Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Andke nõu

Postitas:

Ei teagi kas olen rase või ootus ärevus On Nii suur. Viimane menses oli 6 veebruar. Aga juba praegu on enesetunne selline nagu last ootaks. Vahelduva eduga tekivad iiveldus hood. Nädal aega juba. Süda paha. Nagu oksendama tahaks minna. Rinnad on katsudes valusad. Alakõht on nagu imelik. Kuigi on päevadeni veel aega. Ov oli ka juba ära. Kas saab testi juba Nii vara teha. Või ootan veel nädalaega.kui peaks päevad hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline enesetunne on tavaline enne päevi. Nii rasesuse alguses tavaliselt sümptomeid veel ei ole, need tulevad kõik veidi hiljem.
Aga võid teha testi, apteegis müüakse testi, mis näitab juba 10 päevase raseduse ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli küll kohe öökimine, algusest peale, samamoodi tundlikud rinnad. Testida võib aga ei tasu pettuda kui kohe ei näita 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa enne kui test näitama hakkab või päevad hakkavad, ei saa nagunii teada, kas need tunnused on rasedusest, pms või lihtsalt juba titesoovist tekkinud somaatilised tunnused. Loodame siis, et rasedus, paari päeva pärast võib juba julgelt testida, kuigi ma enamasti ikka ootaksin päevade aja ära. Kui rasedus on olemas ja tekitab tunnuseid, siis enamasti peaks juba ka rasedustest näitama, vastasel juhul teebpigem aju trikke (ja VÕIB rasedus olla, aga võib ka mitte). Kõikidel pikaajalistel triibupüüdjatel on neid “ma olin surmkindel, et olen rase!” tsükleid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäid ka korduvalt päevad ära.. nädal-kaks üle. Iga kord oli tunne, et nüüd olen rase.. kõht oli siuke teistsugune ja rinnad olid ka valusad. Aga ei tulnud siiski rasedust :/ .. ehkki eks osad ka muidugi on sel juhul rasedad 🙂

Nüüd olen pea 4k rase.. oksendamine/iiveldamine on küll olnud, aga siiani pole rinnad valusaks läinud 😀 kõik allikad muudkui lubavad, et ammu peaks olema, aga novot.. ei ole, suuremad ka mitte 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )