Esileht Kasutajaabi ja mõtted Anonüümsusest

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Anonüümsusest

Postitas:

Juhin tähelepanu sellisele dialoogile:

(me kõik ju teame, et üks teine “avaliku elu tegelane” on siin igapäevane külaline).

Oi, valgusta mind ka? Kas perekool ei olegi siis anonüümne – tahad seda öelda?

Perekool ei ole enam ammu anonüümne. Sina arvasid, et on?

Üks kägu teab, et vähemalt ühte avaliku elu tegelast tunnevad siin kõik. Ja et perekool ei ole ammu enam anonüümne. Minu küsimus on, kust hangivad käod sedasorti infot ja kas see on tõesti tavapärane ning tema ütlus tõsi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 20:14; 03.06 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jääb küll hämaraks, mida sa nüüd küsisid või millele moderaatorid vastama peavad. Et kust võtavad Käod oma luulusid või ettekujutusi, kes kõik siin käivad? Või tahad teada, kas see avaliku elu tegelane käib tõesti siin? Mina oma 17-aastase Perekooli staažiga ei oska küll öelda, millist avaliku elu tegelast sa mõtled või nad mõtlevad. Eks ole siit igasuguseid teooriaid läbi jooksnud, kes siin kommenteerivat. Mõned neist on lihtsalt luulud, mõned aga deduktiivsed tuletused vastustest.
See vandenõuteooria, kuidas moded Kägude andmetes sorivad ning siis infot levitavad on muidugi ka väga levinud. Naljanumber.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 23:43; 02.06 19:50; 28.07 02:00; 08.08 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moderaatorid ei väljasta MITTE KUNAGI MITTE MINGIT infot Kägude kohta, ei foorumis ega päriselus.

Me ei räägi Perekooli Kägudest ühegi inimesega.

Siin on väga palju erinevaid kasutajaid ja kahjuks on nii mõnigi tõesti vaimselt häiritud.

Mõni on kindel, et siin käib kirjutamas mitu Eesti kuulsust, teisel on jällegi kindel mõte, et ta tunneb ära Kägusid ja postitab pea igas teemas, kuidas ta teab, kes see ja too Kägu on, kolmandal on kinnisidee, et modedel on aega ajada taga mingi suvalise Käo jälgi…

Moderaatorite poole pole kunagi keegi kasutaja pöördunud, et saada infot Kägude kohta.

Perekool OLI ja ON ja JÄÄB anonüümseks.

See vandenõuteooria, kuidas moded Kägude andmetes sorivad ning siis infot levitavad on muidugi ka väga levinud. Naljanumber.

Tõesti on selline arusaam või???! 😀 😀
Käod, kullakesed, võtke rahulikult, modesid tõesõna ei huvita ükski siinne Kägu sellisel viisil, et tekiks ajend ta järgi uurida…

Chill out, cuckoos!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moderaatorid ei väljasta MITTE KUNAGI MITTE MINGIT infot Kägude kohta, ei foorumis ega päriselus.

Me ei räägi Perekooli Kägudest ühegi inimesega.

Siin on väga palju erinevaid kasutajaid ja kahjuks on nii mõnigi tõesti vaimselt häiritud.

Mõni on kindel, et siin käib kirjutamas mitu Eesti kuulsust, teisel on jällegi kindel mõte, et ta tunneb ära Kägusid ja postitab pea igas teemas, kuidas ta teab, kes see ja too Kägu on, kolmandal on kinnisidee, et modedel on aega ajada taga mingi suvalise Käo jälgi…

Moderaatorite poole pole kunagi keegi kasutaja pöördunud, et saada infot Kägude kohta.

Perekool OLI ja ON ja JÄÄB anonüümseks.

See vandenõuteooria, kuidas moded Kägude andmetes sorivad ning siis infot levitavad on muidugi ka väga levinud. Naljanumber.

Tõesti on selline arusaam või???! ???? ????
Käod, kullakesed, võtke rahulikult, modesid tõesõna ei huvita ükski siinne Kägu sellisel viisil, et tekiks ajend ta järgi uurida…

Chill out, cuckoos!

Ühinen Anne arvamusega, et see moderaatori poolt kirjutatud kommentaar on inetu ja üleolevas stiilis.

Kas tõesti Perekool ei saa nii paljugi tehtud, et panna paika mingidki standardid kasutajatega suhtlemisel? Üleüldse suhtlemisel, sest näha on, et modedel ei ole see just tugevaim külg. Küsimustele vastatakse harva ja napisõnaliselt, selle asemel, et kasutajatega rohkem koostööd teha.
Kui foorum sattus hiinalaste rünnaku alla, siis märkasin sama tendentsi. Selline paikapanev ja hinnanguid andev stiil on lihtsalt ääretult ebaprofessionaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 16:44; 03.06 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui foorum sattus hiinalaste rünnaku alla, siis märkasin sama tendentsi. Selline paikapanev ja hinnanguid andev stiil on lihtsalt ääretult ebaprofessionaalne.

Professionaalne? Sa arvad, et nad on profid ning saavad rasket raha mode olemise eest? Mina arvan, et asjad on nii: siin ongi vaid üks või paar vabatahtlikku modet, kes teevad oma tööd veel inertsist ning kohusetundest, Perekooli enda omanike ja IT tugi neile on minimaalne, mistõttu on nad jäetud siia koristama saasta ning vastutama asjade eest, mis neist ei sõltu. Neil ei ole mingeid õigusi, nad ei tohi perekooli kasutajatega suhelda, küll aga on neil kohustused. Nende küsimustele ei vasta omanikud samamoodi kui meie omadele. Järelikult viskab igaühel ühel hetk kopa ette ning nii sünnibki olukord, kus mode järjekordse süüdistuse peale endast välja läheb.
Ei, mina ei ole see mode.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 23:43; 02.06 19:50; 28.07 02:00; 08.08 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mulle, küsimuse esitajale jälle meeldib just see mode vastus.
Lumehelbekesed, võtke ennast kokku ja ärge solvuge pidevalt ja ärge kujutage ette, kuidas kõik on teie suhtes üleolevad.
Aitäh modele vastuse eest! Minu eesmärk oli selle küsimusega eelkõige panna käod oma sõnade eest vastutama, isegi kui need sõnad on anonüümsed. Teinekord mõelge, mida suust välja ajate , ja kas on ikka tohutu peen ja vinge valetada, kuidas sa kõike tead ja kõiki tunned.
Valeta ja fantaseeri vähem, on ka vähem stressi.

Kas tõesti Perekool ei saa nii paljugi tehtud, et panna paika mingidki standardid kasutajatega suhtlemisel?

See ongi just kasutajatega suhtlemise õige standard.

Mind isiklikult vastus rahuldas ja tänan vastanud modet veel kord. Kui teinekord veel keegi kelkima tuleb, kuidas ta telgitagustega kursis on, saab ta siia suunata ja loril lõpp.

stiil on lihtsalt ääretult ebaprofessionaalne.

Ahsoo? 😀 Sa arvad, et kuskil koolitatakse foorumite modesid? Või et kägude kaklusi modereerivad siin profid nagu Urmas Vaino või Maire Aunaste?

Kõik mahub kenasti ühte käsulauda: valeta ja eputa vähem! Ja polegi vaja sind modereerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 20:14; 03.06 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind isiklikult vastus rahuldas ja tänan vastanud modet veel kord.

Ju sa siis ei väärigi asjalikumat vastust. Said vastavalt oma tasemele, muud midagi. ☺

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 16:44; 03.06 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moderaatorid ei väljasta MITTE KUNAGI MITTE MINGIT infot Kägude kohta, ei foorumis ega päriselus.

Me ei räägi Perekooli Kägudest ühegi inimesega.

Siin on väga palju erinevaid kasutajaid ja kahjuks on nii mõnigi tõesti vaimselt häiritud.

Mõni on kindel, et siin käib kirjutamas mitu Eesti kuulsust, teisel on jällegi kindel mõte, et ta tunneb ära Kägusid ja postitab pea igas teemas, kuidas ta teab, kes see ja too Kägu on, kolmandal on kinnisidee, et modedel on aega ajada taga mingi suvalise Käo jälgi…

Moderaatorite poole pole kunagi keegi kasutaja pöördunud, et saada infot Kägude kohta.

Perekool OLI ja ON ja JÄÄB anonüümseks.

See vandenõuteooria, kuidas moded Kägude andmetes sorivad ning siis infot levitavad on muidugi ka väga levinud. Naljanumber.

Tõesti on selline arusaam või???! ???? ????
Käod, kullakesed, võtke rahulikult, modesid tõesõna ei huvita ükski siinne Kägu sellisel viisil, et tekiks ajend ta järgi uurida…

Chill out, cuckoos!

Hm. Mina mäletan juhust, kui mingi apsaka tõttu kadus teatud ajaks käondus ja kõik ananüümikud olid korraga nimelised kasutajad. Jah, nad pole tänaval tuntavad, aga ehmatav oli ikkagi. Seega sinu usku PK anonüümsusesse on juba alustatud lammutama.

Kui modesid valitakse kuulutuse kaudu siitsamast, siis mis kvalitsifeeritud kaadrit sa loodad saada? Yxikmees läks ka rahvaloendajaks sel eesmärgil, et äkki saab mõne saleda, mittesuitsetaja jne. tibi andmeid enda haldusesse. Miks siinne mode peaks teiste huvidega või diskreetsem olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moderaator ei tohi otse vastata otsesele küsimusele?

Moderaator ei tohi soovitada rahuneda.

Moderaator ei tohi öelda, et siin on erinevaid kasutajaid ja kahjuks on mõnigi vaimselt häiritud.

Minge pereelu alla ja lugege üle, mitu teemat on suutnud treida üks ja sama sama kasutaja, lugege neid ja räägime siis uuesti, kui lugupidavalt saaks suhtuda kasutajasse, kes ise solvab valimatult kõike ja kõiki, mida arvata inimesest, kes teab täpselt, et eestis on mehed kas pedofiilid, vaese mehe haisuga, väikse nokuga, vagiinaga, paksud, samasooiharad, ornitoloogid, yxikud ja kuidas tema on lilleke pasameres. See ei ole sulle solvav, see on normaalne, eks, AnneP?

Kui moderaator kustutab iga päev kirjeldamatult rõvedat ja okseleajavaid üllitisi a la “kui siva ei saa kustu, on kohtukeiss, bitch, davai, mida sa persetad”, siis kui see kõik eetrisse läheks, oleksite äkki mõistvamad, et modedel on ka omad õigused.

Kui moderaator ütleb, et anonüümsus oli ja jääb, siis “hmm. mina mäletan”-kägu tunneb paanikat…
Mida siin sul paanitseda, su kasutajanimi ei ütle mitte kellelegi mitte midagisu kasutajanimi pole ehmatav või eriline. ja ikka on anonüümsus sul ohus?!

Kahjuks ei ole. See selgus kusagilt mujalt.

muidugi mujalt, ära siis seal mujal paljasta oma isiklikke andmeid. perekooli jaoks oled tavaline kägu.

Kui modesid valitakse kuulutuse kaudu siitsamast, siis mis kvalitsifeeritud kaadrit sa loodad saada?

mis oleks sinu jaoks sobiv värbamisviis?
Kandideeri modeks, hakka kvalifitseeritud kaadri esindajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PK kasutajaks registreerides peavad kasutajad kirja panema ka oma nime, need nimed jõuavad IT lahendusse ning see lekkiski mujal.

Sa ju tegelikult ei pea panema oma nime. Millalgi nõuti küll kasutajate ümberregistreerimisel nime ja isikukoodi, vist sai kuidagi sünnipäevaga ka hakkama. Ma küll ei mäleta, mis nime ja kuupäeva ma panin, ilmselt oli nimi tuletatud minu kasutajanimest.
Kui otsingusse minu kasutajanimi panna, siis tulevad ka käona tehtud postitused välja, aga kes viitsiks sellist jälitustööd teha? Ja kui viitsibki, siis kes ütleks, kas minu kirjutis on tõde või fiktsioon?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 00:37; 28.07 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui otsingusse minu kasutajanimi panna, siis tulevad ka käona tehtud postitused välja, aga kes viitsiks sellist jälitustööd teha?

Mida sa ajad. Minul küll ei tule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 23:43; 02.06 19:50; 28.07 02:00; 08.08 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrollisin järele, kasutajanime järgi otsides tulevad välja 2015 aasta ja vanemad käona tehtud postitused, uuemad tõesti ei tule. Sams olen oma kasutajanime alt ka perekooli laadal müünud, seega olen ilmselt tõesti vanemate postituste põhjal tuvastatav. Halb üllatus igatahes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 00:37; 28.07 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrollisin järele, kasutajanime järgi otsides tulevad välja 2015 aasta ja vanemad käona tehtud postitused, uuemad tõesti ei tule. Sams olen oma kasutajanime alt ka perekooli laadal müünud, seega olen ilmselt tõesti vanemate postituste põhjal tuvastatav. Halb üllatus igatahes.

Siis on selge, miks mul mingeid vanu ega uusi kommentaare välja ei tulnud – tegin millalgi aastake tagasi omale uue, veel anonüümsema nimega kasutaja. See oli siis, kui katted langesid ja ühel päeval äkki kõik Käod õigete kasutajanimedega näha olid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 23:43; 02.06 19:50; 28.07 02:00; 08.08 13:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Anonüümsusest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.