Esileht Ilu ja tervis Alaseljavalud istmikuni välja?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Alaseljavalud istmikuni välja?

Postitas:

Palun kirjeldage, kas teil on alaseljavalusid tunda ka lausa tuharate tsoonis endas, või on sel juhul tegu mingi muu probleemiga? ja mis abi selle vastu olete saanud.

Mul algas alaseljavalu ikka alaselja piirkonnast, nagu lausa ühest konkreetsest punktist vasakul. Aja möödudes on läinud hullemaks ja levinud allapoole = konkreetselt tunnen peamiselt istudes istmikupiirkonnas päris tugevaid valusid. Käib nagu ringiratast see valu seal piirkonnas. Ei kiirgu kuskilt ülevalt alla ega jalgadesse ega midagi, on nagu just seal vaagnapiirkonnas aga seljapoolel. Arstidel käidud, kuna ei kiirgu, pole närvivalu, pole ka mingeid diskikahjustusi, oletatavasti lihasvalu :S Aga kui ta nii seespool seal mul on ja tugev, aru ma ei saa, kuidas ja mis lihasvalu saab see olla ja millest ometi tingitud. Lugesin netist ka hirmutavaid jutte, kus alaseljavalu võivat põhjustada ka naiselundite haigused jne, ja kuna mul ju lausa nii all need valud, siis oligi hirm nahas, ja naistearstil ka käidud, aga sealsete sõnul samuti kõik korras, ei tsüste ega midagi.
Nüüd tahaks siit teiste kogemusi, et kas on sama asja keegi tundnud ja oskab midagi kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas MRT tehti, et on teada, et pole diskivigastusi (prolapsit ega protrusiooni)?

Siis tuleb tõesti günekoloogi juurde minna ja seal kõik üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endometrioos, peale lõikust hakkas vähemalt minul parem,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaa, mul ka. Diagnoosiks pandi lumbalgia. Raviks sain b-vitamiini süstikuuri 10x ravivõimlemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Alaseljavalud istmikuni välja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.