Esileht Ilu ja tervis Akne… appi… kas jäängi pubekaks?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Akne… appi… kas jäängi pubekaks?

Postitas:

Olen varsti 30, 2 last sünnitanud ja ikka veel pole aknest lahti saanud. Ära olen proovinud kõiki retseptiravimeid peale roaccutane ja seda võtta ei saa. Olen käinud mööda kosmeetikuid ja proovinud ka ära 3 salongi sarja, millest üks mõnda aega isegi päris hästi isegi sobis, aga siis tühja koha pealt hakkas nahk jälle uuesti käest ära minema. Teiste kahe puhul ei näinud ma mingit muutust. Ma toitun tervislikult ja puhtalt. Ei söö nisujahutooteid ega suhkrut ja mett (need teevad aknet hullemaks mul). Pesen ja hooldan korrapäraselt, aga ikkagi läheb nägu korra kuus punne täis. Mida veel proovida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 20:06; 28.10 18:43; 19.01 12:25;
To report this post you need to login first.

Kord kuus on paljudel naistel vinnid näos, ka üle 30-aastastel. Kas muul ajal saab nägu puhtaks või jääb ikkagi häirima.

Miks Sa Roaccutane´i ei saa kasutada?
Olin ise üle 20 aasta inetu näonahaga hädas: pidevalt mädapunnid näos, õnneks mitte suured naha-alused kolded, aga esteetiline probleem oli päris kindlasti. Abi sain Roaccutane´ist, sest ka kõikvõimalikud muud retspetiravimid olid proovitud. Esimene kuur kestis 4 kuud ja annus oli vist 30 mg, teine kuur tuli teha neli aastat hiljem. Siis oli küll kuur lühem ja annus väiksem, samas kõrvalmõjud (õrnad limaskestad, õhetav näonahk, päikesetundlikkus) olid ikka. Tulemusega olen rahul kõrvamõjudest hoolimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu nahaarsti poole, tema teeb testid ja määrab ravi. Kui üks arst on jobu siis otsi teine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roaccutane on vähemalt välismaal ka kreemina olemas, mulle aitas see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vinnide arenemist, kasvu ja mitteparanemist põhjustab seksipuudus, täpsemalt öeldes organismis on puudus tsingist ja seda tsinki saab kõige mugavamalt spermast.
Vinnide tekkimise algpõhjus on pesemine ja hooldus, sest selle käigus hõõrud neid tekitavad bakterid olemasolevatest vinnidest uutele kasvukohtadele.

Enne näohooldust või üldse käega näo puudutamist (näiteks prillide või juuste kohendamisel) tuleb käed põhjalikult pesta. Enne näo pesemist vinnid ühekaupa 96% piiritusega või mõne muu pisikutapjaga desinfitseerida. Pesta voolava puhta veega, näiteks dušiga näkku vett lastes ja mitte hõõruda, mitte seebitada ja mitte hooldada. Regulaarne kondoomivaba seks, ideaalne oleks ka päevade ajal mitte pikka pausi pidada, muidu ongi kord kuus tsingivaegus. Seks võib olla nii vaginaalne, anaalne kui oraalne, kasulikud ained imenduvad igal juhul. Seksi alternatiiv on tsinksalv, aga seda ei tohi käega laiali hõõruda, et mitte baktereid levitada, vaid igale vinnile panna ühe puudutusega. Või siis süüa tsinki rohkem sisaldavat toitu, näiteks austreid või muud sellist.
Oluline on ka joogivesi, kui näiteks on mingi veepehmendusseade, siis see korjab tervisele kasulikud mineraalained veest välja ja “pehme” vesi säästab küll veesoojendusseadmeid ja pesumasinaid, aga ei ole tervisele hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta lehmapiim ja lehmapiimatooted menüüst välja (piim, keefir, jogurt, kohupiimakreem, kohuke, toorjuust, pehmed juustud) ja vaata, kas midagi muutub. Siia kuulub ka piimashokolaad ja piimashokolaadikommid. Proovi näiteks kuu aega ranget dieeti pidada.
Mina läksin üle taimsetele piimatoodetele, magusat söön minimaalselt, nisujahu minimaalselt, liha jätsin samuti menüüst välja. Vahel söön kitsejuustu või kõvajuustu. Nahk puhas. Muidu oli ka tunne, et jään elu lõpuni vinniliseks teismeliseks. Pidevalt olid vinnid otsa ees, oimukohtadel, põskedel, ja eriti rohkelt kõrva taga. Olen märganud, et kui ma mõnikord patustan ja tarbin midagi neist, mida eelpool nimetasin, on vinnid näol kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olin ka oma näonahaga puhta hädas alates 24.eluaastast (kui elus oli palju stressi), kuigi pubekana oli täiesti klaar nahk. See sügis (õigemini juba suve lõpp) hakkasin kasutama happekreemi (iherbist tellisin) ja imekombel 3 nädalat hiljem ja siiani käin täiesti meigivabalt. Isegi kui mõni vistrik tekkima hakkab, siis õhtuti pealemääritav kreem taandab põletiku kohe ära.
Minu punnide põhjuseks oli liiga rasune näonahk ja valed hooldamisvõtted (st surnud naharakud ummistasid poore juba enne, kui ma kord nädalas seda koorida jõudsin), aga see kreem koorib surnud naharakud maha enne, kui nad kurja tekitavad (seda näed hommikul toonikuga nägu puhastades).
Ma ei tee mingit reklaami, sest paljudele võib see mitte sobida nagu tagasisidest näha on, aga mulle sobib. Isegi kui tunnen, et veidi kisub nahka, siis panen argaaniaõli peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 13:06; 31.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olin ka oma näonahaga puhta hädas alates 24.eluaastast (kui elus oli palju stressi), kuigi pubekana oli täiesti klaar nahk. See sügis (õigemini juba suve lõpp) hakkasin kasutama happekreemi (iherbist tellisin) ja imekombel 3 nädalat hiljem ja siiani käin täiesti meigivabalt. Isegi kui mõni vistrik tekkima hakkab, siis õhtuti pealemääritav kreem taandab põletiku kohe ära.
Minu punnide põhjuseks oli liiga rasune näonahk ja valed hooldamisvõtted (st surnud naharakud ummistasid poore juba enne, kui ma kord nädalas seda koorida jõudsin), aga see kreem koorib surnud naharakud maha enne, kui nad kurja tekitavad (seda näed hommikul toonikuga nägu puhastades).
Ma ei tee mingit reklaami, sest paljudele võib see mitte sobida nagu tagasisidest näha on, aga mulle sobib. Isegi kui tunnen, et veidi kisub nahka, siis panen argaaniaõli peale.

Mis kreemi sa tellisid? Linki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 20:06; 28.10 18:43; 19.01 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka lausa nutumaik suus. Olen ka kolmekümnene ja peale teise lapse sündi on asi ikka väga hull. Otsaesine ja lõuaalune on kohe eriti jubedad. Ja mitte ainult enne päevi 🙁 Peab uuesti nahaarsti juurde minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kreemi sa tellisid? Linki?

kasutan seda kreemi http://www.iherb.com/Reviva-Labs-5-Glycolic-Acid-Cream-1-5-oz-42-g/5075

Aga ma kasutan vaid kord päevas (õhtuti), kuna 2 korda päevas jäi nahk natuke kiskuma. Loe tagasisidet ja siis otsusta, kas soovid proovida. Koodiga GGR856 saad miskit alla ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 13:06; 31.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Mina ka 30 ja pool elust kannatanud nii näo kui ka selja akne all.
Ainuke asi mis minul kõik klaariks tegi ole Zineryt seerum. See tegi pm
nädalaga näo klaariks ja kuna seda ei tohi üle 2 kuu kasutada, siis kuuri
lõppedes olid ka vanad armid siledamad. Ainukene kõrvalnäht on naha kuivus,
kuna ta kuivatab palju. Aga selle vastu aitab niisutamine. Kellel väga tundlik
nahk, siis neile ei sobi.
Seda toodet saab venemaa apteegist käsimüügi ravimina. Mina lasen seda ühel
tuttaval regulaaselt endale tuua, sest ma pole ainuke selle murega ja nii jõuab see
ka edasi teiste hädas inimesteni. Ma ei promo, et tulge ostke minu käest, vaid
lihtsalt tõesti, ainuke asi mis on mind ja palju teisi aidanud. Kui teil on keegi
kes käib venemaal, siis kindlasti laske endale tuua. Olen teinud 3 aasta jooksul
3 kuuri, mis ongi kestnud max 1 kuu, sest kauem ei ole vajadust näinud.
Täitsa probleemideta käin ilma meigita ringi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Proovisin 2 nädalat piimatootevaba menüüd (täiesti 0, vältisin ka laktoosivabu tooteid, juustu, keefiri jne) ja peale kerge kaalulanguse mõju ei olnud. Olen nüüdseks kasutanud seda iherbi kreemi pea kuu aega. See aitab mind küll. Nahk paraneb palju kiiremini, küll aga tekib punne endiselt sama palju. Nad on lihtsalt väiksemad. Lisaks on väga palju nahaaluseid väikseid punnikesi. Ehk siis mu nahk ei ole endiselt korras. Panin omale aja kirja tasulisse nahakliinikusse konsultatsioonile ühe väga kiidetud arsti juurde. Ma tõesti loodan, et saan sealt abi, sest enesekindlus ja kõik on nii kolinal alla kukkunud viimasel ajal selle akne tõttu, et varsti vajan lisaks naha ravile ka depressiooni ravi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 20:06; 28.10 18:43; 19.01 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin kunagi sama asjaga hädas. Mul tekitas punne teraviljavalk gluteen. Nii toidust kui ka ihuhooldustoodetest saaduna. Nüüd olen juba 8 aastat gluteenivaba elu peal ja nahk on korras.

Igaks juhuks mainin, et happe(koorimise)kreemid nõuavad kõrvale korralikku päikesekaitset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui põhjuseks on tsingipuudus, saab ju apteegist tsingitablette. Sama kehtib muude mineraalainete ja vitamiinide kohta. Las perearst teeb vereanalüüsi ja saabki proovida.
Minu arust on peapõhjus siiski hormoonid. Siin mitu naist räägivad, et pärast sünnitust hädas. Mul endal oli ka nii, et teismelisena väga midagi polnudki, aga just täiskasvanuna hakkas kamm pihta. Ligi 20 aastat olin hädas, sai proovitud kõiki akneravimeid (tulemusteta), ainult Roaccutane aitas, aga see kuivatas lausa terve organismi ka sisemiselt ära. Pärast maadlesin üle aasta kõhukinnisusega, jube.
Mind aitas kõige paremini igakuine kosmeetiku juures puhastamine (ikka pooride puhastamine, mitteniisama mökside pealemäärimine), igaõhtune päevase mustuse mahapesemine ja võimalikult kõigest kosmeetikast hoidumine (ripsmetušš ja huulepulk ei mõjuta, aga nahk peab hingata saama, seega puudrid-jumestuskreemid jne on täiesti out). Ja regulaarne saun.
Aga lõpplahendus saabus lapsesaamisega. No nii ilusat nahka kui raseduse ajal pole mul elus olnud. (Sündis tüdruk, nii et see rahvajutt, et tüdrukut oodates muutub naine koledamaks, ongi lihtsalt rahvajutt.) Ja nüüd kolm aastat pärast sünnitust on asi korras. No mõni üksik punn vahel tuleb, aga õnneks (ptüi-ptüi) ei midagi silmatorkavat ega vaevalist. Loodan südamest, et nii see nüüd jääbki. Varem oli mul rasvane nahk, pmst mingit kreemitamist ma endale lubada ei saanud, ainult käsi kreemitasin pärast pesemist. Nüüd vastupidi, nahk on kuiv.
Nii et lapsekandmine muutis kõike. Eks on ka vastupidiselt – mõnel on kõik korras ja lastesaamine hoopis keerab nässu. Nii et siiski hormoonid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kas keegi hetkel toob ka Venemaalt antud ravimit Zineryt ? 🙂
Oleksin väga tänulik info eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roaccutane ma ei soovita kasutada. 2 aastat tagasi kasutasin seda algul 4 kuud paus ja siis jälle 3 kuud, kuna mul olid suured nahaalused mädased ja valulikud punnid. Aitas väga hästi, aga…. infolehes on kirjas järgnev:

Veresüsteemi häired
Väga sageli esinevad kõrvaltoimed (võivad tekkida rohkem kui ühel inimesel 10st)
– Kergemini
tekkivad
verevalumid, verejooks või vere hüübimine – kui kahjustatud on vere
hüübimises osalevad rakud.
– Aneemia – nõrkus, pearinglus, kahvatu nahk – kui kahjustatud on punased verelibled.
– Suurenenud
vastuvõtlikkus
infektsioonidele
– kui kahjustatud on valged verelibled.

Jah, kui on kahjustatud…, aga mina olin täiesti terve enne selle rohu söömist. Peale kuuri läksin perearsti juurde vereproovi andma. Avastati, et mul on kõrgenenud trombotsüüdid ehk siis vereliistakud. Enne selle rohu võtmist oli mul veri korras. Kahjuks avastati mul verehaigus ja ma väga kahetsen, et seda rohtu tarbisin .Loomulikult kõigil seda ei pruugi juhtuda, aga siiski hoiatuseks kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks ka tellida Zineryt merineitsikene@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Akne… appi… kas jäängi pubekaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.