Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ämmaemand Rita Uulmann pelgus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ämmaemand Rita Uulmann pelgus

Postitas:

Minule määrati peale raseduse tuvastamist ämmaemandaks Rita Uulmann, kelle vastuvõtuni on mul veel aega. Ei osanud kedagi eelistada ja määrati suvaliselt tema. Nüüd loen, et tema kohta on palju negatiivseid kommentaare.
Kes temaga kokkupuutunud või praegu ka tema jälgimisel, kuidas ta on? Ise olen jube pabistaja ja hellik. Kindlasti kõik ämmakad oskavad oma tööd, aga palun reaalseid kogemusi Rita Uulmanniga.
Või soovitage kedagi teist, eelistan noort ja sellist, kes pigem üle muretseb kui midagi kahe silma vahele jätab. Ehk saan vajadusel aega muuta.
Suur tänu ette asjalikele vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Mina käisin tema juures esimest korda 9.jaanuaril. Tundus tore ja ei olnud väga kuidagi negatiivne mu jaoks. Aga ma esmarase ning ei oska ka nii täpselt küsida kõike. Kõige lihtsam kui sul on mingeid küsimus, siis kirjuta ülesse ja küsi julgelt. Järgmine kord lähen veebruaris tema juurde. Lugesin ka netist tema kohta. Aga nagu ikka, niii palju kui on inimesi on ka arvamusi. Kui seal talle räägid oma hirmudest ja muredest, siis usun, et ta aitab sind sama palju kui mõni noorema-poolsem arst.
Loodan, et aitas mu tekst sind natukene. Edu! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin esimest last oodates tema juures rasedusega jälgimisel. Väga rahulik ja hooliv ämmaemand ja kahe silma vahele midagi ei jäta. Mul oli rasedusega üsna palju probleeme (analüüsid ei olnud head, pidevalt põletikud, ureaplasmoos, eelmine rasedus oli peetunud), siis saatis ta päris tihti ikkagi ka arsti juurde, viimased kuud käisingi ainult arsti juures, kuna arst ja ämmaemand otsustasid, et nii on parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul vahetus poole pealt äe, eelmine läks töölt ära ja sattusin Rita juurde. olen väga rahul, meeldiv, kuulab ja seletab rahulikult. iga visiit väga rahule jäänud temaga. homme ka minemas ja täitsa ootan meie uut vestlust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei,
ära pabla! ta tõsiselt tore ämmakas, ise sain tema juurde läbi oma perearsti septembris ja tõsiselt rahul.
kuulab ja mõistab ning uurib terve aja kohta, mis visiitide vahel on olnud, et kuidas tundsid ennast ja lapse liigutusi. saadab uuringutele ilusti. isegi kui sa ise ei küsi, suudab ta alati rääkida seda, mille kohta on küsimus tekkinud. mina pole pea kordagi jõudnud küsimusteni, kuna ta suudab need vastused mulle enne anda kui mina küsida.

niiet ära põe, oled saanud endale väga toreda ja hea ämmaemanda ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus eelpool vastanutega. Ta on väga suurte kogemustega, kindlasti ei suhtu pealiskaudselt, saadab vajadusel arsti juurde. Minu kokkupuuted temaga on küll põgusad, aga võrreldes ühe noore ämmakaga, oli tema see, kes probleemi ära tundis ja mu esilekutsumisele saatis. Noor ämmakas just vastupidi arvas, et kõik on korras ja mingu aga tähtajast sujuvalt üle – ega siis laps sündimata jää! Minuga oleks asjad aga juba paari päeva pärast kehvasti läinud…
Seega ma sellist lauset eelistan noort ja sellist, kes pigem üle muretseb kui midagi kahe silma vahele jätab tõeks ei pea. Noored on armsad ja hakkajad, aga probleeme nad alati ära ei tunne (hiljutine kogemus ka sõbranna näol olemas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on küll ainult kiidusõnad tema suhtes. Kui mõni tervisenäitaja tekitab natukenegi kahtlusi, saadab pigem tihedamini proove andma ja kontrolli. Hästi rahulik, sõbralik ja kogenud ämmaemand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelneva kommenteerijaga täiesti nõus!
ÄE Rita Uulmann oli minu ämmaemandaks nii tütre (2013) kui poja (2015) ootuse ajal. Olin temaga väga rahul!
Oled saanud endale toreda ja hooliva ämmaemanda. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise lõpupoolne rase juba ja minule määrati samuti Rita Uulman ämmaemandaks. Ma saan öelda tema kohta ainult häid sõnu. Ilusti räägib, kuulab alati, annab nõu, aitab ja palju muud. Väga armas ja soe inimene. Nii, et mina julgen soovitada teda igale õrnakesele rasedale 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ämmaemand Rita Uulmann pelgus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.