Avaleht Beebi 7-kuuse väike kaaluiive, kuigi sööb 3 x päevas tahket toitu

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 7-kuuse väike kaaluiive, kuigi sööb 3 x päevas tahket toitu

Postitas:
Kägu

Arst oli pisut mures, kuna laps on 1,5 kuuga juurde vähe võtnud. Kuigi ta saab juba 3x päevas tahket toitu – putru, soolast, puuvilj pyreed.
Päeval ta rinda enam väga ei taha, vaid lyhikest aega kustutab janu, öösel on kyll tihti rinnaotsas, liigagi. Rinnad on jäänud kuidagi tyhjaks ka.. Pudelit ta ei tunnista yldse, pakun pea iga päev prooviks.
Kas võin olla as selles, et ta saabki piima ööpäevas liiga vähe kokku ja seepärast kaal ei tõuse?

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Kui vähe on siis vähe? Mõni kuu ongi normaalne, kui kaalu tuleb vähem .ma ei saa aru, mis perearstid sellest aru ei saa ja kihe paanikat/kisa tõstavad. Kas laps liha ka saab? Ilma lihata juurvili on pm nagu dieettoit ka ega see kaalunumbrit küll väga kergita.
Mul poisil jäi 10.ndal kuul kaal seisma lausa pooleks aastaks. Ja sealy edasi vaikselt jälle tõusis. Eks ma algul ka ikka muretsesin aga kuna kaal alla ei läinud, kõikus lihtsalt paarisaja grammi piires, siis hakkasin vabamalt võtma.

Ps! 7-kuusele 3 toidukorda päevas on minu arvates natuke liiga palju. 2 oleks normaalne ja hakkasin vaikselt ka lihaga harjutama.

(0) (0)

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Avaleht Beebi 7-kuuse väike kaaluiive, kuigi sööb 3 x päevas tahket toitu