Esileht Tööelu, raha ja seadused. ainuhooldus õigus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: ainuhooldus õigus

Postitas:

Minul on lapsele ainuhooldus õigus ja lapse isa on end isaks reganud, tema nimi on lapse sünnitunnistusel. Minu lastekaitse töötaja väidab, et kuna nende soov on arendada mehe nn vanemlikke oskusi, siis mina ei pea enam peretootaja visiitidel osalema, vaid osaleb lapse isa, koos lapsega. Mind ei ole kohale oodatud, sest sattusin oma peretootajaga vaidlusse ja tema tundvat end halvasti kui ma visiitidel kohal viibin. Sp oli vaja mind kõrvaldada. Samas tekib mul küsimus: minul on ainuhooldus õigus. St mees ei saa last esindada. Samas peaks tema andma allkirja visiidile, milles osaleb koos lapsega. Enne andsin mina selle allkirja. Nüüd peab mees andma. Mehega koos ei ela, st ei ole üks leibkond. Leibkond oleme mina ja laps. Kuidad saab leibkonda mittekuuluv ja hooldus õigust mitteomav vanem esindada last perekonna visiidil, kuidas saab talt oodata allkirja? Kas see minu õigustega vastuolus ei ole? Mees on 80% vaimse puudega isik, kuidas see loogiline on, mida see lastekaitse töötaja räägib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 21:53; 25.04 10:22; 25.04 19:03; 25.04 21:52; 25.04 22:34; 25.04 23:01; 26.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastekaitsetöötaja jutt antud juhul ei päde, sinul on õigus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.04 22:45; 25.04 09:39; 25.04 11:38; 25.04 16:31; 25.04 21:23; 25.04 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka pole suutnud seda ebapädevat “lastekaitsetöötajat” paika panna? Juba eelmisest teemast jäi mulje, et sa pole ise ka kõige teravam kriit karbis ja seetõttu üritab see KOV töötaja mingil põhjusel sinuga täiega manipuleerida. Kas siis tõesti ei ole ühtegi targemat sugulast või sõpra selle töötajaga suhtlemise ajaks endale kõrvale võtta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 22:54; 25.04 22:16; 25.04 22:49; 25.04 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tegemist on nõustamisega, pereteraapiaga? seal ei ole tegemist lapse esindamisega, ta ei langeta seal ju mingeid lapse hooldusõigusesse puudutavaid otsuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see mees on 80% vaimse puudega, kas tal endal siis ei ole omakorda hooldajat? Kas tema allkiri üldse maksab midagi?

See ikka päris normaalne selgitus ei ole, et mingi peretöötaja “tunneb end halvasti” kui lapse ema on visiidil kaasas.

Tundub küll, et siin loos on kõik kergelt intellektinihkega, aga sellegipoolest ei ole mingil peretöötajal õigust ema visiidilt eemaldada, sest tal tekkis emaga vaidlus. Seda enam, kui isaga on lood nagu on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.04 22:45; 25.04 09:39; 25.04 11:38; 25.04 16:31; 25.04 21:23; 25.04 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel ei ole eestkostet ega hooldajat. Tal on tugiisik. Tugiisiku asi o6 meest. Ise mõtlen ka, mis toimub. Peretootaja tundub mulle rumal, ühelegi minu küsimusele tal vastust ei ole, küll aga on tal ülemuse suur selg, kuhu taha peitu pugeda. Ütlesin välja, et see pt tegeleb hämamisega ja targutamisega, minu aja raiskamisega. Tema ülemuse vastus oli, et ta ei usu, et see pt minu lapsele ebareaalseid ülesandeid annab alaa aastaselt potil käia ja ise lusikaga süüa. Ja et võrdleb oma lapsi minu omaga. Ja edastab minu öeldud infot vääralt. Nt oli juttu lapse kõne arendamisest. Rääkisin, mis sõnu laps oskab aastaselt, pt pani kirja: ema õpetab lapsele kirjakeelt. Kord olime lapsega haiged ja viirus oli. Perearst soovitas palju vedelikku juua, pt pani kirja lause: ema joob palju. Lasin ära parandada, tegi veel nalja, et oi sellest võib küll mida tahes välja lugeda. Ja ülemus kaitseb sellist alluvat. Nüüd vabastati mind kohtumistest, et pt-l on ebamugav kui na seal olen. Nüüd tahavad meest lapsega isoleerida, et mind juures poleks visiidil. Haige mis toimub. Minul on lapsele ainuhooldus õigus ja laps elab minuga. Mees on puudega ja mehe tugiisik toetab teda iga päeva elus, aga see pt on ajanud asja nii kaugele, et võeti ühendust mehe tugiisikuga. Täiesti jabur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 21:53; 25.04 10:22; 25.04 19:03; 25.04 21:52; 25.04 22:34; 25.04 23:01; 26.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sellise 80% vaimupuudelise mehega, keda tugiisik pidevalt peab toetama, üldse lapsi saadakse? Natukene mõtlesid ka enne või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel ei ole eestkostet ega hooldajat. Tal on tugiisik. Tugiisiku asi o6 meest. Ise mõtlen ka, mis toimub. Peretootaja tundub mulle rumal, ühelegi minu küsimusele tal vastust ei ole, küll aga on tal ülemuse suur selg, kuhu taha peitu pugeda. Ütlesin välja, et see pt tegeleb hämamisega ja targutamisega, minu aja raiskamisega. Tema ülemuse vastus oli, et ta ei usu, et see pt minu lapsele ebareaalseid ülesandeid annab alaa aastaselt potil käia ja ise lusikaga süüa. Ja et võrdleb oma lapsi minu omaga. Ja edastab minu öeldud infot vääralt. Nt oli juttu lapse kõne arendamisest. Rääkisin, mis sõnu laps oskab aastaselt, pt pani kirja: ema õpetab lapsele kirjakeelt. Kord olime lapsega haiged ja viirus oli. Perearst soovitas palju vedelikku juua, pt pani kirja lause: ema joob palju. Lasin ära parandada, tegi veel nalja, et oi sellest võib küll mida tahes välja lugeda. Ja ülemus kaitseb sellist alluvat. Nüüd vabastati mind kohtumistest, et pt-l on ebamugav kui na seal olen. Nüüd tahavad meest lapsega isoleerida, et mind juures poleks visiidil. Haige mis toimub. Minul on lapsele ainuhooldus õigus ja laps elab minuga. Mees on puudega ja mehe tugiisik toetab teda iga päeva elus, aga see pt on ajanud asja nii kaugele, et võeti ühendust mehe tugiisikuga. Täiesti jabur.

seda peretöötajat vahetada ei saa? Miks sa seal üldse käima pead?

Minu peres on kõik inimesed normintellektiga ja ometi mu laps aastaselt küll veel potil ei käinud, see on täiesti individuaalne, millal keegi potil käima hakkab. Mõni varem, teine hiljem, aga kui aastaselt veel potil ei käi ja ise lusikaga ei söö, siis selles midagi imelikku küll pole.

Peretöötja tundub sinu kirjelduste põhjal küll veidi nupust nikastanud. Kui sul mingit seadusega pealepandud sundi seal käia ei ole, siis ära mine sinna enam, mina sinu asemel lõpetaksin sellise lapse ja enda narritamise ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.04 22:45; 25.04 09:39; 25.04 11:38; 25.04 16:31; 25.04 21:23; 25.04 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, saada ükskord perse see peretöötaja! Otse ja konkreetselt, kaua võib noh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma endiselt ei usu 80% teemaalgataja jutust.

Varasemates teemades on väitnud, et tal on kolm eri peretöötajat kaelas ja nad KÕIK tahavad talt last ära võtta, et see lastekodusse panna.

No ei usu sellise maffia olemasolu, küll aga seda, et midagi on TA peas nihkes.

See on nüüd mitme teemaalgatuse järel esimene kord kui mehe suurt vaimupuuet mainitakse. Varem oli juttu vägivaldsest vangis olnud kriminaalist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.04 13:06; 25.04 14:18; 25.04 17:25; 26.04 18:06; 26.04 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkisin, mis sõnu laps oskab aastaselt, pt pani kirja: ema õpetab lapsele kirjakeelt.

See lause tähendab, et sa õpetad enda lapsele normaalset eesti keelt mitte titekeelt. Eesti keel: koer, sülle vs hoidekeel/titekeel: aua, opa. See lause sinu mustamiseks küll kirja pandud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ajab täiesti vastuolulist ja seosetut juttu.

Varasemad teemad:
http://foorum.perekool.ee/teema/vajan-nou-3/
http://foorum.perekool.ee/teema/elatis-ja-ainuhooldus-oigus/

Väljavõtteid:
Mees on hulluks läinud. Tuli ise end isaks vormistama, teades, et soovin elatist nõuda. Koos ei ela juba aasta aega. Isaks vormistamise käigus jätsin endale lapse ainuhooldus õiguse, nagu mul oli ka kui olin üksikemaks regatud. Lapse perekonna nime ei hakanud ka vahetama, jätsin enda oma. Nüüd mees ja tema ema on minu peale vihased, et mul ainuhooldus õigus ja et elatise peale panin. Ise nad ei olnud nõus toetama, koguaeg oli jutt, et pole raha jne. Mees jooksis lapse vahet6. Nüüd on jutt, et kuna mul ainuhooldus õigus, siis mees ei peagi lapsega enam suhtlema ja kohtuma. Selle mõtte on talle pähe pannud tema seniilne ema, kes enne minu samne, käitus igati nagu vanaema peab. /—/
Olen mõelnud kolimisele, kuid nende väitel saadavad nad info minu kohta siis uude kohta ja kõik jätkub samamoodi külastused jne. Mind koheldakse nagu oleksin kurjategija, samas reaalselt vägivalla eest vangis istunud lapse isa ei ahista keegi, tema on puhas mees ja nende arust sobilik kooselu materjal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.04 13:06; 25.04 14:18; 25.04 17:25; 26.04 18:06; 26.04 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ajab täiesti vastuolulist ja seosetut juttu.

Varasemad teemad:
http://foorum.perekool.ee/teema/vajan-nou-3/
http://foorum.perekool.ee/teem…..dus-oigus/

Väljavõtteid:
Mees on hulluks läinud. Tuli ise end isaks vormistama, teades, et soovin elatist nõuda. Koos ei ela juba aasta aega. Isaks vormistamise käigus jätsin endale lapse ainuhooldus õiguse, nagu mul oli ka kui olin üksikemaks regatud. Lapse perekonna nime ei hakanud ka vahetama, jätsin enda oma. Nüüd mees ja tema ema on minu peale vihased, et mul ainuhooldus õigus ja et elatise peale panin. Ise nad ei olnud nõus toetama, koguaeg oli jutt, et pole raha jne. Mees jooksis lapse vahet6. Nüüd on jutt, et kuna mul ainuhooldus õigus, siis mees ei peagi lapsega enam suhtlema ja kohtuma. Selle mõtte on talle pähe pannud tema seniilne ema, kes enne minu samne, käitus igati nagu vanaema peab. /—/
Olen mõelnud kolimisele, kuid nende väitel saadavad nad info minu kohta siis uude kohta ja kõik jätkub samamoodi külastused jne. Mind koheldakse nagu oleksin kurjategija, samas reaalselt vägivalla eest vangis istunud lapse isa ei ahista keegi, tema on puhas mees ja nende arust sobilik kooselu materjal.

kust sa võtad, et see on sama inimene? Egas ainult ühel naisel ainuhooldusõigus pole.

Mul on ka ainuhooldusõigus. Mees ei ole kriminaal ega ka mitte ajukahjustusega. Kui ma mingi ainuhooldusteema teeksin, kas siis saaksin ka süüdistuse, et olen eelnevalt mingit pada ajanud?

Kuidas sa kindel oled, et tegemist on sama inimesega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.04 22:45; 25.04 09:39; 25.04 11:38; 25.04 16:31; 25.04 21:23; 25.04 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust sa võtad, et see on sama inimene? Egas ainult ühel naisel ainuhooldusõigus pole.

Mul on ka ainuhooldusõigus. Mees ei ole kriminaal ega ka mitte ajukahjustusega. Kui ma mingi ainuhooldusteema teeksin, kas siis saaksin ka süüdistuse, et olen eelnevalt mingit pada ajanud?

Kuidas sa kindel oled, et tegemist on sama inimesega?

Piisab vaid sellest, kui sa lingitud teemad läbi loeksid. 100% kindel, et sama autor. Pealegi ei ole tal ainuhooldusõigus, vaid ainuhooldus õigus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.04 13:06; 25.04 14:18; 25.04 17:25; 26.04 18:06; 26.04 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi saab mind takistada viibimist nende visiitide juures kui ma nt ilmun kohale kuigi mind ei oodata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 21:53; 25.04 10:22; 25.04 19:03; 25.04 21:52; 25.04 22:34; 25.04 23:01; 26.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi saab mind takistada viibimist nende visiitide juures kui ma nt ilmun kohale kuigi mind ei oodata?

Huvitav, kuidas see välja näeks? Sa võid ju olla veidi vastutulelik ja oodata selle aja ukse taga. Viid lapse kohale, lased neil seal natuke omaette olla ja pärast lähed koos lapsega koju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.04 22:45; 25.04 09:39; 25.04 11:38; 25.04 16:31; 25.04 21:23; 25.04 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma ei soovi olla vastutulelik. Minuga oldi väga ülbed nii see ülemus kui tema töötaja, seega ei ole minu jaoks enam suhelda vaja nende kummagagi. Jutt oli ja on koguaeg olnud nende poolt pere arengu toetamine, pere oleme mina ja laps, mees ei elagi meiega koos. Nüüd 2 kov mutti otsustasid, et hea mõte oleks ema välja puksida, isaga salamisi toimetada. Isa ema vastu keerata v mis plaan neil oligi. See lammas töötaja ju leppis kokku veel 1.mai kohtumiseks- miks on vaja isoleerida isa? Olen väga solvunud ja pettunud ja mõtlen, kuhu edasi kaevata see asi? Minu õigusi rikutakse ja mind mõnitati nende muttide poolt peaaegu 2 tundi. M kuhu see avaldus teha? Ma ei kavatae enam põhimõtte pärast nendega koostööd teha. Mõtlen, et lahkun linnast selleks ajaks kui visiit oli planeeritud isale- lapsele. Mul on ainuhooldus ja mul on vaba voli otsustada, et seda visiiti ei toimu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 21:53; 25.04 10:22; 25.04 19:03; 25.04 21:52; 25.04 22:34; 25.04 23:01; 26.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lammas töötaja ju leppis kokku veel 1.mai kohtumiseks

Tase. 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 22:54; 25.04 22:16; 25.04 22:49; 25.04 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helistas mu mehele jutuga, et teeks visiidi 1.mail- see on ju püha, vaba päev. Lammas ütles mehele, et see “punane päev”. Mees küsis vastu, et mis punane päev? Siis lammas vastas et noo on ju kalendris pühad punasega tähistatud. Nagu ülla ülla, pühi märgitakse punasega.See lammas suhtub mu mehesse nagu debiilikusse, isegi algklassi laps ei nimetaks püha punaseks päevaks. Punane päev on minu andmetel üldse menstruatsioon. Niiet see töötaja on seal kovis küll üks lammas ja imvetsill. See ülemus oli suht sama puuga löödud, kiitis oma lambast alluvat, et küll on kõrgelt diplomeeritud, sealsamas ütles, et talle ei olegi oluline haridus, vaid hoopis kogemused. Siis hakkas oma kogemustest jahuma. Nagu ma saan aru, miks mind seal näha rohkem ei taheta, see on selge, et vaidlesin nad laua alla. Pere töötaja jooksis wc nutma ja ülemus asus kaitsepositsioonile alluva suhtes. Hea kui on lai selg, kuhu taha pugeda. Tahtsin vahetust, äkki saaks uue näo saata mulle, ei saavat, kuigi see oleks olnud mõistlikum kui meest kruttima hakata. Nüüd oli vaja mind kõrvaldada kohtumistelt- arusaadav, miks. Olen liiga tark nende jaoks lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 21:53; 25.04 10:22; 25.04 19:03; 25.04 21:52; 25.04 22:34; 25.04 23:01; 26.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen liiga tark nende jaoks lihtsalt.

Usu mind, neid on tegelikult päris vähe kelle jaoks sa liiga tark oled. Samas meie üle mõistuse suures avalikus sektoris leidub muidugi ka kõrgharitud ametnike, kes sulle alla jäävad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 22:54; 25.04 22:16; 25.04 22:49; 25.04 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helistas mu mehele jutuga, et teeks visiidi 1.mail- see on ju püha, vaba päev. Lammas ütles mehele, et see “punane päev”. Mees küsis vastu, et mis punane päev? Siis lammas vastas et noo on ju kalendris pühad punasega tähistatud. Nagu ülla ülla, pühi märgitakse punasega.See lammas suhtub mu mehesse nagu debiilikusse, isegi algklassi laps ei nimetaks püha punaseks päevaks. Punane päev on minu andmetel üldse menstruatsioon. Niiet see töötaja on seal kovis küll üks lammas ja imvetsill. See ülemus oli suht sama puuga löödud, kiitis oma lambast alluvat, et küll on kõrgelt diplomeeritud, sealsamas ütles, et talle ei olegi oluline haridus, vaid hoopis kogemused. Siis hakkas oma kogemustest jahuma. Nagu ma saan aru, miks mind seal näha rohkem ei taheta, see on selge, et vaidlesin nad laua alla. Pere töötaja jooksis wc nutma ja ülemus asus kaitsepositsioonile alluva suhtes. Hea kui on lai selg, kuhu taha pugeda. Tahtsin vahetust, äkki saaks uue näo saata mulle, ei saavat, kuigi see oleks olnud mõistlikum kui meest kruttima hakata. Nüüd oli vaja mind kõrvaldada kohtumistelt- arusaadav, miks. Olen liiga tark nende jaoks lihtsalt.

Tark sa nüüd vaevalt oled ning aus ammugi mitte.
Muide-püha on sada aastat ka “punaseks päevaks” nimetatud, kuna see on kalendris punasega tähistatud. Menstruatsioon…no annab selle peale ikka tulla.
Ning imbetsill, mitte imvetsill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh, kui sa ei taha nendega koostööd teha, siis ole niipalju ise viisakas, et ütle neile, et sa ei lähe nende juurde rohkem ja lõpetad koostöö. Kogu lugu.

Kui sind ei ole kuidagi kohtu kaudu kästud seal käia, ega ei saa keegi sind sundida seal käima.

Eks neid sots. töötajaid on igasuguseid, ma olen ka ise lambast ametnikke kohanud, kuid oluline on mitte nende tasemele laskuda, kui sa arvad, et nad on nõmedad. Ära siis ise ole nõme.

Kui sul on seal mingi leping (vaevalt küll) siis lõpetad selle ära. Kui sul on mingi sots töötaja, siis sellele ütled, et sinna keskusesse sa enam ei lähe.

Loodetavasti läheb laps mõne aasta pärast lasteaeda, küll ta seal areneda veel ka jõuab, ei pea seda 1-aastast last kuskil poolearuliste keskel solgutama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.04 22:45; 25.04 09:39; 25.04 11:38; 25.04 16:31; 25.04 21:23; 25.04 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo mingi keeleteadlane ujus välja. Ega ikka ei nimetata küll püha punaseks päevaks. Vb kunagi nõuka ajal nimetati.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 21:53; 25.04 10:22; 25.04 19:03; 25.04 21:52; 25.04 22:34; 25.04 23:01; 26.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh, kui sa ei taha nendega koostööd teha, siis ole niipalju ise viisakas, et ütle neile, et sa ei lähe nende juurde rohkem ja lõpetad koostöö. Kogu lugu.

Seda on talle juba korduvalt öeldud, aga tema ajab ikka oma joru edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 22:54; 25.04 22:16; 25.04 22:49; 25.04 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, sinu teksti lugedes on sul ise vaja tugiisikut. Sellise suhtlemise stiili ja keelega arvatavasti oled last kahjustanud. Miks sa ei suuda korralikult ja rahulikult enda mõtteid neile selgeks teha. Kui sa sellisel viisil edasi vaidled läheb laps varsti lastekodusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastekottu ei saa last selle eest panna, et ma julgen oma arvamuse välja öelda mingile Kov ametnikule, ja tugiisikut ei vaja ammugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 21:53; 25.04 10:22; 25.04 19:03; 25.04 21:52; 25.04 22:34; 25.04 23:01; 26.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, sinu teksti lugedes on sul ise vaja tugiisikut. Sellise suhtlemise stiili ja keelega arvatavasti oled last kahjustanud. Miks sa ei suuda korralikult ja rahulikult enda mõtteid neile selgeks teha. Kui sa sellisel viisil edasi vaidled läheb laps varsti lastekodusse.

Ära palun kiusa inimest, näed ju et ta on hädas.
Parem aita või kui ei oska aidata, siis ära siin oma oskamatust ürita ülbusega varjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on talle juba korduvalt öeldud, aga tema ajab ikka oma joru edasi

Palun selgita, miks sa sinna lähed? Kohtuotsus? Ähvardatakse? Kui selgitaksid natukene, saaksid ka adekvaatsemat infot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse kasvatamiseks ainuhooldusõiguse taotlemine on väga keerukas ja raske menetlus. Seda saab tõesti vaid kohtusse pöördudes teha. Te peate tõestama kohtule, et teine lapsevanem on lapse suhtes hoolimatu, vägivaldne ja tema kasvatuslikud meetodid mõjuvad lapsele ja lapse tervisele kahjulikult. Protsessi kaasatakse ka kohaliku omavalitsuse ametnikud, lapsele määratakse advokaat ja mõlema lapsevanema käitumist ja kasvatusmeetodeid hinnatakse.
Lapsevanemalt hooldusõiguse äravõtmine on väga suur põhiseaduslik riive ja seda kaalutakse kohtus väga põhjalikult.
Ainuhooldusõiguse taotlemise avalduse standardvormi ei ole. Iga avaldus on eriline ja baseerub erinevatel asjaoludel ja faktidel.

https://www.juristaitab.ee/forum/viewtopic.php?f=6&t=5349

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.04 13:06; 25.04 14:18; 25.04 17:25; 26.04 18:06; 26.04 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisele-

tore info aga mis see antud teemasse puutub? Teemaalgataja on kordi selgitanud, et tal ON AINUHOOLDUSÕIGUS, mitte ta ei taotle seda vms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. ainuhooldus õigus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.