Esileht Ilu ja tervis AD ainult 3 kuud

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: AD ainult 3 kuud

Postitas:

Kas keegi on võtnud AD ka ainult näiteks 3-4 kuud ja siis on sellest saanud abi ja enam võtma pole pidanud? Just mõtlen, et asi ei olnud inimesel nii jube, aga samas oma jõududega ikka hakkama ei saanud?
Ma olen oma depressiooni ja ärevusega jamanud 2,5 kuud – looduslikke jurasid tarvitanud, jalutanud ennast vigaseks ja mõelnud positiivselt.
Peas vahel ikka surinad, pead ei saa tühjaks, seest õõnes ja tekib iga päev ikka selline korralik masendushoog, mis ikka silmad märjaks võtab ahastus ja allaandmise tunne.
Kui kõik algas (peale lähedase surma sain meeletu ärevuse, paanika, stressi, pinged üle keha ühesõnaga siis oli see kohutav). Olen ikka üritanud, et saan hakkama ja saan hakkama, et on ju ikka parem juba, aga kohati tekib tunne, et siiski jään vinduma ja no ei saa kuidagi nagu sellest barjäärist üle, et oleks natukenegi õnnelik, või et ärevust või masendust ei oleks üks päevgi.
Mis teie kogemused ütlevad, kas võiks ikka olla lootus, et läheb üle, või lükkan lihtsalt vältimatut edasi ehk AD kuuri. Kardan, et kui korra lähen nüüd AD teed, siis ei jää see ka viimaseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 19:04; 20.01 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, leina puhul nii lühikest ei saa. Endal ravi kestis 7 kuud ja põhjuseks oli eluviis pärast sünnitust. Muidu oli varem veel AD-ravi 2a ja põhiline põhjus – kiusamine ja ebaõiglus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 06:49; 20.01 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, leina puhul nii lühikest ei saa. Endal ravi kestis 7 kuud ja põhjuseks oli eluviis pärast sünnitust. Muidu oli varem veel AD-ravi 2a ja põhiline põhjus – kiusamine ja ebaõiglus.

Mul ei ole leina otseselt olnud. Kurb jah, see kes suri ei olnud mulle otseselt nii lähedane. Surm ise oli ilmselt ärevuse ja depr vallandaja. Hakkasin mõtlema, et näe ma võin ka nii järsku ära sutrra jne. Enam neid mõtteid ammu pole, aga lihtsalt masendushood ja kohatine ärevus ning pead ei saa tühjaks.

Kas siis tõesti mitte mingil juhul ei määratagi ainult 3 kuud depr?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 19:04; 20.01 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, leina puhul nii lühikest ei saa. Endal ravi kestis 7 kuud ja põhjuseks oli eluviis pärast sünnitust. Muidu oli varem veel AD-ravi 2a ja põhiline põhjus – kiusamine ja ebaõiglus.

Mul ei ole leina otseselt olnud. Kurb jah, see kes suri ei olnud mulle otseselt nii lähedane. Surm ise oli ilmselt ärevuse ja depr vallandaja. Hakkasin mõtlema, et näe ma võin ka nii järsku ära sutrra jne. Enam neid mõtteid ammu pole, aga lihtsalt masendushood ja kohatine ärevus ning pead ei saa tühjaks.

Kas siis tõesti mitte mingil juhul ei määratagi ainult 3 kuud depr?

Kolm kuud on liiga vähe, pool aastat peaks korralik ravikuur vähemalt kestma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, leina puhul nii lühikest ei saa. Endal ravi kestis 7 kuud ja põhjuseks oli eluviis pärast sünnitust. Muidu oli varem veel AD-ravi 2a ja põhiline põhjus – kiusamine ja ebaõiglus.

Mul ei ole leina otseselt olnud. Kurb jah, see kes suri ei olnud mulle otseselt nii lähedane. Surm ise oli ilmselt ärevuse ja depr vallandaja. Hakkasin mõtlema, et näe ma võin ka nii järsku ära sutrra jne. Enam neid mõtteid ammu pole, aga lihtsalt masendushood ja kohatine ärevus ning pead ei saa tühjaks.

Kas siis tõesti mitte mingil juhul ei määratagi ainult 3 kuud depr?

AD puhul on nii, et umbes esimene kuu käib harjutamine ja lõpus 1 kuu maha jätmine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 06:49; 20.01 19:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis AD ainult 3 kuud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.