Esileht Hobinurk AirBaltic käsipagas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: AirBaltic käsipagas

Postitas:

Olen alati reisinud registreeritud pagasiga, aga nüüd minek vaid kaheks päevaks ja midagi, mida minnes registreeritud pagasisse panna, ei ole. Tagasi tulen teise firmaga ja kuna plaanin šopata, ostsin tagasitulekuks ka 1 ühiku check-in pagasit ja plaanin kaasa võtta siiski ka kohvri. AirBalticu käsipagasimõõdud on 55x40x20 cm, aga mu kohver on 57x37x22 cm. Kui tõenäoline on, et mul ei lasta seda kohvrit käsipagasisse võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennujaamades on need metallraamid (erinevatel firmadel erinevad), kuhu kohever peab mahtuma. Kui ei mahu, siis ei mahu. Keegi mõõdulindiga ei mõõda ja ei arutle teemal, kas 2 cm on suur erinevus või mitte. Kas kohvrit pikisuunas kokku suruda ei anna? Mina olen näinud isegi seda, kui väravas kõik kotid sinna raami suruti ja kel ei mahtunud, need konkreetselt tõsteti järjekorrast välja. Mis edasi sai, ei tea, mina läksin lennukile.

Kas sul spordikotti ei ole? Mina olen käinud nii, et minnes panen spordikoti seljakotti ja tagasitulles, võtan kotilt kõik üleliigsed rihmad küljest ära, et kott nendega kuskile vahele ei jääks. Õrnu asju ei osta, seega ei karda, et kellegi raske kohver mu pehmes spordikotis olevad hilbud lömastaks (kingad olen pannud kotti koos karbiga või käsipagasisse)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et see 2 cm määravaks saab. Ab olen märganud, et jälgitkse rohkem seda ühe koti reeglit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen näinud AB leti ees Saksa prouasid oma aluspesu lennujaama põrandal lahti lappamas, et 250 g ülekaalu kotist välja võtta. AB puhul ei või iial kindel olla, kui sa täpselt reegleid ei järgi, grammi ja mm pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata oma kohvrit kriitilise pilguga, kas annab kokku suruda v ei. Kui pead ise kohvri raami tõstma, on lihtsam, kasutad veidi jõudu, aga osadel lennufirmadel käivad töötajad pardalemineku sabas sellise papist raamiga, mis pannakse sinu kohvri peale – vaat sel juhul ei ole sul endal mingit võimalust veidike suruda vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk AirBaltic käsipagas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.