Esileht Pereelu ja suhted 45+ pahurad mehed

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: 45+ pahurad mehed

Postitas:

Ei tunne ära oma meest. Rõõmsameelesest on saanud vinguv, närvitsev mees, tõstab häält, tigetseb. Igasugune püüd sel teemal rääkida lõpeb tüliga. Mina ei oska enam! Lepin, vaikin, ootan, tülitseme edasi?? Nõuanne kuluks ära. Tänan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline asi. Enamasti on seal kaks võimalikku põhjust:

1. Vanusega seotud tervisehädad hakkavad pikkamööda ilmnema, sellega seoses ei jõua enam nii palju kui vanasti, aga tööl ja kodus tahetakse ikka sama tulemust, mis vanasti. Iseennast ajab ka närvi, et kuidas siis ei jaksa ja miks kogu aeg vilets enesetunne on. Pidev väsimus ja frustratsioon iseenese jõuetuse üle on igapäevane nähtus, inimene ei ole veel õppinud keha vananemisega toime tulema.

2. Keskea kriis, seotud eelnevaga. Aga sellega tulenevalt rahulolematus oma eluga, võibolla juba leitud ka armuke ning nüüd ei oska muud moodi käituda, kui oma naine hirmsaks mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi üldse armukest olla, selles vanuses hakkavadki mõned mehed juba pahuraks muutuma. Kui mees veel varasemast ihnsamaks ka muutunud on, siis on selge, et varajane meeste kliimaksi algus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi üldse armukest olla, selles vanuses hakkavadki mõned mehed juba pahuraks muutuma. Kui mees veel varasemast ihnsamaks ka muutunud on, siis on selge, et varajane meeste kliimaksi algus:)

Mu mehel paistab, et sai kirjeldatud periood just läbi. Oma kaks aastat pahurdas. Ei teagi, kas jättis armuke maha või tuli muud moodi mõistus pähe. A kooner on ta kogu aeg olnud muidu, nii et selles osas muutusi ei ole täheldanud. Vanuselt pole veel päris 40, aga kohe kukub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi üldse armukest olla, selles vanuses hakkavadki mõned mehed juba pahuraks muutuma. Kui mees veel varasemast ihnsamaks ka muutunud on, siis on selge, et varajane meeste kliimaksi algus:)

Mu mehel paistab, et sai kirjeldatud periood just läbi. Oma kaks aastat pahurdas. Ei teagi, kas jättis armuke maha või tuli muud moodi mõistus pähe. A kooner on ta kogu aeg olnud muidu, nii et selles osas muutusi ei ole täheldanud. Vanuselt pole veel päris 40, aga kohe kukub.

Milleks siia teemasse tuua oma 30+ mees, kui teemaalagataja küsis 45+ kohta? Üks räägib aiast, teine ikka hakkab aiaaugust rääkima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt 45+ vanuses taipad et karjääri võimalused hakkavad hääbuma, noor põlvkond tungib peale. Ametikõrgenduse ja palgatõusu võimalused ka vähenevad, adud, et elus pole kõik nii läinud kui tahad, kodus paukuvad teismelised, kes söövad su vaeseks, nõuavad igasugust kräppi..naisel samasugune kriis..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa eeldad, et mees räägib naisega. esimest korda kuulen sellest võimalusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Depressioon võib meestel väljenduda tigeduses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi üldse armukest olla, selles vanuses hakkavadki mõned mehed juba pahuraks muutuma. Kui mees veel varasemast ihnsamaks ka muutunud on, siis on selge, et varajane meeste kliimaksi algus:)

Mu mehel paistab, et sai kirjeldatud periood just läbi. Oma kaks aastat pahurdas. Ei teagi, kas jättis armuke maha või tuli muud moodi mõistus pähe. A kooner on ta kogu aeg olnud muidu, nii et selles osas muutusi ei ole täheldanud. Vanuselt pole veel päris 40, aga kohe kukub.

Milleks siia teemasse tuua oma 30+ mees, kui teemaalagataja küsis 45+ kohta? Üks räägib aiast, teine ikka hakkab aiaaugust rääkima…

Nii et see 6 aastat vanusevahet teemaalgataja seotud piiriga teeb kohe aiast aiaaugu? Olgugi, et kõik muud sümptomid samad?
Teemaalgataja kirjeldaks täpselt nagu minu meest. Vahel vaatan teda ja mõtlen, et kuhu küll see maailmaparandajast kõiges positiivset näev mees kadunud on. Aga jah, ka minu mees on 39. Nii et vabandan ette, et teemasse kirjutamisega 5 aastat ja 3 kuud ootama ei hakanud kuni tal 45 eluaasta kukub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

39-aastane mees ei ole sama, mis 45+. kui Sinu oma juba praegu pahur oli, siis 45+ on ta ilmselt veel pahuram. 45+ on keskeakriis, 39-aastasel seda veel pole ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees läks pahuraks 55+. Võtsin teema üles, kui sõitsime kahekesi pikemat otsa – et ei saaks jalga lasta väitega et ma kujutan ette. Alguses vaidles vastu – aga tõin konkreetsed näited, situatsioonid jne ja ütlesin otse – et ei kavatsegi olla tema poksikott, kuhu oma halba tuju välja valatakse. Jäi kuulama ja ühmas – kas asi on tõesti nii hull. Ütlesin et poiste pubekaiga oli ka lihtsam. oleme pikalt koosolnud, aga see ei pea nii jääma, mina ei kavatse ennast nii lasta kohelda! Oli veits vait ja siis ütles – sind ma küll kaotada ei taha.
Ja aitas – vahest kui pahurdab – ütlen ka kohe mida arvan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskeas hakkab meestel meessuguhormoonide tase langema, tekib nn andropaus. Oleneb mehest – aga mõnel mehel võib see tuju nulli viia küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt 45+ vanuses taipad et karjääri võimalused hakkavad hääbuma, noor põlvkond tungib peale. Ametikõrgenduse ja palgatõusu võimalused ka vähenevad, adud, et elus pole kõik nii läinud kui tahad, kodus paukuvad teismelised, kes söövad su vaeseks, nõuavad igasugust kräppi..naisel samasugune kriis..

Pole küll päris teemasse, aga minu meelest mehed vanuses 35-55 on just ühed kõige hinnatumad tööandjate seas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks siia teemasse tuua oma 30+ mees, kui teemaalagataja küsis 45+ kohta? Üks räägib aiast, teine ikka hakkab aiaaugust rääkima…

Eks ta ilmselt pidas silmas seda, et mehed pole kellad, et TÄPSELT 45ndal sünnipäeva päeval kell 12.00 algab kõigil meestel keskeakriis või pahur olek.
Noh, ka kõigil maailma naistel menopaus ju 51-sel sünnipäeval kell 18.00 ei alga, eksole.

Point oli, et tema mehel kestis see 2 aastat.
Aga eks seegi on individuaalne. Mõni ostab jalgratta, mõni hakkab probiootilist jogurtit sööma, mõni teostab end võõraste naiste vallas, mõni on truu, aga kodus pahur jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan ka, et keskeakriis kõige laiemas tähenduses, igas mõttes hakkab mahatiksumine, samas hakkab enamasti selles vanuses tõesti tervis märku andma. Ehk ta mehele omaselt muretseb oma tervise pärast, aga arstile ka ei lähe jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted 45+ pahurad mehed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.