Avaleht Sünnitus Alaseljavalu

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Alaseljavalu

Postitas:
Kägu

Tere naised!
39-s rasedusnädal on jooksmas. Eile algasid mul alaseljavalud ja nüüd täna on valu sabakondi juures mis raskendab kõndimist ja toimetamisi. Neil, kellel esinesid valud, mida tegite, et neid vähegi leevendada? Ei tea kas see võib ka tähendada peagi algavat sünnitust?!

(0) (0)


Postitas:
Kägu

Mulle anti paratsetamooli, kui on sünnitus, ei lähe valu ära. Veega sama asi. Aga natuke ikka leevendab mõlemal juhul.

(0) (0)


Postitas:
Kägu

Emakakokkutõmmete ajal võib küll alaselg valutada. Minul tulitas mõlema sünnituse ajal ja peale teist sünnitust kui imetamise ajal toimusid emakakokkutõmbed, siis ka alaselg valutas nii mis hull.

Samas sul on 39.-s nädal, vabalt võid minna homme sünnitama ja vabalt võib sul alaselg veel 2 nädalat valutada ilma igasuguse sünnituseta 😀 Eks see lõpp üks ootamine ole ja kõik naised on lõpus otsinud meeleheitlikult märke, et äkki homme läheb asjaks 😀 Kui esimesel sünnitusel mul hakkasidki “vihjed” 2 päeva varem,s isi teisel sünnitusel veel päev enne sünnitust KTG-s ei andnud arst küll lootust nii pea asjaga maha saada – igasugused märgid puudusid, lapse pea veel loksus jne, aga võta näpust, järgmise päeva õhtuks oli laps käes 😀

(0) (0)


Postitas:
Kägu

Minul algas sünnitus alaseljavaludega, mis läksid aina hullemaks. Teadsin,et kõht peaks ikka nagu krampi tõmbama ja valus olema, aga seda mul polnudki. Seljavalu oli aga meeletu!

(0) (0)


Postitas:
Kägu

Soe vann leevendas minul. Sünnitegevusega tuli valu pigem alakõhtu ja päraku juurde. Nagu väga suured gaasid oleks kõhus. Lõpuks muidugi valtutas kogu kupatus kaasaarvatud ka alaselg ja sabakont.

(0) (0)


Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Avaleht Sünnitus Alaseljavalu