Esileht Pereelu ja suhted ämm ajab lahku

Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )

Teema: ämm ajab lahku

Postitas:

Kas üldjoontes sa arvad, et poeg peaks sinu arvamusega arvestama endale abikaasa valikul või ei?

Ma pole tema, aga minu vastus on, et üldjoontes tuleks pojale kasuks, kui ta minu arvamusega arvestaks. Nii et jah, ma arvan, et peaks.
Näide: võtta endale naiseks kolme klassi haridusega, äratätoveeritud ja mehe sugulasi juba ette igaks juhuks tõrjuv räme kriminaal ei tõota poisile mingit ilusat tulevikku. Ma sooviksin sel juhul, et ta arvestaks minu arvamusega.
See ei tähenda kahjuks, et ta arvestabki.

Aga kui uus minia soovib minu juurde kolida, kas ma siis tohin arvamust avaldada või ei?

Su näide on küll väga äärmuslik, sellistel tingimustel tõesti võiks kuulata teiste nõuandeid, aga miks sa arvad, et su poeg langeb nii madalale et selliste tüdrukutega üldse tegemist teeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.08 11:41; 14.08 10:35; 14.08 13:27; 14.08 14:09; 14.08 15:03; 14.08 16:54; 17.08 09:37; 24.08 18:25; 25.08 10:00; 26.08 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su näide on küll väga äärmuslik, sellistel tingimustel tõesti võiks kuulata teiste nõuandeid, aga miks sa arvad, et su poeg langeb nii madalale et selliste tüdrukutega üldse tegemist teeb.

Tüdruk on ilus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 18:42; 16.08 15:41; 17.08 14:16; 24.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis te arvate, kui mu laps hakkab elama oma elu, kas on tore kui ma ostan sinna elamisse mööblit ja kangaid oma maitse järgi ja sisustan selle elamise ära. mis siis et laps tahaks seda ise teha. sätingi end sinna sisustama.

See ongi kõige hullem, mida sa saaksid teha.
Sa oleksid täiesti tüüpiline lahkuajaja.

Oletame, et su lapse mees või naine on kasvõi hetkeks vaadanud ntx. http://www.krause.ee/ taolisi lehti (NB! ma ei ole mingi tema fänn üldse, liiga lihtne on tal kõik see asi) ja siis tuleb mingi ämm, kes ei oska kasutada lauses suurt ja väikest algustähte; ei oma mingitki aimu, mis on köögis nõudepesumasin ja arvab, et tüllkardin ja peal mingi muu materjal on maast laeni kolmekordse klaasi ette (mis see veel on?) parim lahendus.

Täitsa tavalise noore ja kooliskäinud inimese ajaks see situatsioon ju täiesti hulluks?
Ära säti, ole nii hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 20:00; 24.08 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas üldjoontes sa arvad, et poeg peaks sinu arvamusega arvestama endale abikaasa valikul või ei?

Ma pole tema, aga minu vastus on, et üldjoontes tuleks pojale kasuks, kui ta minu arvamusega arvestaks. Nii et jah, ma arvan, et peaks.
Näide: võtta endale naiseks kolme klassi haridusega, äratätoveeritud ja mehe sugulasi juba ette igaks juhuks tõrjuv räme kriminaal ei tõota poisile mingit ilusat tulevikku. Ma sooviksin sel juhul, et ta arvestaks minu arvamusega.
See ei tähenda kahjuks, et ta arvestabki.

Aga kui uus minia soovib minu juurde kolida, kas ma siis tohin arvamust avaldada või ei?

Su näide on küll väga äärmuslik, sellistel tingimustel tõesti võiks kuulata teiste nõuandeid, aga miks sa arvad, et su poeg langeb nii madalale et selliste tüdrukutega üldse tegemist teeb.

Äärmuslik näide sellepärast, et te aru saaksite, mis tähendab ema nõuanne. Sama hästi võib see nõuanne ka vähem äärmuslikel juhtudel kasuks tulla. Emadel on suurem elukogemus ja teravam pilk. Mul statistikat ei ole muidugi võtta, aga ma arvan ometi, et need tulipead, kes on paari läinud vanemate kiuste, pole õnnelikuks saanud, ja sugugi mitte nii väga vanemate süül. Pigem on vanemate nõuanded siiski õiged olnud. Loogiline, nad on rohkem elu näinud ja armastavad oma last. Miniate arvates muidugi ei tohi emad omi lapsi armastada. Välja arvatud nad ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 14.08 14:52; 14.08 18:27; 14.08 21:04; 14.08 21:05; 15.08 23:10; 16.08 15:21; 16.08 18:07; 16.08 20:38; 17.08 21:39; 24.08 16:21; 24.08 16:25; 24.08 21:41; 25.08 23:18; 27.08 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äärmuslik näide sellepärast, et te aru saaksite, mis tähendab ema nõuanne. Sama hästi võib see nõuanne ka vähem äärmuslikel juhtudel kasuks tulla. Emadel on suurem elukogemus ja teravam pilk.

Teravam pilk on muidugi oma võssakasvanud poegade puhul.

Eriti, kui ema pole oma poja tema juures elatud aja (noo about 18a) jooksul kordagi kasutanud sõna “seks”.
Ja selgitanud, et kui naine teeb seda pisut teistmoodi, kui ülejäänud 80% naised, siis see võibki esmapilgul mehe täitsa segi pöörata. Ninarõngast hoolimata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 20:00; 24.08 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas üldjoontes sa arvad, et poeg peaks sinu arvamusega arvestama endale abikaasa valikul või ei?

Ma pole tema, aga minu vastus on, et üldjoontes tuleks pojale kasuks, kui ta minu arvamusega arvestaks. Nii et jah, ma arvan, et peaks.
Näide: võtta endale naiseks kolme klassi haridusega, äratätoveeritud ja mehe sugulasi juba ette igaks juhuks tõrjuv räme kriminaal ei tõota poisile mingit ilusat tulevikku. Ma sooviksin sel juhul, et ta arvestaks minu arvamusega.
See ei tähenda kahjuks, et ta arvestabki.

Aga kui uus minia soovib minu juurde kolida, kas ma siis tohin arvamust avaldada või ei?

Su näide on küll väga äärmuslik, sellistel tingimustel tõesti võiks kuulata teiste nõuandeid, aga miks sa arvad, et su poeg langeb nii madalale et selliste tüdrukutega üldse tegemist teeb.

Äärmuslik näide sellepärast, et te aru saaksite, mis tähendab ema nõuanne. Sama hästi võib see nõuanne ka vähem äärmuslikel juhtudel kasuks tulla. Emadel on suurem elukogemus ja teravam pilk. Mul statistikat ei ole muidugi võtta, aga ma arvan ometi, et need tulipead, kes on paari läinud vanemate kiuste, pole õnnelikuks saanud, ja sugugi mitte nii väga vanemate süül. Pigem on vanemate nõuanded siiski õiged olnud. Loogiline, nad on rohkem elu näinud ja armastavad oma last. Miniate arvates muidugi ei tohi emad omi lapsi armastada. Välja arvatud nad ise.

Kas sina näitasid kõik oma peigmehed emale ette ja ema valis nende seast sulle selle härra õige? Arvan, et kui su poeg vaatab ilusaid tüdrukuid narkarite seast, siis on sinu enda kasvatuses midagi väga valesti läinud, kuna poisi enesehinnang on maas ja tal suva milline see tüdruk on, peaasi et vastassoost. Tegele parem oma lapsega täna ja kui ta jõuab niikaugele, et naist võtma hakkab, siis jäta otsustamine ikka neile. Küll nad suudavad oma kodu ise sisseseada, söögid valmistada ja ka lapsi kasvatada. Aita neid, aga mitte ära ela nende elu, sa ei ole targem, kuigi oled ilmas kauem elanud, see ongi ämmade suur viga, et nad arvavad et on teistest alati targemad ja oskavad lapselapsi paremini kasvatada kui laste enda vanemad, kodu peab olema vot nii sisustatud, toit peab olema vot just selline jne. See kindlasti nii ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.08 11:41; 14.08 10:35; 14.08 13:27; 14.08 14:09; 14.08 15:03; 14.08 16:54; 17.08 09:37; 24.08 18:25; 25.08 10:00; 26.08 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, sind ärritab teemaalgataja ja tema partei. Sa oled üleolev, halvustav ja kõiketeadja teiste suhtes. Mis kuradi pärast sa siin käid, kui see pole “sinu tass teed”? Mine oma sugulaste juurde, ela ja naudi neid – sa ei pea siin ennast õigustamas ja üleolevust loopimas käima. Sulle on seda juba ennegi öeldud, aga loll inimene on jah paraku ka edev – seda ma näen nüüd isegi. Kas sul pole midagi muud, produktiivsemat, teha?

Mina näiteks saan aru tema võitlusest. Teie tahate siin, nagu ka paljudes muudes peksmiseteemades peamiselt seda ämma peksta, hukka mõista, taga rääkida, lõputult kiruda. Kui siis mõni julgeb sekkuda väheke tasakaalukama vaatega või koguni söandab asja vaadata selle hirmsa ämma poole pealt, läheb klatšimooride peas meeletu virrvarr lahti. Te lihtsalt ei talu mingit keerulisemat lähenemist, ei, ikka peab olema selge süüdlane ja siis peab saama teda nüpeldada. Tõde ei huvita absoluutselt. Sellised lähevad ükskõik mida tegema, kui ässitada.

Üldistamise meistriklass! Kuskohas oli see kõikevaldav “peksmine”, “hukkamõist” ja klatš, mida kõik need “TEIE”-d siin teemas “peamiselt” teevad? Algusest peale oli igasuguseid arvamusi, prooviti pakkuda kõigile pooltele sobivaid lahendusi, mõned kaldusid teemaalgataja poole, mõned küsisid lisaküsimusi veidi uskumatuna tunduvate asjaolude kohta, mõned (sealjuures paljud!) ei saanud üldse aru, mille üle kurta.
Ja siis sina ja see teine, kes võtavad ainult ämmavastased seisukohad, seostate need mingite enda (tuttavate) olukordadega ja lähete nii endast välja, nagu kõik vastused olekski sellised?
Miks ei või siis neid kirjutada, nagu ka muid arvamusi, see on ju foorum? Miks sa üldistad, nagu enamus oleks nii vastanud – ei ole ju! Loe teema uuesti läbi, väga paljud ei saa üldse aru, milles oleks teemaalgataja probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.08 08:49; 16.08 09:00; 16.08 16:27; 17.08 15:02; 17.08 15:43; 18.08 08:48; 25.08 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sina näitasid kõik oma peigmehed emale ette ja ema valis nende seast sulle selle härra õige? Arvan, et kui su poeg vaatab ilusaid tüdrukuid narkarite seast, siis on sinu enda kasvatuses midagi väga valesti läinud, kuna poisi enesehinnang on maas ja tal suva milline see tüdruk on, peaasi et vastassoost. Tegele parem oma lapsega täna ja kui ta jõuab niikaugele, et naist võtma hakkab, siis jäta otsustamine ikka neile. Küll nad suudavad oma kodu ise sisseseada, söögid valmistada ja ka lapsi kasvatada. Aita neid, aga mitte ära ela nende elu, sa ei ole targem, kuigi oled ilmas kauem elanud, see ongi ämmade suur viga, et nad arvavad et on teistest alati targemad ja oskavad lapselapsi paremini kasvatada kui laste enda vanemad, kodu peab olema vot nii sisustatud, toit peab olema vot just selline jne. See kindlasti nii ei ole.

Oh küll sa oled tark ja tubli. Kas ma pean su nõuandeid kuulda võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 14.08 14:52; 14.08 18:27; 14.08 21:04; 14.08 21:05; 15.08 23:10; 16.08 15:21; 16.08 18:07; 16.08 20:38; 17.08 21:39; 24.08 16:21; 24.08 16:25; 24.08 21:41; 25.08 23:18; 27.08 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sina näitasid kõik oma peigmehed emale ette ja ema valis nende seast sulle selle härra õige? Arvan, et kui su poeg vaatab ilusaid tüdrukuid narkarite seast, siis on sinu enda kasvatuses midagi väga valesti läinud, kuna poisi enesehinnang on maas ja tal suva milline see tüdruk on, peaasi et vastassoost. Tegele parem oma lapsega täna ja kui ta jõuab niikaugele, et naist võtma hakkab, siis jäta otsustamine ikka neile. Küll nad suudavad oma kodu ise sisseseada, söögid valmistada ja ka lapsi kasvatada. Aita neid, aga mitte ära ela nende elu, sa ei ole targem, kuigi oled ilmas kauem elanud, see ongi ämmade suur viga, et nad arvavad et on teistest alati targemad ja oskavad lapselapsi paremini kasvatada kui laste enda vanemad, kodu peab olema vot nii sisustatud, toit peab olema vot just selline jne. See kindlasti nii ei ole.

Oh küll sa oled tark ja tubli. Kas ma pean su nõuandeid kuulda võtma?

Kasuks tuleks kui arvestaksid ka teistega, mitte ainult oma tarkusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.08 11:41; 14.08 10:35; 14.08 13:27; 14.08 14:09; 14.08 15:03; 14.08 16:54; 17.08 09:37; 24.08 18:25; 25.08 10:00; 26.08 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sina näitasid kõik oma peigmehed emale ette ja ema valis nende seast sulle selle härra õige? Arvan, et kui su poeg vaatab ilusaid tüdrukuid narkarite seast, siis on sinu enda kasvatuses midagi väga valesti läinud, kuna poisi enesehinnang on maas ja tal suva milline see tüdruk on, peaasi et vastassoost. Tegele parem oma lapsega täna ja kui ta jõuab niikaugele, et naist võtma hakkab, siis jäta otsustamine ikka neile. Küll nad suudavad oma kodu ise sisseseada, söögid valmistada ja ka lapsi kasvatada. Aita neid, aga mitte ära ela nende elu, sa ei ole targem, kuigi oled ilmas kauem elanud, see ongi ämmade suur viga, et nad arvavad et on teistest alati targemad ja oskavad lapselapsi paremini kasvatada kui laste enda vanemad, kodu peab olema vot nii sisustatud, toit peab olema vot just selline jne. See kindlasti nii ei ole.

Oh küll sa oled tark ja tubli. Kas ma pean su nõuandeid kuulda võtma?

Kasuks tuleks kui arvestaksid ka teistega, mitte ainult oma tarkusega.

Mm … ma juba kujutan ette, milline ämm sa oled, kui sa juba võhivõõrast perekooli kägu nii targutavalt õpetama kipud. 😀 Kahtlustan, et sul saab olema ükskord üks väga paha minia. Eks me siis perekoolist loe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 14.08 14:52; 14.08 18:27; 14.08 21:04; 14.08 21:05; 15.08 23:10; 16.08 15:21; 16.08 18:07; 16.08 20:38; 17.08 21:39; 24.08 16:21; 24.08 16:25; 24.08 21:41; 25.08 23:18; 27.08 11:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )


Esileht Pereelu ja suhted ämm ajab lahku

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.