Esileht Ilu ja tervis Aluslakk, pealislakk- kuidas saada värv küüntel püsima

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Aluslakk, pealislakk- kuidas saada värv küüntel püsima

Postitas:

Soovitaga palun head alus ja pealislakki, mureks see, et lakk ei taha üldse küüntel seista, päevaga hakkab pagunema ja koorub, pudeneb maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks kasutan Depend alus- ja pealislakki. Ja mingeid täiesti suvalisi odavaid küünelakke. Olen proovinud ka kallimaid, aga vahet pole, ühekaua seisavad peal. Minul vabalt nädala. Aga see kõik sõltub minu meelest sellest, kui tugevad su oma küüned on. Panin tähele, et raseduse ajal olid mu oma küüned üsna viletsas seisus, õhukesed ja pehmed. Ja siis lakk ei seisnud üle kahe päeva, hakkas juba teisel päeval otstest maha tulema. Seega tee läbi üks vitamiinikuur (näiteks räniga). Tulemust muidugi kohe näha pole, sest sõrmeküüs kasvab välja ca. 6 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alus- ja pealislakk peab olema kvaliteetne, seal vahel värviline lakk võibki olla suvaline 🙂 Ise kasutan Sparitual-i tooteid ja olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pediküür-maniküür peab olema eelnevalt korralikult tehtud. Siis pole erilist vahet mis tooteid kasutad. Enne lakkimist tõmba küünepind lakieemaldajaga üle, et see kindlasti puhas oleks.
Ja kui see ei aita, siis kahjuks mõnel inimesel lihtsalt ei püsigi tavaline lakk peal ja aitab ainult geellakk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Aluslakk, pealislakk- kuidas saada värv küüntel püsima

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.