Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 6+1 arst ei leidnud südametööd

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: 6+1 arst ei leidnud südametööd

Postitas:

Mul mure selline, et pidin algselt arstile minema kuu lõpus aga kuna mul on meeletult halb enesetunne, 24/7 iiveldab ja kõik tuleb välja siis käisin eile oma arsti juures ära. Kõik oli muidu korras aga arst ei leidnud südametegevust ja kutsus mind kolmapäevaks tagasi. Ja nüüd mul nii suur mure. Kuna mul esimene rasedus katkes siis kardan nii väga, teine rasedus läks ilusti poja kolmene. Arst küll ütles et see veel ei tähenda midagi, et loode nii tillu veel kuigi selle aja oeale peaks leidma juba südame. On kellegil samuti nii olnud et hiljem leitakse südamelöögid. Muidu loode vastab rasedus suurusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 17:57; 13.03 09:35; 16.03 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse ette. Minul oli nii, et läksin esimest korda arstile, kui päevade järgi pidi olema 7+, arst leidis ainult lootekoti ja palus 2 nädala pärast tagasi tulla.
2 nädala pärast läksin tagasi ja sama seis, kutsuti veel nädala pärast. Olin masendus ja maha matnud lootuse beebi saada. Nädala pärast läksin tagasi ja oli loode ja süda töötas, möötude järgi 7+5.
Tänaseks oleme 17+4 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin raseduse alguses iiveldusega haiglas ja kontrolli käigus ka südametööd ei leitud. Järgmine päev tehti uus UH ja nüüdseks tütar aasta ja kaks nädalat juba. Ja kui sul ikka jätkuvalt iiveldab jms, siis see hea, peaks ikka rasedusest olema. Minul oli kuni 20nda nädalani 24/7 halb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastamast. Mulle arst ka ütles, et kui peetunud oleks siis ei tohiks enam paha olla, ehk sümptomid kaovad järsult. Loodan ka et muretsen liiast, kuna mul esimene rasedus katkes, siis ma lihtsalt kardan koguaeg midagi. Teise raseduse ajal kartsin ka koguaeg et midagi juhtub, kuigi kõik oli korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 17:57; 13.03 09:35; 16.03 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul iiveldas kuni peetumisest teada saamiseni 11ndal nädalal. Mind läbi vaadanud arst ütles, et 7ndal nädalal peetunud, kuigi UHs nähti südamelööke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul viimase käoga sama lygu, kogu aeg pidin silme eest kirju poes järjekorras seisma ja olin väsinud kui unekaru..vereproov oli veel 2n peale peetumistki täiega ok, nii, et…mina ei usu enam midagi…kõik on nii ebamäärane. Ja ma küsisin veel kyidas selline asi saab võimalik olla, arst ütles, et näidud ei näita seda kohe, nii lihtsalt on…peale vereproovi ootasin veel rõõmsalt kv ultraheli…ometigi polnud juba ligi 23 päeva elys loodedki????????????

6+3 oli ilus südametöö…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli kaks aastat tagasi sama asi, et 6ndal nädalal südametööd ei näidanud. Ämmaemand lohutas mind, et see ei pruugi mitte midagi halba tähendada. Kuna olen ise meditsiini haridusega, siis mul ei tulnud kunagi mõttesse, et midagi peaks halvasti olema. Kaks nädalat hiljem tuvastati südametöö ja hetkel mul kodus 2a2k poisiklutt. Nii et mõelge positiivselt:))))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kahjuks ikka südametööd ei leitud, käisin ka veel teise arsti juures igaksjuhuks- seal samuti ei tuvastatud südame tegevust ja loote suurus ka enam ei klapi. Arst arvas et veel nädal oodata, äkki juhtub ime, kui ei siis tehakse 27.03 tabletipuhastus. Olen nii õnnetu, me mehega nii tahtsime ühte last veel:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 17:57; 13.03 09:35; 16.03 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saa veel alla anda, sest ütled et olid 11.03 6+1 nädalat rase? Võibolla toimus viljastumine hiljem? Päevade järgi on Sul 6+1 aga sealt lahuta umbes kuni 2 nädalat maha, seega oled umbes 4 või 5 nädalat rase. Siis kõik klapib. Mina käisin ka UH-s kui pidi 7 nädalat olema, aga UH-s ei näidanud midagi. Läksin siis nädal hiljem ja päevade järgi pidi olema 8 nädalat aga hoopis UH-i masin määras 6+ ja oli looded kenasti näha. Tänaseks on rasedust 10 nädalat ja doppleriga südamelööke kuulda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 17:45; 27.03 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saa veel alla anda, sest ütled et olid 11.03 6+1 nädalat rase? Võibolla toimus viljastumine hiljem? Päevade järgi on Sul 6+1 aga sealt lahuta umbes kuni 2 nädalat maha, seega oled umbes 4 või 5 nädalat rase. Siis kõik klapib. Mina käisin ka UH-s kui pidi 7 nädalat olema, aga UH-s ei näidanud midagi. Läksin siis nädal hiljem ja päevade järgi pidi olema 8 nädalat aga hoopis UH-i masin määras 6+ ja oli looded kenasti näha. Tänaseks on rasedust 10 nädalat ja doppleriga südamelööke kuulda ????

ohh dopplerit ei tohi enne 12ndl kasutada ja maksimaalset 10 minutit korraga ja kord nädalas. Samuti on 10ndl vara veel “hõisata”. Normaalne see ei ole, et loode enam kui 2 ndl maas.
Teemaalgatajal soovitan 48h tagant veretestid teha. Kui ikka pole minimaalset 2 x tõusnud, siis pole ka normaalset kulgevat rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohh dopplerit ei tohi enne 12ndl kasutada ja maksimaalset 10 minutit korraga ja kord nädalas. Samuti on 10ndl vara veel “hõisata”. Normaalne see ei ole, et loode enam kui 2 ndl maas.

Kui viljastumine toimus 2n hiljem, siis ongi loode 2n “maas”, ja jääbki 2n “maha” kogu raseduse ajaks (kui hästi läheb, sest mu viimasel lapsel oli kuskil 30n kanti pea õiges nädalas, jalad 2n ees ja rind 2n taga, kiitsakas pikakoivaline tüüp).

Hõisata on muidugi sinu loogika järgi vara isegi siis, kui laps juba sündinud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 16:05; 28.03 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitas: Kägu 26.03.2017 16:05

Sinu raseduse peale muretseks rohkem, sest Sinu (rasedus) loodel 30ndl-l on pea õiges nädalas, jalad 2n ees ja rind 2n taga? See hullem kui kogu rasedus 2 nädalat maas (nüüdseks loode kasvanud kenasti järgi ning kõik pealaest-jalatallani vastavad raseduse suurusele).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 17:45; 27.03 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitas: Kägu 26.03.2017 16:05

Sinu raseduse peale muretseks rohkem, sest Sinu (rasedus) loodel 30ndl-l on pea õiges nädalas, jalad 2n ees ja rind 2n taga? See hullem kui kogu rasedus 2 nädalat maas (nüüdseks loode kasvanud kenasti järgi ning kõik pealaest-jalatallani vastavad raseduse suurusele).

Seda ma räägingi, et on täiesti normaalne, kui loode on 2n maas ja jääbki 2n maasolevaks – lihtsalt viljastumine toimus siis ilmselt hiljem.

Minu loote pärast pole vaja üldse muretseda, sest tema peab varsti kahe aasta sünnipäeva, ja ei ole tal ka midagi viga, lihtsalt sellises kõrges vanuses nagu 30n võivadki lapsed erinevates proportsioonides olla (minu omal näiteks oli pikk ja kiitsakas isa).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 16:05; 28.03 12:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 6+1 arst ei leidnud südametööd

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.