Esileht Ilu ja tervis Aidake rumalat

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Aidake rumalat

Postitas:

Tahan kaalus alla võtta 10-15kg.
Olen üritanud omal käel, ei oska. Üritanud oma toitumist kirja panna, et kaloreid arvestada. Tööl olles ma ei tea lõunal, kui palju miski kaalub.
Mida süüa, kes teeks puust ja punaseks ette?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ounaäädikat oled proovinud? Olevat efektiivne. Ise kavatsen proovida, kuna sama soov – kaalust alla votta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan kaalus alla võtta 10-15kg.
Olen üritanud omal käel, ei oska. Üritanud oma toitumist kirja panna, et kaloreid arvestada. Tööl olles ma ei tea lõunal, kui palju miski kaalub.
Mida süüa, kes teeks puust ja punaseks ette?

Soovitan toit kodust kaasa võtta. Kodus saad kõik asjad üle kaaluda. Ise teen ka nii.
Kaloreid arvestan Nutridatas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan kaalus alla võtta 10-15kg.
Olen üritanud omal käel, ei oska. Üritanud oma toitumist kirja panna, et kaloreid arvestada. Tööl olles ma ei tea lõunal, kui palju miski kaalub.
Mida süüa, kes teeks puust ja punaseks ette?

Toitumisnõustaja on see, kes teeb puust ja punaseks ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 12:11; 23.04 12:12; 23.04 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ounaäädikat oled proovinud? Olevat efektiivne. Ise kavatsen proovida, kuna sama soov – kaalust alla votta.

Et sööd, mida iganes, rüüpad õunaäädikat peale, ja salened mühinal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 12:11; 23.04 12:12; 23.04 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ikka, selle peale on ju kõik dieedi-imepillid üles ehitatud 🙂
Aga tõestatud on, et õunaädikas vähendab tärkliserikaste toitude järel insuliini eritust ca 30% ehk siis liigse süsivesiku-> rasvade ladestumist vähendav toime on tal olemas
http://care.diabetesjournals.org/content/27/1/281

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ikka, selle peale on ju kõik dieedi-imepillid üles ehitatud ????
Aga tõestatud on, et õunaädikas vähendab tärkliserikaste toitude järel insuliini eritust ca 30% ehk siis liigse süsivesiku-> rasvade ladestumist vähendav toime on tal olemas
http://care.diabetesjournals.org/content/27/1/281

Selline toime võib mingil ainel ju olla, aga kui toitumine iseenesest on paigast ära nii koguseliselt kui makrotoitainete vahekordade mõttes, siis ei ole mingist õunaäädikast küll vahet.
Ehk siis vaja on saada endale selgeks, kui palju sinu keha sinu aktiivsuse juures vajab valke-rasvu-süsivesikuid, aru saada, millest sa neid saad, ja siis vastavalt ka toituda, püsivalt.
Mitte loota mingtele kapslitele või tinktuuridele, mis sissesöödava üleliigse ja vale justkui olematuks teeks. Sellist võluvahendit pole olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 12:11; 23.04 12:12; 23.04 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan kaalus alla võtta 10-15kg.
Olen üritanud omal käel, ei oska. Üritanud oma toitumist kirja panna, et kaloreid arvestada. Tööl olles ma ei tea lõunal, kui palju miski kaalub.
Mida süüa, kes teeks puust ja punaseks ette?

Söö rohkem rohelist ja vähem liha. Osta külmutatud juurikaid, tee neist suppi. Vorstid juustu pihvid värgid jäta vaikselt menüüst välja. Näiteks suppide söömine on väga heaks kaalualandajaks, sest nendest saab kõhu täis ja supp on tervislikest komponentidest. Söö hiinakapsast, kaalikat on poes, porgandit keedukartulit. Nii nagu vanasti söödi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Aidake rumalat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.