Esileht Kodunurk Akutrelli kasutamine – aidake

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Akutrelli kasutamine – aidake

Postitas:

Vaja riiulisse kruvi sisse lasta ja kui mehelt küsin, saan vastuseks, et jälle ma ei oska. Seega pusin ise. Aga küsimus selles, et kas selle otsiku panen otse trelli, kuhu ta ju upub, otsin lihtsalt sobiva koha, et välja jääb või siis selle mingi eraldi jublaka sisse ja siis see jublakas nende haaratsite vahele kinni?

Naerda võite aga aidake ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 18:54; 09.01 19:11; 09.01 21:47; 13.01 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas spetsiaalne padrun, millel on universaalne kuuskant õnarus, kuhu käivad sisse sobituvad kuuskant otsaga kruvikeerajad. Põhimõtteliselt saab panna ka selle vahepadrunita, kuid sedasi kirjeldades on keeruline sulle selgeks teha, kuidas seda saab parajaks pikkuseks, trelli uppumata..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vali netist mõni kasutusjuhend, pildid ja puha

näiteks
http://www.aianduskool.ee/wp-content/uploads/2013/09/akutrell-el.ka%CC%88sito%CC%88o%CC%88riistBS_14_18_Li.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vohh, aitäh Piibuga naine. Mul see spetsiaalne vahepadrun on olemas, lihtsalt tahtsingi endale kindlust, et mäletan õigesti, et otsik sinna sisse käib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 18:54; 09.01 19:11; 09.01 21:47; 13.01 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma jälle küsiks, et kas sul mees kodus on ainult diivani kaunistuseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaja riiulisse kruvi sisse lasta ja kui mehelt küsin, saan vastuseks, et jälle ma ei oska. Seega pusin ise. Aga küsimus selles, et kas selle otsiku panen otse trelli, kuhu ta ju upub, otsin lihtsalt sobiva koha, et välja jääb või siis selle mingi eraldi jublaka sisse ja siis see jublakas nende haaratsite vahele kinni?

Naerda võite aga aidake ka.

Ma olen tavaliselt youtube abi kasutanud. Jah, mees on mul diivanikaunistuseks. Kui tal on vaja pükse pressida või midagi parandada, siis vastan nagu tema “ega minul pole vaja” Abielu või asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin Youtube ja lugesin kasutusjuhendeid, nende järgi sain aru kuidas otsikut vahetada jne aga vot seda, et kas kruvi otsikule käib see padrun vahele, seda sealt ei leidnud.

Ja mees ei ole diivanikaunistuseks aga see on minu projekt ja ta ei ole eriline õpetaja inimene, pigem teeb ise ära. Kui ma ütleks, et ei tea, siis ta vastaks, et oota kuni koju tulen, teen ise. Seepärast siit nõu tahtsingi küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 18:54; 09.01 19:11; 09.01 21:47; 13.01 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin Youtube ja lugesin kasutusjuhendeid, nende järgi sain aru kuidas otsikut vahetada jne aga vot seda, et kas kruvi otsikule käib see padrun vahele, seda sealt ei leidnud.

Ja mees ei ole diivanikaunistuseks aga see on minu projekt ja ta ei ole eriline õpetaja inimene, pigem teeb ise ära. Kui ma ütleks, et ei tea, siis ta vastaks, et oota kuni koju tulen, teen ise. Seepärast siit nõu tahtsingi küsida.

Kas said nüüd tehtud? Muidu kruvikeeraja otsikuid on ka erinevaid. Need pisikesed paarisentimeetrised tuleb jah eraldi padrunisse panna, mis siis trelli otsa käib, aga on ka pikemaid, kus ühes otsas ühte moodi ja teises otsas teist moodi kruvikeeraja (nt. ristpea ja lapik). Sellise pikema võib ka otse trelli otsikusse sisse kerida.

Üldiselt ma soovitan väga ise teha, sellega ühtlasi õpid ja omandad oskusi ning enesekindlust keerulisemateks töödeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 12:12; 16.01 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain tehtud jah, isegi mees julgeb riiulit kasutada, ju siis kiidab heaks 🙂
Aga jaa, sellepärast ma ise tahtsingi teha, et minu projekt ning kui ma midagi ei oska, siis õpin, et järgmine kordki osata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 18:54; 09.01 19:11; 09.01 21:47; 13.01 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua mees nüüd käed teki peal magab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain tehtud jah, isegi mees julgeb riiulit kasutada, ju siis kiidab heaks ????
Aga jaa, sellepärast ma ise tahtsingi teha, et minu projekt ning kui ma midagi ei oska, siis õpin, et järgmine kordki osata.

Sain tehtud jah, isegi mees julgeb riiulit kasutada, ju siis kiidab heaks ????
Aga jaa, sellepärast ma ise tahtsingi teha, et minu projekt ning kui ma midagi ei oska, siis õpin, et järgmine kordki osata.

Milleks? Plaanid kunagi mööbli koostajaks tööle minna või hakkad teenust pakkuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks? Plaanid kunagi mööbli koostajaks tööle minna või hakkad teenust pakkuma?

A miks sa muidu süüa teed? Plaanid kokaks hakata või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 12:12; 16.01 16:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Akutrelli kasutamine – aidake

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.