Esileht Pereelu ja suhted 8a tagasi vana arm..

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: 8a tagasi vana arm..

Postitas:

Tere

Mina sooviksin teada mis see on ja miks see nii on..

8 aastat tagasi 20 aastaselt kohtas yks mees mind juhuslikult yhelt peolt.
Tal oli tol ajal tydruk ( ta ise oli 22 aastane siis)
Meie vahel ei toimunud midagi. Otsis mu yles ja kirjutasime. Aga ta otsustas oma 3 aastat kestnud suhte jãtta ja meist sai paar.
Nagu noored ikka kõik klappis.
Kaks kuud kestis meie lugu, mis lòppes arusaamatusega.
Meie eluteed läksid lahku, tema kolis teise riiki ja mina teise linna.
Me ei näinud 3 aastat. Ei suhelnud ka.
Siis aga otsustasin minna tööle sinna riiki kus temagi elas. Aga me polnud suhelnud, teadsin et tal naine.
Leidsin endale mehe ja lõin pere.
Kahjuks aga see purunes eelmisel aastal.siis aga ilmus välja see mees, käisime sòòmas ja ajasime niisama juttu.
Kuid siis ta kadus..
Ilmus välja aga hiljuti taas..
Hakkasime suhtlema, meenutasime vanu aegu ja ma mainin et meil on ka tugev tòmme alati olnud. Kuid meie kohtumised ei ole lòppenud seksiga.
Mul on alati olnud hea meel teda näha. Tunne mida kellegi teise vastu ei ole tundnud.
Ytles mulle et vaaata,et ära ei armu. Ma siis naljatades ytlesin, et vaata a et sa ise ära ei armu.. sellepeale ytles yritan jah.
Asi hakkas kuidagi lähedasemaks minema aga nyyd on järsku vaikus..
Miks?
Miks selline sõelumine aastaid?
Meie suhe kestis ju vaid tolajal 2 kuud..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 19:18; 22.03 19:33; 22.03 20:10; 22.03 20:31; 22.03 21:13; 23.03 11:53; 23.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mõtet seda vana jahtunud suppi üles soojendada. Teie toonasel lahkuminekul oli ju põhjus. Mõtle sellele, siis saad ise ka aru, et sel pole mõtet. Ja mees on sõeluja, nagu sa ise ka juba ütlesid. Sellisest head nahka ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 19:31; 22.03 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ta nii sõelub?
Olgu jätan asja sinnapaika..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 19:18; 22.03 19:33; 22.03 20:10; 22.03 20:31; 22.03 21:13; 23.03 11:53; 23.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ta nii sõelub?
Olgu jätan asja sinnapaika..

Oleks kõik nii kuulekad nagu sina, siis oleks siin ilmas palju vähem südamevalu ja tagantärele tarkust…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 19:31; 22.03 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed sõeluvadki pidevalt, sest see on nende jaoks põnev. Testosteroon ajab ka riske võtma. Rumal naine, kes seda ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te meeldite teineteisele. Kui te aga ka välja julgeksite seda öelda, saaksite mõlemad selgust, mis edasi saaks. Sina naisena ei taha/julge öelda, mees on ka arg. Jääbki see küsimus teil elu lõpuni õhku rippuma: mis oleks kui…?
Nüüd te kas räägite selgeks oma meeldimised selgeks või lähete oma teed ja elate kumbki oma elu. Üks variant on valikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma talle meeldin, siis miks ta alati järsku ära kaob?
Ja siis jälle ilmub 9 kuu v aasta pärast..
Mis see on mis meid seob?
Mind ajab ennast juba närvi, et sellien asi on ja ma ei saa aru miks ma just temaga tunnen seda tunnet.
Ta on òeld et saab minuga olla tema ie ja olla vabalt..
Siis kuidagi aga ikkagi kaob jälle..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 19:18; 22.03 19:33; 22.03 20:10; 22.03 20:31; 22.03 21:13; 23.03 11:53; 23.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu kas sa kirjutaksid lähemalt mulle oma lugu..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 19:18; 22.03 19:33; 22.03 20:10; 22.03 20:31; 22.03 21:13; 23.03 11:53; 23.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegipärast mõni inimene jätab enda jälje sulle kuidagi nii sisse. Mul on enam-vähem sarnane lugu oma esimese “armastusega”, kellega olime samuti koos ca 4-5 kuud, aga see oli pubekaaja lõpus ja mingit tõsist suhet seal polnud. Mingi omavaheline keemia meil aga tekkis, midagi sellist, mida mul ei ole kellegi teisega olnud. Nüüdseks on meie suhtest möödas juba 6 aastat ja me ei ole enam 3-4 aastat üldse suhelnud, aga viimase poole aasta jooksul olen teda päris mitmeid kordi linnas või klubis kohanud ning kuigi ma ei mõtle temast, ma ei tahaks temaga suhet, ei ole mingeid tundeid ega midagi, siis siiski iga kord teda nähes käib mul kõhust mingi jutt läbi, käed hakkavad värisema ja süda peksma. Viimati, kui ma teda klubis nägin, tuli ta minuga rääkima ka. Temaga rääkides läks see ärevus kuidagi nagu üle, aga teda nähes siiski alati nagu ehmatan vms.
Ei oska öelda, mis see on, aga ilmselt mingi klapp, mis kahe inimese vahel tekib see on ja ei tea, võib-olla peab tõesti paika, et selline asi tekib elus ainult ühe inimesega. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 20:54; 24.03 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi selle mehega. Aga kui näeme ja suudelnud oleme siis tahaks aja seisma panna. Väga hea tunne.
Omavaheline klapp on hea.
Aga kysimus on kas tema tunneb ka seda et nii edasi tagasi käinud on? Kuigi meie lugu ju polnudki mingi lugu..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 19:18; 22.03 19:33; 22.03 20:10; 22.03 20:31; 22.03 21:13; 23.03 11:53; 23.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on teatud tyypi mehi,kes käivad sedasi oma ego upitamas. või ilmuvad igakord välja siis, kui kuulevad , et sul uus suhe käsil on.

saada pikalt p… selline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on asi nn “lõpetamata suhtes”. Et ei räägitud asju selgeks, mindi laiali. Ja nüüd, aastaid hiljem, pole nagu põhjust seda vana asja teemaks võtta. Inimesed kipuvad muidu igasuguseid armumisi hiljem idealiseerima, ebameeldivad asjad ununevad jne. Ja selliste lõpetamata suhetega võib see keemia kesta aastaid ja aastaid. Ja eriti selliste suhete puhul, kus asi polegi kunagi seksini läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine on kõõm, siis ta meenutabki oma 8a vanuseid asju.
Kui tuleks uued peale, siis ju poleks need vanad nii olulised. Ju siis ei tule.

Miks see mees asja elus hoiab?
Olemasolevas suhtes on igav, naudib seda, et keegi vana kõõm teda tahab, misiganes põhjusel…Ka nagu ei ole seda saavutanud, mida päriselt tahaks.
Paras paar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhtest möödas juba 6 aastat ja me ei ole enam 3-4 aastat üldse suhelnud, aga viimase poole aasta jooksul olen teda päris mitmeid kordi linnas või klubis kohanud ning kuigi ma ei mõtle temast, ma ei tahaks temaga suhet, ei ole mingeid tundeid ega midagi, siis siiski iga kord teda nähes käib mul kõhust mingi jutt läbi, käed hakkavad värisema ja süda peksma. Viimati, kui ma teda klubis nägin, tuli ta minuga rääkima ka. Temaga rääkides läks see ärevus kuidagi nagu üle, aga teda nähes siiski alati nagu ehmatan vms.
Ei oska öelda, mis see on, aga ilmselt mingi klapp, mis kahe inimese vahel tekib see on ja ei tea, võib-olla peab tõesti paika, et selline asi tekib elus ainult ühe inimesega.

Jee, kle, sinu tekst on mingi ühepoolne armuvalu, teine pool ilmselt sind isegi mitte ei tunne/mäleta. Milleks romantiseerida ja üldse teemaks võtta mingeid ühepoolseid tundeid(mis on ju alandav).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvaltvaatajane ma ütleksin kah, et mis sest vanast supist üles soojendada, aga olin ise kunagi sarnases olukorras. Keska-ajal olin mitu aastat armunud, tema minusse ka, suudlemisest kaugemale ei jõudnud. Temal oli veel austajaid, lõpuks jäi kokku ühe teisega, mina elasin ka oma elu ja sain kaks last. Omavahel ei suhelnud ega puutunud me kokku u 7 aastat. Hiljem aga tuli välja, et mõlemad olime üksteist igatsenud kõik need aastad, nüüdseks oleme pea 6 aastat koos olnud ja elu on parem kui kunagi varem, oleme tõesti hingesugulased ja siiani armunud – parim otsus üldse, et ma temaga ühendust võtsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 08:40; 23.03 11:58; 23.03 12:00; 23.03 13:41; 23.03 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu.. kas oled nõus oma loost mulle kirjutama ? Huvitav 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 19:18; 22.03 19:33; 22.03 20:10; 22.03 20:31; 22.03 21:13; 23.03 11:53; 23.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu.. kas oled nõus oma loost mulle kirjutama ? Huvitav ????

Viska oma meiliaadress ja küsi, mis huvitab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 08:40; 23.03 11:58; 23.03 12:00; 23.03 13:41; 23.03 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine on kõõm, siis ta meenutabki oma 8a vanuseid asju.
Kui tuleks uued peale, siis ju poleks need vanad nii olulised. Ju siis ei tule.

Miks see mees asja elus hoiab?
Olemasolevas suhtes on igav, naudib seda, et keegi vana kõõm teda tahab, misiganes põhjusel…Ka nagu ei ole seda saavutanud, mida päriselt tahaks.
Paras paar.

Minu näite puhul oli mehel parasjagu uus kuum suhe käsil, oli mõned kuud tagasi esimesest lahku läinud. Tüdruk oli noor ja prink ja seksimaias, aga mees lõpetas selle suhte päris kiiresti peale seda, kui oli minuga uuesti suhtlema hakanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 08:40; 23.03 11:58; 23.03 12:00; 23.03 13:41; 23.03 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viskan meili sulle preilineiu1@gmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 19:18; 22.03 19:33; 22.03 20:10; 22.03 20:31; 22.03 21:13; 23.03 11:53; 23.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

preilineiu1@gmail.com

Kirjutasin sulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 08:40; 23.03 11:58; 23.03 12:00; 23.03 13:41; 23.03 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised on ikka üllatavate olukordadega rahul, mulle küll ei sobiks mees, kes igavatel hetkedel mind üles otsib, et veidi ameleda ning siis taas ära kaduda.
Et mis ja miks? Küsi temalt, kui tõesti soovid teada. Võibolla on ta sedasorti, kellel lihtsalt pole seda pikaaegse suhte soolikat. Sina sobid hästi suhtlemiseks, alati valmis ja päris käes veel ka pole ehk tagaajamise rõõm.
Kui vähegi suudad, pea see jutuajamine ära enne, kui te seksite (mis ilmselt tulemas on)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jee, kle, sinu tekst on mingi ühepoolne armuvalu, teine pool ilmselt sind isegi mitte ei tunne/mäleta. Milleks romantiseerida ja üldse teemaks võtta mingeid ühepoolseid tundeid(mis on ju alandav).

Ma muud ei kommenteeri, aga.. miks ühepoolsed tunded alandavad on?
Valusad ja ebameeldivad jne – seda jah. Aga alandavad?

Pool kultuuri (raamatud, filmid, muusika) on just ühepoolsetel tunnetel põhinev.

Minu meelest armastus ei ole kunagi alandav. Ei ole ka see kui seda välja näitad.
Eeldusel, et teed seda ühe korra – mõistlikult – ja siis lähed oma eluga edasi.

Ühepoolsed tunded võivad peast segi ajada ja panna alandavalt käituma -seda jah. Aga ühepoolses armastuses iseenesest ei ole küll midagi alandavat.
Minu meelest..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu.. kas oled nõus oma loost mulle kirjutama ? Huvitav

Viska oma meiliaadress ja küsi, mis huvitab ????

ja pärast loed seda juttu õhtulehest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu.. kas oled nõus oma loost mulle kirjutama ? Huvitav

Viska oma meiliaadress ja küsi, mis huvitab

ja pärast loed seda juttu õhtulehest

Ja siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 08:40; 23.03 11:58; 23.03 12:00; 23.03 13:41; 23.03 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhtest möödas juba 6 aastat ja me ei ole enam 3-4 aastat üldse suhelnud, aga viimase poole aasta jooksul olen teda päris mitmeid kordi linnas või klubis kohanud ning kuigi ma ei mõtle temast, ma ei tahaks temaga suhet, ei ole mingeid tundeid ega midagi, siis siiski iga kord teda nähes käib mul kõhust mingi jutt läbi, käed hakkavad värisema ja süda peksma. Viimati, kui ma teda klubis nägin, tuli ta minuga rääkima ka. Temaga rääkides läks see ärevus kuidagi nagu üle, aga teda nähes siiski alati nagu ehmatan vms.
Ei oska öelda, mis see on, aga ilmselt mingi klapp, mis kahe inimese vahel tekib see on ja ei tea, võib-olla peab tõesti paika, et selline asi tekib elus ainult ühe inimesega.

Jee, kle, sinu tekst on mingi ühepoolne armuvalu, teine pool ilmselt sind isegi mitte ei tunne/mäleta. Milleks romantiseerida ja üldse teemaks võtta mingeid ühepoolseid tundeid(mis on ju alandav).

Ei ole armuvalu. 🙂 Olen juba 3a suhtes, armastan oma meest väga ja ei vahetaks teda kellegi teise vastu. Temaga on aga klapp kuidagi hoopis teine, ei ole olnud pead segi ajavat kirge, nagu oli kirjeldatud mehega, aga temaga on koos hea, meil on austus, usaldus ja mõlemapoolne armastus, aga see kõik on alati kuidagi rahulikult läinud. Me oleks nagu algusest peale juba ammusest ajast koos, mitte selles mõttes, et omavahel ei suhtle ja seksime korra kuus, aga kõik on läinud kuidagi tasa ja targu. Selline tunne nagu oleks pöörase armumise asemel tekkinud kohe tasakaalukas armastus. Sellist tunnet polnud aga eelmise mehega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 20:54; 24.03 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem mõtleks, et mida ta sellega mõtles, kui ütles, et ära ära armu. Ilmselt see oli hoiatus, nii et hoia eemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted 8a tagasi vana arm..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.