Esileht Ilu ja tervis 45sed ja pluss, mida kasutate

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: 45sed ja pluss, mida kasutate

Postitas:

Olen 45aastane naine ja uudistan, milliseid näo- ja kehakreeme minuealised kasutavad. Olen Puhta Looduse asju kasutanud, kallimatest viimati Maria Gallandit… vahelduseks midagi head ja toimivat veel prooviks. Soovitavalt ilma tugeva lõhnata või üldse parfümeerimata, kehakreemi puhul hakkaks see kohe häirima.
Parimate soovidega ja tänades ette, kes võtavad vaevaks vastata. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan juba viimased 5 aastat ainult looduspoodidest ostetud õlisid. Emuõli on suurepärane, aga seda müüakse Eestis veel vähe. Teine lemmik on argaaniaõli. Kehale olen ostnud odavamaid õlisid, näit jojobaõli. Nägu pesen tõrvaseebiga. Muus osas ma mingi öko ei ole, näit jumestuskreemi jms ostan Clinique või Lancome oma, aga igasuguste kallite näokreemide puhul oli ikka nii, et üks kipitas ja teine tekitas vistrikke või ketendust, ühegi õliga pole midagi sellist juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen Clarinsi fänn.
aeg-ajalt igatsen Nivea Aqua kreemi järele, teeb naha säravaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tavalise oliiviõliga end mäksinud ja mingeid avoni kreeme. Suvalised kreemid. Hind toimet ei paranda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud Sebamedi niisutavaid silma ja näokreeme. Nüüd ostsin apteegist jälle ja Eucerini omad, ka niisutavad ja ilma erilise lõhnata.
Vahel kasutan Nivea valges tuubis näokreemi, on kerge ja mõnus, kuid lõhnaga. Olen ostnud ka mingit näoõli, jojoba ja on üks ingli pai niisutav õli ka. Käisin kosmeetiku juures ja tema ütles, et põhirõhk peaks olema niisutaval toimel, kui kreemi osta. Suvel kergemad(tuubis), talvel ehk purgi omad midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kiidan seda seerumit:
http://apteek.apotheka.ee/product/5066/vichy-liftactiv-derm-source-intensiivseerum-30ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan kookosõli, see kõige parem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan kookosõli, see kõige parem[/tsitaat]

kuidas ja mismoodi sa seda kasutad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kiidan seda seerumit:
http://apteek.apotheka.ee/product/5066/vichy-liftactiv-derm-source-intensiivseerum-30ml%5B/tsitaat%5D
See on ikka päris kallis ka, et proovimiseks osta:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen avastanud Lumene tooted ja juba paar aastat neile truu, nii kreemide kui dekoratiivkosmeetika osas. Nende üks suur pluss on justnimelt lõhnavabadus või väga tagasihoidlik lõhn. Kehakreemina on lemmik Arctic Spa.
Nahahoolduseks kasutan ka mahepoodidest leiduvat puhast kookosrasva või kakaovõid, viimane sobib hästi päevituskreemi asemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Essex Plus kreemi kasutan juba aastaid. Talveperioodil ainult kookosõli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kasutan Eucerini Q10 tooteid, ja kevadel-suvel Vichy Aqualia Thermal kreemi. See on imeliselt kerge ja niisutabv, sobib hästi 30 SPF päevituskreemi alla.
Kehale meeldib üks Nivea kehapiim.

olen küll alles 44:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis 45sed ja pluss, mida kasutate

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.