valida ka. Teise pere meest ma ei taha ja kui ka kellegi sobiva ja vaba leiaksin – miks ma peaksin uuesti end mehega majas harjutama hakkama? See koerale mõeldud kett tuleb ju tegelikult ikka minu kaela ka.
Iseasi, kui millestki puudus oleks, aga mul pole. Alguses mõtlesin tõesti, et hirmutav on, et enam ei võeta kaissu, seksipuudus hakkab ka kimbutama, aga tuli välja, et pole seni suurem asi mure olnud. Kui mure tekib, küll siis lahenduse ka leiab.
Tegelikult olen jah arvamusel, et olen naine ka siis, kui keegi regulaarselt ära ei suska.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 13:31; 21.06 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju ammuteada et noortele meestele meeldivad voodis elukogenud ja julged 40+ naised. Nii et ajuvabadusest on asi ikka väga kaugel. Noored naised lihtsalt ei suuda seda mõista…

No kui elukogenud ja julge see eluaeg ühe mehega elanud pereema ikka olla saab?
(mõte ei käi teemaalgataja pihta, vaid vastuseks konkreetsele tsitaadile)
Vanus küll kogemust ei näita, eriti mis voodielu puudutab. Selgituseks – ma ei arvagi, et neid kogemusi nüüd hirmus palju peaks olema. Lihtsalt kummaline on väita, et naine pelgalt oma vanuse pärast suur seksikiisu oleks. Kõik oleneb ikka konkreetsest naisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tõmbab seest õõnsaks, kui räägitakse keskealisest naisest kui kergest kompromissitust kepist. Et tehniliselt peaks hää ja sissesõidetud olema, pipardama ka enam ei kuku ega mingite suurte tulevikusoovidega ahistama… Võta ja suska kuniks viitsid.

Jälk.

Teate, keskealise naisterahvana vähemalt enda eest võin küll rääkida: noorema mehe riist võib tore olla, aga kui sellega sihuke suhtumine kaasas käib, siis isegi plastik on parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tõmbab seest õõnsaks, kui räägitakse keskealisest naisest kui kergest kompromissitust kepist. Et tehniliselt peaks hää ja sissesõidetud olema, pipardama ka enam ei kuku ega mingite suurte tulevikusoovidega ahistama… Võta ja suska kuniks viitsid.

Jälk.

Teate, keskealise naisterahvana vähemalt enda eest võin küll rääkida: noorema mehe riist võib tore olla, aga kui sellega sihuke suhtumine kaasas käib, siis isegi plastik on parem.

Isegi mingil vanamehel on siin samasugune suhtumine. Ja leidub naisi, kes sellisega voodisse ronivad. Jäle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 07:07; 22.06 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tõmbab seest õõnsaks, kui räägitakse keskealisest naisest kui kergest kompromissitust kepist. Et tehniliselt peaks hää ja sissesõidetud olema, pipardama ka enam ei kuku ega mingite suurte tulevikusoovidega ahistama… Võta ja suska kuniks viitsid.

Jälk.

Teate, keskealise naisterahvana vähemalt enda eest võin küll rääkida: noorema mehe riist võib tore olla, aga kui sellega sihuke suhtumine kaasas käib, siis isegi plastik on parem.

Aga miks peaks noor mees suuri tulevikuplaane pidama keskealise naisega? Kel nagunii enam pereloomissoovi pole. Plaani võib pidada olevikust, kuna mõlemil on sama huvi.
Kui keskealisel naisel soov ikka noorema mehe riista järgi siis tuleb ka leida see, mis nooremaid mehi vanema juures võlub. Vastasel juhul otsida vanem mees, kes ka tegelikult keskealise naisega enam tiritammitada ei viitsi või leppida plastikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peaks noor mees suuri tulevikuplaane pidama keskealise naisega? Kel nagunii enam pereloomissoovi pole. Plaani võib pidada olevikust, kuna mõlemil on sama huvi.
Kui keskealisel naisel soov ikka noorema mehe riista järgi siis tuleb ka leida see, mis nooremaid mehi vanema juures võlub. Vastasel juhul otsida vanem mees, kes ka tegelikult keskealise naisega enam tiritammitada ei viitsi või leppida plastikuga.

Andesta, aga sina ei peaks suhtenõustamisega tegelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peaks noor mees suuri tulevikuplaane pidama keskealise naisega? Kel nagunii enam pereloomissoovi pole. Plaani võib pidada olevikust, kuna mõlemil on sama huvi.
Kui keskealisel naisel soov ikka noorema mehe riista järgi siis tuleb ka leida see, mis nooremaid mehi vanema juures võlub. Vastasel juhul otsida vanem mees, kes ka tegelikult keskealise naisega enam tiritammitada ei viitsi või leppida plastikuga.

Andesta, aga sina ei peaks suhtenõustamisega tegelema.

Mina üritan leida omale sobivat naist, kellega pere luua. Aga kahekümnendate alul oli mul suhe esndast 12 a vanema naisega ja tean täpselt millest räägin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peaks noor mees suuri tulevikuplaane pidama keskealise naisega? Kel nagunii enam pereloomissoovi pole. Plaani võib pidada olevikust, kuna mõlemil on sama huvi.
Kui keskealisel naisel soov ikka noorema mehe riista järgi siis tuleb ka leida see, mis nooremaid mehi vanema juures võlub. Vastasel juhul otsida vanem mees, kes ka tegelikult keskealise naisega enam tiritammitada ei viitsi või leppida plastikuga.

Andesta, aga sina ei peaks suhtenõustamisega tegelema.

Mina üritan leida omale sobivat naist, kellega pere luua. Aga kahekümnendate alul oli mul suhe esndast 12 a vanema naisega ja tean täpselt millest räägin.

Pigem peaksid ise nõustaja poole pöörduma, mitte siin teistele nõua andma. Sa oled näide igavesest keskeakriisist- pidev vajadus peret luua ja lapsi teha, kuigi ise juba vanaisa. Soovi suhteid hoida aga pole, saaks aga järgmise ja noorema ja veel rohkem lapsi. Ilmselt seda rahunemist ja normaalset pereelu elamist enam ei tulegi, kui vanus juba 50 kanti.

Aga teemaalgatajale… jah, ei pruugigi üle minna. Mul üks tuttav 65 a mees, igati kõbus ja soliidse välimusega. Temal algas see keskeakriis ka pisut peale 40 eluaastat, praegu veel peab armukesi, plaanib lahutada ja “lõpuks pere luua ning lapsed saada”. Vanim laps on tal 35 a, noorim 25 a. Lahutanud pole väidetavalt põhjusel, et pole leidnud kindlat partnerit, eriti veel sellist, kes temaga lapsi tahaks. Kiitleb ka oma suurepäraste geenidega ja hea tervisega, nagu Yxik. Mõnel mehel ikka katus sõidab korralikult. Ma ei näe põhjust, miks selliste meeste juurde jääda. Mingu ja loogu siis see uus pere ja saagu lapsi, kui tõesti mõne ullikese leiavad. Ilmselt ei leia. Keskeakriis läheb sageli üle alles siis, kui tervis täitsa läbi ja abi on vaja. Siis tulevad meelde nii mahajäetud naine kui lapsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 16:55; 24.06 17:39; 24.06 18:02; 24.06 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskeakriis läheb sageli üle alles siis, kui tervis täitsa läbi ja abi on vaja. Siis tulevad meelde nii mahajäetud naine kui lapsed.

Ja miks peaks siis eksnaise juurde minema, kellel tõenäoliselt tervisega samuti enam kõik korras pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskeakriis läheb sageli üle alles siis, kui tervis täitsa läbi ja abi on vaja. Siis tulevad meelde nii mahajäetud naine kui lapsed.

Ja miks peaks siis eksnaise juurde minema, kellel tõenäoliselt tervisega samuti enam kõik korras pole?

Et keegi hooldaks, loomulikult. Ükski noorem ju sellega nõus pole, loodetavasti on ka mahajäetud naisel niipalju oidu, et mitte sellisele mähkmevahetajaks hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 16:55; 24.06 17:39; 24.06 18:02; 24.06 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskeakriis läheb sageli üle alles siis, kui tervis täitsa läbi ja abi on vaja. Siis tulevad meelde nii mahajäetud naine kui lapsed.

Ja miks peaks siis eksnaise juurde minema, kellel tõenäoliselt tervisega samuti enam kõik korras pole?

Et keegi hooldaks, loomulikult. Ükski noorem ju sellega nõus pole, loodetavasti on ka mahajäetud naisel niipalju oidu, et mitte sellisele mähkmevahetajaks hakata.

Kui ise hakkama ei saa, siis on alljärgnevad variandid:
1. Kolida hooldekodusse.
2. Kolida ühe lapse juurde, tasuda talle testamendis enamsoodustusega. Ehk laps, kes hooldab pärib rohkem kui teised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskeakriis läheb sageli üle alles siis, kui tervis täitsa läbi ja abi on vaja. Siis tulevad meelde nii mahajäetud naine kui lapsed.

Ja miks peaks siis eksnaise juurde minema, kellel tõenäoliselt tervisega samuti enam kõik korras pole?

Et keegi hooldaks, loomulikult. Ükski noorem ju sellega nõus pole, loodetavasti on ka mahajäetud naisel niipalju oidu, et mitte sellisele mähkmevahetajaks hakata.

Kui ise hakkama ei saa, siis on alljärgnevad variandid:
1. Kolida hooldekodusse.
2. Kolida ühe lapse juurde, tasuda talle testamendis enamsoodustusega. Ehk laps, kes hooldab pärib rohkem kui teised.

No tõesti- kõigepealt kolib papake minema, et “lõpuks ometi pere luua ja lapsed saada”, kuigi endal on täiskasvanud lapsed olemas ja siis kui hooldajat vaja, pakutakse mingit veerandikku majast, selle eest, et laps temaga tegeleks. Kui ükski vahepeal leitud uutest armastustest püsima ei jää, siis on nagunii laste kohustus hooldekodu eest maksta. Ükskõik, kuidas mees laste emaga käitunud on. Ei maksa ikka oma võimeid ülehinnata, kui 50- 60 a veel lapsi saadakse, siis need ei jõua suureks saadagi, et papa eest hoolitseda, selge, et see kohustus langeb mahajäetud perele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 16:55; 24.06 17:39; 24.06 18:02; 24.06 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tõesti- kõigepealt kolib papake minema, et “lõpuks ometi pere luua ja lapsed saada”, kuigi endal on täiskasvanud lapsed olemas ja siis kui hooldajat vaja, pakutakse mingit veerandikku majast, selle eest, et laps temaga tegeleks. Kui ükski vahepeal leitud uutest armastustest püsima ei jää, siis on nagunii laste kohustus hooldekodu eest maksta. Ükskõik, kuidas mees laste emaga käitunud on. Ei maksa ikka oma võimeid ülehinnata, kui 50- 60 a veel lapsi saadakse, siis need ei jõua suureks saadagi, et papa eest hoolitseda, selge, et see kohustus langeb mahajäetud perele.

Kas siis mahajäetud lapsed (minu puhul pole mahajäetud lapsi) ei võiks oma isa hooldekodu arveid maksta, kui isa on kandnud nende kasvatuskulusid?
Ja üldiselt ma arvan, et minuealised mehed veel ei mõtle, kes nende mähkmeid vahetama hakkavad. Pigem otsivad nooremat naist, kellega perekonnaga uuele ringile minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tõesti- kõigepealt kolib papake minema, et “lõpuks ometi pere luua ja lapsed saada”, kuigi endal on täiskasvanud lapsed olemas ja siis kui hooldajat vaja, pakutakse mingit veerandikku majast, selle eest, et laps temaga tegeleks. Kui ükski vahepeal leitud uutest armastustest püsima ei jää, siis on nagunii laste kohustus hooldekodu eest maksta. Ükskõik, kuidas mees laste emaga käitunud on. Ei maksa ikka oma võimeid ülehinnata, kui 50- 60 a veel lapsi saadakse, siis need ei jõua suureks saadagi, et papa eest hoolitseda, selge, et see kohustus langeb mahajäetud perele.

Kas siis mahajäetud lapsed (minu puhul pole mahajäetud lapsi) ei võiks oma isa hooldekodu arveid maksta, kui isa on kandnud nende kasvatuskulusid?

Seaduse järgi nad peavadki seda tegema. Ja eks muidugi sõltuba ka sellest, kuidas on laste läbisaamine ja lähedus nii ema kui isaga. Aga mul on tunne, et ka täiskasvanud lapsed ei kiida oma isa lahkumist ema juurest heaks, kui see on tehtud mingi keskeakriisi ajel- lihtsalt meeleheitlik viimane tõmblus enne lõplikku kustumist.
Sa pole ju ühtegi last sünnist kuni täiskasvanuks saamiseni kasvatanud, seega ei maksa suud väga täis võtta. Miinimumelatise maksmine või see, et lapsed peavad oma vajaduste katmiseks issi juures töötama, ei ole kasvatamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 16:55; 24.06 17:39; 24.06 18:02; 24.06 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seaduse järgi nad peavadki seda tegema. Ja eks muidugi sõltuba ka sellest, kuidas on laste läbisaamine ja lähedus nii ema kui isaga. Aga mul on tunne, et ka täiskasvanud lapsed ei kiida oma isa lahkumist ema juurest heaks, kui see on tehtud mingi keskeakriisi ajel- lihtsalt meeleheitlik viimane tõmblus enne lõplikku kustumist.
Sa pole ju ühtegi last sünnist kuni täiskasvanuks saamiseni kasvatanud, seega ei maksa suud väga täis võtta. Miinimumelatise maksmine või see, et lapsed peavad oma vajaduste katmiseks issi juures töötama, ei ole kasvatamine.

Ma ei tulnud siia teemasse ju üldsegi keskeakriisist rääkima vaid hoopis sellest miks noored mehed vanemaid naisi vaatavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted 45+ mehed ja keskeakriis. Kuidas see üle elada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.