Esileht Imetamine 8-kuune kriimustab ja näpistab imetamise ajal

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 8-kuune kriimustab ja näpistab imetamise ajal

Postitas:

Probleem siis pealkirjas – eriti ” haavatav” olen muidugi öösel ja pean alati valvel olema. Öösel ajab une ära, kui pead oma teist nibu peitma, et see nagu valusate kruustangide vahele ei satuks. Kui saab, siis rebib juukseid ja muud, mis kätte saab. Dekoltee ikka päris kriimuline, küüned lapsel lühikesed. Kas mööduv nähtus? Mingeid nippe äkki oskate soovitada?
Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, mööduv nähtus. Enamusel see üleelatud. Anna lapsele oma sõrm pihku. Ise toitsin ka öösel nii, et üks käsi oli teise nibu peal kaitseks 😀 Ja samuti kõik dekoltee ja kael oli kriimuline- kaela näpistasmist harrastas ta ka niisama süles olles, olin nagu pisikesi maasikaid täis 😀 Ole õnnelik, kui ta veel nibu ei hammusta 😀

Osad lapsed masseerivad osavasti sama rinda, mida imevad. Minu laps masseeris alguses peal suvalisi kohti 😀 ilmselt väikeste rindade teema, et üritas ikka mugavamalt kaugemalt kinni haarata 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vist beebidel sama efekt nagu kassidel – et kui eriti hea on olla, siis hakatakse masseerima.

Mul oli sama ja variandid ongi näpp pihku, kuigi see seal kaua ei püsi, ja lõika lapsel usinasti küüsi. Kõik ülejäänu peab ära kannatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine 8-kuune kriimustab ja näpistab imetamise ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.