Esileht Väikelaps 6-aastase kasv

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: 6-aastase kasv

Postitas:

Kui pikad ja kui palju kaaluvad teie 6 aastased. Meil 125 cm 20 kg. Nippe kaalu kasvatamiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 12:27; 18.04 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on 7ne täpselt samades mõõtudes, pole selle peale tulnudki, et peaks kaalu kasvatama… kulturisti kasvatad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti kuueseks saav tüdruk – 121 cm, 21 kg. Selline keskmine laps.

Ma olen enda lastel tähele pannud, et kui parajasti viskavad pikkust mitu sentimeetrit, siis samal ajal kaalu juurde ei tule, nii et mingi aeg kaalutõus seiskubki. Võib-olla sinu lapsel on sama? Et on viimasel ajal pikkust visanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

heh, mul on 4,5-aastane 110 cm ja 17,5 kg. kogu aeg ootan, et hakkaks juba kõhnemaks minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii pikad lapsed tunduvad. Mul äsja viieseks saanu alles 104 cm, ootan, et hakkaks ka ometi kasvama. Kaal muidu ok, 17 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on 4,5-aastane 110 cm ja 17,5 kg. kogu aeg ootan, et hakkaks juba kõhnemaks

Mmmm … Mul on kolmene 108 cm ja 18,5 kg. Erakordselt pikk ja suur, aga kui vaadata kasvukõverate järgi, siis peaks ilusti proportsioonis olema, mõlemad näitajad vastavad ühtmoodi keskmise 4 a 8 k lapse mõõtudele. Ja silma järgi ka kuskilt paks ei tundu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 14:28; 18.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 6-aastane kaalus 17kg ja pikkust oli 112cm, praegu 8-aastasena 126cm pikk ja kaal 21kg. Ei ole tema kaalu pärast muret tundnud, küll tulevikus jõuab kosuda ka 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll laste kasvud on erinevad, mul on 3-aastane 114 cm ja 20 kg. Kasvu- ja kaalukõverate järgi kenasti proportsioonis. Ehk mingil hetkel kasvab veidi aeglasemalt ja koolieaks jõuavad eakaaslased talle kasvus järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll laste kasvud on erinevad, mul on 3-aastane 114 cm ja 20 kg. Kasvu- ja kaalukõverate järgi kenasti proportsioonis. Ehk mingil hetkel kasvab veidi aeglasemalt ja koolieaks jõuavad eakaaslased talle kasvus järgi.

Ohoh. Ma polegi juhtunud nägema ega kuulma, et minu kolmesest veel pikemaid oleks – ja lausa nii palju! 🙂

Ma ise olin ka lapsena hiigelpikk. Aga 12-aastasena jäi kasv kinni ja praegu olen 168 cm, täiesti keskmine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 14:28; 18.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6a tüdruk, 114cm ja 18 kg. Kaalu kasvatamise nippidest… minu meelest pole erilist mõtet kasvatada lapse kaalu rasvkoe arvelt ehk siis rammusaid, magusaid toitusid andes. Kui, siis lihaste arvelt, sest lihased kaaluvad pekist niikuinii rohkem ja lisaks on neist ikka kasu ka. Ilmselt tuleks kasuks trennis käimine ja piisavalt valku toidulaual.
See on minu teooria muidugi, laps on paras kribu, kuigi sööb mitmekesiselt ja armastab ka magusat. Ja laste ülekaalulisus on hoopis suurem probleem ning raskem võitlus ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis polegi nii kidurad numbrid meil. Lihtsalt lugedes vanu postitusi samas vanuses ala 27-30 kilostest “ülikondistest ja pisikestest” lastest, tuli väike mure peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 12:27; 18.04 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti kuueseks saav tüdruk on 111 cm, 18 kg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 15:00; 20.04 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuueaastane pois 118 cm ja 22 kg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 15:00; 20.04 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6,5 aastane poiss 115 cm ja 18 kg. Rühma kaaslastega võrreldes on päris kribu. Ei muretse. Õnneks sai koolipikenduse, suure koolikotiga kooliskäimist talle praegu küll ei tahaks. Ei kujuta, et mis rühist alles jääks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tüdruk 5,5 a, 117 cm pikk ja 20 kg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohoh tonti! Mul on 2 aastane poiss täpselt 1 meeter pikk ja kaalu 20 kilo. Pikk on jah, aga igati vormis, mitte paks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 aastane tüdruk 125cm ja 23kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll laste kasvud on erinevad, mul on 3-aastane 114 cm ja 20 kg. Kasvu- ja kaalukõverate järgi kenasti proportsioonis. Ehk mingil hetkel kasvab veidi aeglasemalt ja koolieaks jõuavad eakaaslased talle kasvus järgi.

Ohoh. Ma polegi juhtunud nägema ega kuulma, et minu kolmesest veel pikemaid oleks – ja lausa nii palju! ????

Ma ise olin ka lapsena hiigelpikk. Aga 12-aastasena jäi kasv kinni ja praegu olen 168 cm, täiesti keskmine.

Mu poiss oli 3.5aastaselt 118cm, 21kg. Praegu on 10a. Jôulude ajal oli 160cm, 39kg, jalg tal 42. Ilmselt jääb ka varsti kasv kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel kuueseks saav poiss on praegu u 23 kg ja u 120 cm pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe kohe 6a saav poiss on 114 cm pikk ja 17kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7a poiss 118 cm, 21 kg. Lasteaiarühmas üks lühemaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul jälle 6,5a tüdruk ja pikkust ca 134cm. kaalu ei tea, aga normkaalus tundub. ega pikkust kinni ka ei hoia. tulevane modell vist … 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poiss 6 aastat ja 7 kuud, pikkus 120 cm ja kaal 21 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Väikelaps 6-aastase kasv

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.