Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Anaal

Postitas:

Vastake NAISED ausalt palun- kas teie harrastate anaalseksi ja kas teile meeldib?
Minul käib mees kogu aeg peale, oleme proovinud, kuid mul oli niii valus ja hakkasin veritsema ning ei taha siiamaani sellest midagi kuulda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 11:50; 24.01 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Leian, et naine ei peaks seda tegema. Las mehed lõbutsevad, naine on siiski millestkis püham ja kõrgem olevus siin maailmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole loomulik. Päraka eesmärk on muu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 11:57; 24.01 17:02; 27.01 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme kaks korda teinud umbes poole aasta jooksul. Pikk eelmaäng ja väga aeglaselt sisenemine koos väga ohtra libestiga. Ebameeldiv ei ole. Must ei ole, ei veritse ka. Järgmine päev on kõht kergelt lahti olnud, seetõttu ma ei ole nõus seda eriti tihti harrastama.

Kui see oleks mulle vastumeelne, siis ma ei oleks nõus. Kuigi see ei ole mu lemmiktegevus (ja mees mõlemal korral pikalt pikalt uuris kas on ikka ok ja poole tegutsemise pealt ka uuris, et kuidas on ja et me võime kohe lõpetada), siis vahel harva olen nõus.
Mees teeb ka minuga asju, mis mulle väga meeldivad kuid temale midagi ei paku.

Eks see on sisetunde küsimus. Kui tunned end halvasti, ebamugavalt, alandatuna või on valus, siis ei peaks sellega tegelema. Kui tunned end mugavalt, siis mingid ühiskondlikud dogmad ei peaks sind halvasti tundma panema.

Mis iganes teile sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 12:07; 24.01 14:39; 24.01 15:20; 24.01 18:17;
To report this post you need to login first.

Aeg-ajalt harrastame(umbes kord kuus või paari kuu tagant).
Meeldib väga.
Arvan, et su mees lähenes ikka väga jõuliselt, kui lausa veritsema hakkas, nii seda asja teha ei saa!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ka harrastame vahest, samuti kord paari kuu jooksul. Sisenemine toimub väga aeglaselt ja pigem mina juhin seda protsessi. Mehele meeldib, minul valus pole nii, et ei ole ka vastu. Kui ta samal ajal puudutab minu kliitorit, siis on vägagi erutav kogemus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei harrasta ja ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi ammu seda teemat olnud.

Ei saa aru, miks sa teemaalgataja üldse mõtled ja süvened sellesse teemasse, kui sul on valus ja ebameeldiv? Tahad ennast sundida millekski, mis on sinu jaoks vastik ja valus? Sellist asja tehakse ainul ja ainult iseenese soovil, mitte kellegi (mehe või perekooli kägude) survel.

Ole valmis nüüd selleks, et kohe tuleb sulle paar tegelast moraali lugema, et kui sa ei ole sellega nõus, siis mees läheb puuduolevat küla pealt otsima. Loodetavasti on sul piisavalt enesekindlust, et selliseid arvamusi mitte tõsiselt võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra või paar korda kuus tuleb ikka mõlemal isu.
Sellisel asjal mingit jõulist sisenemist, ilma libestita ei tohi üldse olla. Parem veel, kui ise juhid seda protsessi, sest sa ise tunned, kas on valus, kas on mugav või tasub siinkohal katkestada.
Kindlasti ei tasu proovida, kui sulle endale see ei meeldi ja sa tahad lihtsalt mehele rõõmu valmistada. Nii karistad nii enda keha kui vaimu. Ära vägista ennast ja ütle mehele otse välja, et sulle ei meeldi, ja ongi kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 12:37; 25.01 14:19; 27.01 10:58; 28.01 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees sind ja sinu muret sel teemal kuulda võtta ei taha, siis ütled, et järgmine kord saab kõigepealt ise dildoga korralikult pärakusse ja peale seda vaatame edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telli mehele Aasiast mõni noorem mees, kellega ta saab oma persetrukkimse isu rahuldada ja samas leiad võibolla isegi endale midagi huvitavat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 14:09; 28.01 13:57; 30.01 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees tahab naisele anaali teha, siis järelikult on ta salapede. Tulgu kapist välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohutult raske võib olla Eestis elada (ise kolisin juba teismelisena ära).

Tüüpilised vead, mida teeb Eesti mees:
Mehel juuksed pikemad – pede. Meeldib anaal – pede. Meeldib kunst – pede. Teeb süüa – pede. Joob veini kuid muidu ei joo alkoholi – pede. Meeldib lastega olla – pede või vähemalt pedofiil. Seksib liiga tihti – pedofiil. Ei vaata kõrvalt naisi – pede.
Abiellub naisega – tuhvlialune. Jagab oma perega oma raha – tuhvlialune. Eelistab pere sõpradele – tuhvlialune. Aitab kodus koristada – tuhvlialune.
Ei abiellu – mölakas. Ei anna raha – mölakas. Ei tegele lastega – mölakas. Ei seksi – mölakas. Ei korista – mölakas. Joob – mölakas. Petab – mölakas. Veedab kogu aja sõpradega – mölakas.

Tüüpilised vead, mida teeb Eesti naine:
Seksib – lits. Kannab naiselikke riideid – lits. Kannab kunstküüsi/juukseid/ripsmeid – lits. Käib pidudel – lits. Omab sõpru – lits. Üksikema – lits. Ei ole abielus – lits. Ei käi tööl – lits. Küsib raha pere jaoks – lits.
Ei seksi – frigiidne igav mutt. Ei kanna seelikuid – frigiidne igav mutt. Ei meigi – frigiidne igav mutt. Ei käi pidudel – frigiidne igav mutt. Pole lapsi – frigiidne igav mutt. Abielus – õudne eit. Käib tööl – loll feminist. Ei küsi mehelt raha – loll feminist.

Tulge ükskord ometi kapist välja ja hakake inimesteks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 12:07; 24.01 14:39; 24.01 15:20; 24.01 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vastake NAISED ausalt palun- kas teie harrastate anaalseksi ja kas teile meeldib?
Minul käib mees kogu aeg peale, oleme proovinud, kuid mul oli niii valus ja hakkasin veritsema ning ei taha siiamaani sellest midagi kuulda.[/tsitaat]
homo

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tohutult raske võib olla Eestis elada (ise kolisin juba teismelisena ära).

Tüüpilised vead, mida teeb Eesti mees:
Mehel juuksed pikemad – pede. Meeldib anaal – pede. Meeldib kunst – pede. Teeb süüa – pede. Joob veini kuid muidu ei joo alkoholi – pede. Meeldib lastega olla – pede või vähemalt pedofiil. Seksib liiga tihti – pedofiil. Ei vaata kõrvalt naisi – pede.
Abiellub naisega – tuhvlialune. Jagab oma perega oma raha – tuhvlialune. Eelistab pere sõpradele – tuhvlialune. Aitab kodus koristada – tuhvlialune.
Ei abiellu – mölakas. Ei anna raha – mölakas. Ei tegele lastega – mölakas. Ei seksi – mölakas. Ei korista – mölakas. Joob – mölakas. Petab – mölakas. Veedab kogu aja sõpradega – mölakas.

Tüüpilised vead, mida teeb Eesti naine:
Seksib – lits. Kannab naiselikke riideid – lits. Kannab kunstküüsi/juukseid/ripsmeid – lits. Käib pidudel – lits. Omab sõpru – lits. Üksikema – lits. Ei ole abielus – lits. Ei käi tööl – lits. Küsib raha pere jaoks – lits.
Ei seksi – frigiidne igav mutt. Ei kanna seelikuid – frigiidne igav mutt. Ei meigi – frigiidne igav mutt. Ei käi pidudel – frigiidne igav mutt. Pole lapsi – frigiidne igav mutt. Abielus – õudne eit. Käib tööl – loll feminist. Ei küsi mehelt raha – loll feminist.

Tulge ükskord ometi kapist välja ja hakake inimesteks! [/tsitaat]

Miks \”seksib liiga tihti\” on pedofiil?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 15:08; 25.01 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks ise meeldib, aga kuna pärast läheb kõht lahti, siis ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 15:09; 24.01 19:25; 25.01 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks \”seksib liiga tihti\” on pedofiil?[/tsitaat]

😀 Aga kõik muu on su meelest okei ja tõsi?
Listid ja mölakad. Ainus normaalne inimloom Eestis on liiga tihti seksiv mees. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 12:07; 24.01 14:39; 24.01 15:20; 24.01 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tohutult raske võib olla Eestis elada (ise kolisin juba teismelisena ära).

Tüüpilised vead, mida teeb Eesti mees:
Mehel juuksed pikemad – pede. Meeldib anaal – pede. Meeldib kunst – pede. Teeb süüa – pede. Joob veini kuid muidu ei joo alkoholi – pede. Meeldib lastega olla – pede või vähemalt pedofiil. Seksib liiga tihti – pedofiil. Ei vaata kõrvalt naisi – pede.
Abiellub naisega – tuhvlialune. Jagab oma perega oma raha – tuhvlialune. Eelistab pere sõpradele – tuhvlialune. Aitab kodus koristada – tuhvlialune.
Ei abiellu – mölakas. Ei anna raha – mölakas. Ei tegele lastega – mölakas. Ei seksi – mölakas. Ei korista – mölakas. Joob – mölakas. Petab – mölakas. Veedab kogu aja sõpradega – mölakas.

Tüüpilised vead, mida teeb Eesti naine:
Seksib – lits. Kannab naiselikke riideid – lits. Kannab kunstküüsi/juukseid/ripsmeid – lits. Käib pidudel – lits. Omab sõpru – lits. Üksikema – lits. Ei ole abielus – lits. Ei käi tööl – lits. Küsib raha pere jaoks – lits.
Ei seksi – frigiidne igav mutt. Ei kanna seelikuid – frigiidne igav mutt. Ei meigi – frigiidne igav mutt. Ei käi pidudel – frigiidne igav mutt. Pole lapsi – frigiidne igav mutt. Abielus – õudne eit. Käib tööl – loll feminist. Ei küsi mehelt raha – loll feminist.

Tulge ükskord ometi kapist välja ja hakake inimesteks! [/tsitaat]

Eino kus panid nüüd teksti maha : S
Aga mida kükitad “selliste“ seas siin?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 11:57; 24.01 17:02; 27.01 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugune peeseks on hälbeline ja perversne, see on nii ja see jääb nii.
Eks igasuguseid on muidugi püütakse end õigustada. Mõnele meedlivad kaka- ja pissimängud jne, aga tulla jutuga, et see on lausa NORM ja normaalne, a la tule selles suhtes kapist välja, on ebanormaalne. Ja alati just survestavad igasugu kiikusga tegelased, et teised ka peaks peeseksi jms nilbuse \”õigeks\” ja \”heaks\” tunnistama.

kaua võib jahuda sellest teemast, aastaid juba – mis peab olema kogu aeg sodoomia ja peeseksi teema üleval, 24/7, miks igaüks ei võiks lihtsalt ise valida, kuidas ja mida. Mis see asi on, mis peeseksijatel kripeldab ja vajab selle tema tõstatamist kogu aeg. Ilmselt sisimas teatakse, et tegemist on perverssusega ja hing ei anna rahu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 17:17; 24.01 20:04; 25.01 19:35; 30.01 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldib, kui mehed oma riista mulle pärakusse pressivad. Riist on sellel ajal mõnusalt libe, sest enne olen seda imenud nii et huuled pundunud. Anaal on kõige mõnusam just siis, kui pole enne suuremal hädal käinud, siis tuleb veel väljaheide ka mängu, see libestab ka mõnusalt. Pärast võtan alati suhu jälle ja kindlasti neelan alla kogu olluse. Oh kui mõnus, tuligi suur pärakutruki isu peale. Lähen võtan mõnel mehel suhu, muuseas ega sellel suurt vahet pole, ikka ju keelega mehe pärakut ka lakute? Ja ajate keele mehele pärakusse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tohutult raske võib olla Eestis elada (ise kolisin juba teismelisena ära).

Tüüpilised vead, mida teeb Eesti mees:
Mehel juuksed pikemad – pede. Meeldib anaal – pede. Meeldib kunst – pede. Teeb süüa – pede. Joob veini kuid muidu ei joo alkoholi – pede. Meeldib lastega olla – pede või vähemalt pedofiil. Seksib liiga tihti – pedofiil. Ei vaata kõrvalt naisi – pede.
Abiellub naisega – tuhvlialune. Jagab oma perega oma raha – tuhvlialune. Eelistab pere sõpradele – tuhvlialune. Aitab kodus koristada – tuhvlialune.
Ei abiellu – mölakas. Ei anna raha – mölakas. Ei tegele lastega – mölakas. Ei seksi – mölakas. Ei korista – mölakas. Joob – mölakas. Petab – mölakas. Veedab kogu aja sõpradega – mölakas.

Tüüpilised vead, mida teeb Eesti naine:
Seksib – lits. Kannab naiselikke riideid – lits. Kannab kunstküüsi/juukseid/ripsmeid – lits. Käib pidudel – lits. Omab sõpru – lits. Üksikema – lits. Ei ole abielus – lits. Ei käi tööl – lits. Küsib raha pere jaoks – lits.
Ei seksi – frigiidne igav mutt. Ei kanna seelikuid – frigiidne igav mutt. Ei meigi – frigiidne igav mutt. Ei käi pidudel – frigiidne igav mutt. Pole lapsi – frigiidne igav mutt. Abielus – õudne eit. Käib tööl – loll feminist. Ei küsi mehelt raha – loll feminist.

Tulge ükskord ometi kapist välja ja hakake inimesteks! [/tsitaat]

Ma naersin valju häälega jupp aega selle peale. Aga kurbusega pean tunnistama, et nii see paraku ongi.

Teemaalgatajale – kui ei meeldi, siis ei meeldi. Asi võib olla ka partneris, kes on liiga rohmakas sellel alal, sel juhul ei tasu temaga enam eriti proovida, kindlasti ei tasu temaga samamoodi proovida kui eelmisel korral. Mina oma mehele ütlesingi nii, et kõigepealt teeme sulle ja siis vaatame edasi, kas mulle ka teeme. Ta kogus ennast jupp aega, aga lõpuks siiski oli valmis proovima. Tänu sellele teadis omast kogemusest, et ei saa kuivalt rahmeldada.

Meie suhe lõppes kahjuks sellega, et kui ma rasedaks jäin, siis hakkas mind litsiks sõimama (ilma naljata) ja kadus nelja tuule poole. Krdi pedest mölakas. (viimane ka ilma naljata).

Loo moraal on selles, et tee seda anaali ikka ainult siis kui sulle endale meeldib. Mõnele naisele tõesti meeldib. Aga mehele anaali osas vastu tulemine teda kinni küll ei hoia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 18:09; 25.01 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igasugune peeseks on hälbeline ja perversne, see on nii ja see jääb nii.
Eks igasuguseid on muidugi püütakse end õigustada. Mõnele meedlivad kaka- ja pissimängud jne, aga tulla jutuga, et see on lausa NORM ja normaalne, a la tule selles suhtes kapist välja, on ebanormaalne. Ja alati just survestavad igasugu kiikusga tegelased, et teised ka peaks peeseksi jms nilbuse \”õigeks\” ja \”heaks\” tunnistama.

kaua võib jahuda sellest teemast, aastaid juba – mis peab olema kogu aeg sodoomia ja peeseksi teema üleval, 24/7, miks igaüks ei võiks lihtsalt ise valida, kuidas ja mida. Mis see asi on, mis peeseksijatel kripeldab ja vajab selle tema tõstatamist kogu aeg. Ilmselt sisimas teatakse, et tegemist on perverssusega ja hing ei anna rahu[/tsitaat]

Tead, mina olen see, kes selle pika teksti varem maha pani. (Kammentaarile, mis küsis, mida ma siin kükitan: Tahan ja kükitan. Ma küll Eestis ei ela, aga Eestis on mu pere ja mind on kasvatatud suures osas eestlaseks. Tahan ja kükitan seega Eesti foorumis. Meelelahutuseks.)

Aga siinsele kommntaarile. Normaalne on KÕIK SEE, mida üks indiviid iseenda jaoks normaalseks peab. Sinu jaoks ei ole anaal normaalne, okei. Keegi ei käse sul sellega tegeleda. Ja keegi võõras inimene ei pane pahaks, kui sa sellega ei tegele. Hälve on hoopis midagi muud – hälve on füüsilise või vaimse puudega inimestel, neil, kes oma eluga ilma teiste abita hakkama ei saa. Anaalseks ei ole ega põhjusta hälbeid. Vaevalt, et sa tänaval otsa vaadates aru saad, kes anaali naudib. Perverssus on ka hoopis midagi muud – perverssusega põhjustad sa hingelist (ja füüsilist) valu teisele inimesele. Kui mõlemad partnerid on täiskasvanud inimesed ja anaali naudivad siis see ei ole perverssne.
Ma ei tea, kas anaal on \”norm\” – ehk siis kas statistiliselt \”keskmine\” inimene sellega tegeleb. Võib-olla koostad uuringu?
Eestis õnneks võib aga kõigil teemadel rääkida (või \”jahuda\” nagu sa kirjutad). Kui sulle meie vaba ühiskond ei meeldi, siis piirid on lahti. Putini Venemaa näiteks, või mõni Lähis-Ida riik oleks sinusuguse kodaniku üle kindlasti väga õnnelik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 12:07; 24.01 14:39; 24.01 15:20; 24.01 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…Aga siinsele kommntaarile. Normaalne on KÕIK SEE, mida üks indiviid iseenda jaoks normaalseks peab…

Selle loogika järgi ei olegi me enam eriti kaugel ajast kui lisaks pededele ka nekrofiilid ,zoofiilid ,pedofilid jne linnatänavatel oma marsse hakkavad koraldama ja õigusi nõudma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
…Aga siinsele kommntaarile. Normaalne on KÕIK SEE, mida üks indiviid iseenda jaoks normaalseks peab…

Selle loogika järgi ei olegi me enam eriti kaugel ajast kui lisaks pededele ka nekrofiilid ,zoofiilid ,pedofilid jne linnatänavatel oma marsse hakkavad koraldama ja õigusi nõudma [/tsitaat]

Osalised saavad olla vaid võrdsed ehk siis pädevad oma vaba tahet avaldama. Peded seda on, aga muud juhud mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 15:09; 24.01 19:25; 25.01 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldib väga ja harrastame (umbes 90% vahekordadest lõpetame anaaliga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees hakkab anaali tahtma on tal tekkinud armuke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 20:02; 27.01 09:16; 28.01 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida? Tsiteerin – \”Aga siinsele kommntaarile. Normaalne on KÕIK SEE, mida üks indiviid iseenda jaoks normaalseks peab.\”

Hull oled või? Ega ikka ei ole kõll kõik normaalne, mida üks indiviid iseenda jaoks normaalseks peab! ! !

Täiesti haige, idiootne, ,vaimupimedust, isekust ja kurjust täis mõte. Hälbeline mõte..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 17:17; 24.01 20:04; 25.01 19:35; 30.01 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õõvastav lugeda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tähendab… ma küsisin selle pärast, ET mees käib ikkagi peale iga paari kuu tagant. ma proovisin, ei meeldinud ja ikka käib peale. JAA ma tean, pervo ja jäta maha jne mõne meelest, aga meil on 2 last ja me armastame teineteist ikkagi. lihtsalt mees kogu aeg väidab, et see oleks normaalne, miks MINA seda ei tee (teistega on teinud enne mind), kas ma ei armasta teda piisavalt jne. üks paras ajude nuss. kurb kui mees EI’st aru ei saa…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 11:50; 24.01 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah soo! Et anaalseks on siis normaalne ja mina mingu hullumajja, kuna ma ei saa rahaliselt hakkama, kuna olen valinud selle eriala??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.