Esileht Väikelaps Antibiootikumi kuur läbi, mängutuppa sünnipäevale?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Antibiootikumi kuur läbi, mängutuppa sünnipäevale?

Postitas:

2a laps on kõrvapõletikus, palavik jne ning sai antibiootikumi kuuri peale. Meid on aga kutsutud koos vanema lapsega järgmine pühapäev mängutuppa sünnipäevale. Nädala keskel saab antibiotsi kuur läbi. Pole eriti kogemusi haiguste ja antibiootikumidega, lapsel ka esimene antibiotsi kuur. Kas tohib juba minna teiste laste keskele sünnipäevale või pigem oodata veel?
Nii ehk naa suurem laps käib lasteaias ja kui pisemal palavik läinud, pean koos temaga suurema lasteaeda viima, kuna issi tööajad ei võimalda lasteaeda viimist/toomist ja kahe lapsega nädal aega kodus, see ajaks hulluks minu ja suurema lapse, kes igatseb oma sõpru ja lasteaeda jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe tuleb vastuseid, kuidas sa peaksid veel nädal aega peale antibiootikumi-kuuri lõppu lapsega ainult toas olema.
Kui laps ennast hästi tunneb, siis läheksin mina enda omadega juba antibiotsikuuri viimastel päevadel sünnipäevale. Aga see olen mina. Ei ole minu lapsi veel ükski nö. liiga vara kollektiivi toodud laps nakatunud ja pole kuulnud, et ka minu omad seda oleks teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, mu lapsel oli 1a4k vanuselt silmapõletik ja sai ka antibiotsi. Loen üllatusega, et võibolla oleksime pidanud mingi aeg peale kuuri lõppu veel kodus istuma, kui kõik muud haigussümptomid (sh paistetus) oli kadunud….peale antibiotsi andsime lihtsalt arsti soovitusel probiootikume ja see oli kõik

Kas sisi arst ei rääkinud midagi sellest? Mingite suvaliste foorumikasutajate soovituste järgi ei sa aju last ravida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka läheks, kuigi muidugi on see omade riskidega seotud- juurdekülmetamine (autost õue, higistamise oht jne), uued võimalikud viirused, eriti praegusel viiruste hooajal ja mängutubades hea võimalus. Oleks lihtsalt tema riietamisel hoolikam ja jälgiks, et poleks higistamaajavalt palav ega jahe. AB kuuri järel ON organism nõrgem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi ei läheks, praegusel gripi hooajal on väga suur tõenäosus endale uus haigus külge saada, eriti veel mängutoast, mis kubiseb viirustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil siin soomes käivad lapsed AB kuuri ajal ikka lasteaias-koolis edasi. Nii ka minu laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Antibiootikumi kuur läbi, mängutuppa sünnipäevale?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.