Esileht Ilu ja tervis Alalaugude ilulõikus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Alalaugude ilulõikus

Postitas:

Kohe, kohe käes päev, kui lähen alalaugude ilulõikusele. Küsimus kägudele, kes käinud on, kas oli väga hull kogemus, kas tulid ka hematoomid silma alla, kui kaua silmad paistes olid – ühesõnaga selgitage rumalale, kuidas te end tohterdasite peale operatsiooni ja millal saab ilma häbenemata inimeste sekka minna? Aitäh tähelepanu eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 21:04; 27.11 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin sellel lõikusel, midagi hullu ei olnud. Oli kohalik tuimestus, midadgi ei tundnud, paari tunni pärast sain juba koju. Inimeste hulka sai umbes nädala pärast minna, siis andis meigiga asja varjata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 14:56; 28.11 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin sellel lõikusel, midagi hullu ei olnud. Oli kohalik tuimestus, midadgi ei tundnud, paari tunni pärast sain juba koju. Inimeste hulka sai umbes nädala pärast minna, siis andis meigiga asja varjata.

Ole hea, kui tüli ei tee vastata. Kas oled rahul, et opil käisid? Kas tulemus vastas ootustele? Kas tekkisid väga hullud hematoomid? Kas kohalik tuimestus ei olnud hirmutav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 21:04; 27.11 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemusega olen rahul, nüüd juba 5 aastat operatsioonist möödas ja tulemus püsib ikka. Mul oli probleemiks nii kortsud kui kotid silmade all. Kerged sinikad olid küll, aga kadusid kiiresti. Operatsioon valus ei olnud, niitide väljavõtmine oli ebameeldivam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 14:56; 28.11 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin dr Pree juures poolteist aastat tagasi, opp oli üldnarkoosis, üles ärgates oli kõik valmis. Kohaliku tuimestuse valimine oleks mu jaoks liiga suur julgustükk
Tulemus oli super

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Alalaugude ilulõikus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.