Esileht Beebi ja mitmikud 5 kuune nutab lohutamatult iga paev samal ajal, mis toimub appi

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: 5 kuune nutab lohutamatult iga paev samal ajal, mis toimub appi

Postitas:

Beebi 5,5 kuune ja viimased 2 nadalat hakkab ta nutma kusagil 11 ajal ja kestab see kella 14 valja ehk siis 4 h umbes nutab lohutamatult jarjest, ukskoik mida ma teen miski teda ei lohuta, magama ei jaa, rinda ei vota, viskab end vaid vibusse ja karjub. Nutan tihti koos temaga sest ei oska midagi teha. Millega kull voib tegemist olla? Koolikud ei saa ju ometi alati 5 kuuselt, see ikka pisemate beebide teema? See on kohutavalt raske tunde sudantlohestavalt nutvat last vaadata. Oskab keegi head nou anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 14:10; 04.12 18:52; 05.12 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovi hambageeli panna või chamomillat (homöopaatia) anda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkas lisa saama kusagil 10 pawca tagasi, ohtuti enne magama minemist on saanud hasti natuke Holle riisi ja maisi putru, gluteenivaba. Puu ja juurvilja veel saanud ei ole. Kas see voib kuidagi seotud olla selle ohtuse pudruga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 14:10; 04.12 18:52; 05.12 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lisatoit ja nutmine algasid üsna samal ajal, siis ilmne seos on olemas.
Ma soovitaksin mõneks ajaks need pudrud (ja üldse lisatoit) ära jätta, vaata nädalajagu, kas asi muutub. Pudru asemel võiksid anda näpuotsatäie lillkapsapüreed hoopis. Üleüldse alustaksin mina hoopis juurviljadega, putrudega toitmist lükkaks mõned kuud edasi. Praegu pole ju asi lapse kõhu täis saamises, vaid uute maitsetega tutvustamises.
Teine asi on see, et uusi toiduaineid soovitatakse anda pigem hommikul, siis näed paremini, kuidas laps neile reageerib. Loen küll su tekstist välja, et alles järgmisel päeval nutab, aga… Äkki tõesti see puder tekitab gaase?
Ja veel – ega sa pole hiljuti vahetanud D-vitamiini? Kui jah, siis millal sa lapsele seda annad?
Minu lapsel oli uus D-vitamiin paras pahalane. Andsin hommikuti ja hilisõhtul kaebles ka paar tundi jutti.
Kuna meil mingit muud muutust polnud toimunud, ka mitte minu toitumises, siis katseks jätsin D-vitamiini üldse ära. Esimesed paar päeva muutust polnud, edasi läks rahulikuks. Kümne päeva pärast hakkasin uuesti andma ja jälle oli mul kaeblev beebi. Peale seda vahetasin vana sordi peale tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nuud hakata motlema siis jah see rahutus algas samal ajal vist toesti kui pudruga alustasime. Eile obtul juba jatsin igaks juhuks ara, nuud moned paevad ei anna midagi ja siis ehk monda juurvilja. Imelik et just arst oli see kes selle pudruga soovitas alustada. D vitamiini pole nuud paar nadalat andnud sest see on ikka vaga suuri vaevusi pohjustanhd gaaside naol.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 14:10; 04.12 18:52; 05.12 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisatoidule üleminekul alustatakse ikka juurikatega – kartul, lillkapsas, porgand. Puder on nii kiudaineterikas, et see võib tõesti lapsele vaevusi põhjustada. Mina enda omale riisi ja maisi putru üldse ei andnud. Kui sa segad kartuli porgandiga või kartuli lillkapsaga, siis ta saab oma kõhu samamoodi täis nagu pudruga. Me vist hakkasime putru andma alles 10 kuuselt. Seni olid juurikad ja kanaliha.
Kui vähegi võimalik, siis utndlikule lapsele ei soovita osta poest purgitoite – ükskõik kui ökod need ka ei oleks. Kõige leebem pisikese kõhule on kodus keedetud kartul ja porgand, kõrvits, lillkapsas. Sinna juurde ka pisike võisilm, mis teeb toidu maitsvaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, me ei söö mingit putru peale tatrapudru ja riisipudru siiani, ei taha lihtsalt. Ei ole vaja sööta okseteraviljaga, pudru konsistentsi järgi ja maitse järgi on selline nimetus. Tõesti, alustage ikka normaalsest toidust nagu lillkapsas, brokkoli, kõrvits, kui maitseb (muskaat või tavaline), tatar, riis (paneb kõhtu kinni). Pisut oliiviõli või võid ja vett võiks juurde panna, kui muidu ei ole piisavalt püreene. Kunstpiim ja lehmapiim võib puuksusid tekitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa kohe gluteenivaba kasutad? Ja miks ei või 5 kuusel koolikuid olla. Minu lapsel oli gaasidega probleeme kuni aastaseks saamiseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti alusta juurvilja püreedest, meie perearst ei lubanud üldse alguses putru anda. Uusi toiduaineid ära kindlasti õhtul anna. Nii väiksele on kõige tähtsam hommikul ja lõunal juurviljapüreed anda, proovi anda õhtuti ainult piima. Katseta ja näed, et olukord läheb paremaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsele näitkeks beebipudrud ei sobinudki. Ajas kõhu gaase täis ja lapsel oli valus puukse välja saada. Selle asemel tegin hoopis tavalistest helvestest erinevaid putrusid ja nendega oli ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud 5 kuune nutab lohutamatult iga paev samal ajal, mis toimub appi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.