Esileht Väikelaps Aliexpress- kes tellinud….

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Aliexpress- kes tellinud….

Postitas:

…..kuidas suurused, kuidas kvaliteet, postikulu jms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on turg, mitte üks ühtne müüja, et saaks jagada kogemusi suuruste, kvaliteedi ja postikulu osas. Loe huvipakkuva toote kohta kommentaare, vt müüja reitingut ja postikulu on iga toote juurde märgitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud mänguasju ja tulid kenasti kohale. Postikulu ei olnud minu tellitud asjadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellin koguaeg alliexpressist. Kvaliteet-nii ja naa, voib tulla väga ilus ja hea asi,aga juhtub,et kohe prügikasti (nagu mul juhtus, kui tellisin tütrele Monster High nukud). Tellisin sealt ka pulmakleiti- oli super ilus ja kvaliteet suurepärane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise ei julge tellida või puudub krediitkaart vms, kasuta vahendajat Eestis http://www.yhistellimused.eu. Neile saab saata ka linki, kui soovid hinnangut kauba kohta või midagi kinkreetset tellida. Aitavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 21:26; 17.08 23:21; 20.08 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ise ei julge tellida või puudub krediitkaart vms, kasuta vahendajat Eestis http://www.yhistellimused.eu. Neile saab saata ka linki, kui soovid hinnangut kauba kohta või midagi kinkreetset tellida. Aitavad.[/tsitaat]
Ja kui tuleb kohale ja mulle ei meeldi kvaliteet, siis ei pea ostma, saan raha tagasi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 22:06; 18.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]JanneR kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen tellinud mänguasju ja tulid kenasti kohale. Postikulu ei olnud minu tellitud asjadel. [/tsitaat]

Otsin just lastele mänguasju sealt 🙂
Kui saladus pole, mida tellisid oma lastele. Ehk saan ka ideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja kui tuleb kohale ja mulle ei meeldi kvaliteet, siis ei pea ostma, saan raha tagasi?[/tsitaat]
Oleneb poest, milliest tellitakse, aga reeglina on küll Ali’l raha tagasi, kui ei meeldi kvaliteet või defektne toode.

Toote pead küll alati enne välja ostma. Ja on ka raha tagasi garantii, kui asi ei jõua lubatud päevadega kohale või jääb üldse Hiina ja Euroopa vahele kinni. Tavaliselt tuleb lubatud ajaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 21:26; 17.08 23:21; 20.08 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma mõtlesin, et kas see Yhistellimused leht vastutab kvaliteedi eest. Miks peaksin sealtkaudu üldse tellima kui nad on ainult vahendajad ja ise mingit lisagarantiid ei anna – ainult see, mis Aliexpressis.

Mul on just probleem, et pidevalt tuleb täielikku saasta. Kaup piltidele absoluutselt ei vasta. Ja tagasi saatmine oleks enda kuludega lootuses, et äkki tagastavad raha (enamus ei tagasta muideks). See jällegi ei tasu ära, siis justkui oled raha maksnud, pluss veel postikulu ja ei ole seda viletsatki kaupa enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 22:06; 18.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kvaliteedi eest ei vastuta mu teada, mitte rohkem, kui Aliexpress ise. Ega nemad ka tea, mis kaupa saadetakse, aga mõte on, et asju mida Alist saab osta ainult 5,10 või lausa 20 kaupa, ostetakse välja ja vahendatakse ükshaaval siin soovijatele. Siis ei pea ise mitut paari välja ostma…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 21:26; 17.08 23:21; 20.08 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps tellis kassikella. Väga lahe. Ja ainult 1,6 €, ei mingit postikulu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No seal ongi nii ja naa. Riideid ma ei telli, olen saanud väga halba kvaliteeti ja ei vasta ka numbrile. Kotid ja jalanõud ka igavesed käkid. Samas mõned asjad on odavad ja head. Eks ikka ise pead uurima, kuidas asi on. Aga minu teada müüjad ei saa enne raha kätte, kui annad aksepti selleks, seega võid ka tagasi saata. Mul on mitmed asjad ka kadunuks jäänud, alati olen raha kenasti tagasi saanud. Midagi väga kallist ei julgeks sealt osta, mõneeurost nodi aga nõrkemiseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteasjadest on minu meelest köige suurema riskiga nende riiete tellimine, kus suurused on vanustega tähistatud. Nt olen näinud tellitud ühe ja sama mudeli retuuse, kus suuruste 3-4 years ja 9-10years pikkusevahe oli u 1 cm ja laiusevahe puudus.
Üldiselt tuleb arvestada, et reeglina on need vanusesuurustega riided väiksemad, kui oodatud, aga kui palju väiksemad, ei tea keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellin oma lapsele retuuse ainult AList. Laps on saledake ja need püksid on täpselt numbrisse ja kvaliteetsed. Igat asja ma tellida ei julge, aga on kindlad asjad, mida ma AINULT sealt tellin. Olen igati rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellin endale ja lapsele. Minul enamasti tuleb võtta number suurem, olen S, tellin M ja paras, aga tuleb jälgida mõõdutabelit, seal ilusti antud kõik vajalik info! Alati panen ka Free shipping, 4 tärni ja up, 1 piece only – tee neisse kastikestesse linnuke ette. Klientide tagasisidet jälgin alati, kui kõik ikka maha teevad toote, siis ei telli. Paljud on teinud tootest enda seljas reaalse pildi ja ”feedback”i pannud, see on eriti hea 🙂
Laps mul 129cm pikk, 6-aastane ja riided tellin sealt 9-10 aastaste omad, nende 140 suurus, siis on parajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka mõne asja tellinud sealt. Mõlemale lapsele tellisin retuusid-pluus komplekti. Suuremale lapsele tellitud komplekt oli kehva kvaliteediga, materjal selline õhuke lira ja 140 suurusel olid käised ka nii lühikesed nagu orbikule tehtud. Väiksema lapse komplekt oli kenasti õige suurusega ja väga hea kvaliteediga, samuti materjal oli väga hea. Tellisin suuremale lapsele ka käekella hello kitty oma, väga ilus kivikestega kaunistatud ja lapsele väga see meeldib. Kvaliteet tundub üsnagi okei.
Aga seal saab ju valida ka ainult ,, free shipping ,, tooteid, teed vastavasse lahtrisse linnukese ja lehel ilmuvadki ainult tasuta postikuluga tooted.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://aliexpress.com Mina tellin just kallimaid asju ja siiani pole pidanud pettuma – Nike tossud, Spider talvekomplektid, korralikumad kampsunid, jalkasokid ja putsad. (hinnavahemikuga 30-100 usd). Suurused on vähemalt nendel kvaliteetsetel toodetel (loe: vastutustundega müüjatel) enamasti täpselt kirjelduse järgi aga alati loen üle tellijate kommentaarid ja lähtun sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka aastate jooksul palju tellinud. Ning nagu juba mitu soovitajat, siis kõigepealt panen filtrid paika – free shipping, 1 piece only, 4 tärni &up. Ja siis ka uurin, palju on tellitud ja kommentaare.
Enamasti tegemist pisividinatega. Nutikindad, küünlatahid, kinkekotid, telefonile/tahvlile ümbrised ja kaitsekiled, nagid, autosse telefoni hoidik laadijaga, bluetooth hiiri ja mikrofoni kõrva. Samas on mees saanud väga ok kvaliteediga rattavarustust, ka riideid.
Ei soovita tellida väärismetalli, hõbedat, sest proovist olenemata pole seal hõbedast haisugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just kirjutada, et ei tasu võtta kõige odavamat. Paljud kallimad asjad on väga ok kvaliteediga. No nt yhte pluusi myyvad sajad erinevad myyjad. Ära vali kõige odavamat. Pilt on kõigil yks. Ja loe kommentaare. Ära ostagi kui tagasiside inimestelt puudub.
Suuruste suhtes tuleb tihti võtta ikka vähemalt nr suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Väikelaps Aliexpress- kes tellinud….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.