Esileht Tööelu, raha ja seadused. ainuhooldus õigus

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: ainuhooldus õigus

Postitas:

eelmisele.

no nii palju puutub, et kui TA-l on ainuhooldusõigus juba olemas, siis on juba kõik kontrollid teostatud ja kohus on leidnud, et isa lapsele ohtlik ja vägivaldne, ema ok. Järelikult on lastekaitse töö tehtud.

Aga nagu öeldud, ei usu ma teemaalgataja juttu ei isa, LK ega nüüd enam isegi mitte selle kohta, et tal on lapse ainuhooldusõigus.

Ta on teinud kolm erinevat teemaalgatust ja igas vassinud. Anna siis talle nõu või midagi.

Kirjutagu jurist aitab lehele ja andku sinna õige ja aus info. Punkt. Saab pädeva vastuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.04 13:06; 25.04 14:18; 25.04 17:25; 26.04 18:06; 26.04 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tunne, et teemaalgatajale on määratud tugiisik ja on ise ka mingi puudega. Kui lapse isal on puue, siis minu arvates on ok, et ta vüib koos oma tugiisikuga ka üksi lapse juures viibida. Ta ei ole üksi ju, mina annaksin küll võimaluse koos järelvaatajaga. Niisama ei määrata kellelegi tugiisikut, mind just aitaski tugiisik kohtu asju ajada, kuna tundsin, et oli abi vaja. Mind küll ükski ametnik niisama ei tüüta ja ülbelt ma nendega ei käitu, pigem on nad kõik toetavad ja mõistvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. ainuhooldus õigus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.