Esileht Ilu ja tervis antihistamiinikumi valik

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: antihistamiinikumi valik

Postitas:

Palun allergikute kogemusi!
Mul on talvest saadik laupõletik, huuled sügelevad ja vahel on ka paistes. Nina on periooditi kinni ilma nohuta, nats ajab aevastama. Testidega tuli välja üksainus asi: Peruu palsam (üks looduslik aroomiaine, mis annab terve hulga ristallergiaid paraku ja seda on menüüst päris välja jätta keeruline). Lisaks näitavad mu oma vaatlusandmed, et reageerin ka mingitele õietolmudele (kask, lepp, praegu vist puju), testid seda ei kinnitanud.
Nüüd jändan allergiatablettide valikuga. Käsimüügi omad on siiani kõik teinud uimaseks, silmad kuivad ja kipitavad veel rohkem, keel suulaes kinni kuivanud jne).
Täna proovisin arsti kirjutatud Opexat. Ok, uimaseks ta ei tee, nina läks väga ilusti lahti, aga silmad kipitavad endiselt, paistes on ka endiselt.
Kas peaksin selle rohuga siiski edasi katsetama või proovin erinevaid antihistamiinikume seni, kuni leian rohu, mis leevendab või kõrvaldab kõik allergiasümptomid? On see üldse reaalne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 16:03; 19.08 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul ükski allergiarohi olemist paremaks ei teinud, siis võib olla, et need vaevused polegi sul allergiast põhjustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see praegune tegi nina lahti ja hetkel on ka silmad nats rahulikumad. Samas, suu ümbert sügeleb rohkem kui kunagi varem:) Eks ma katsetan edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 16:03; 19.08 18:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis antihistamiinikumi valik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.