Esileht Ilu ja tervis Appi, ma jään kiilakaks

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Appi, ma jään kiilakaks

Postitas:

Tere.
Ma lihtsalt ei tea enam, mida teha.
Mu pats on kui hiiresaba.
Mida ma peaks tegema, et juuksed kinni jääksid?
Iga kord, kui harja puhastan, jääb kätte suur peotäis juukseid.
Probleem on tõsine, ma olen varsti tõesti kiilakas.
Lisan siia igaks juhuks, et tarbin antidepressante, äkki sellest?
Aidake nõuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Lisan siia igaks juhuks, et tarbin antidepressante, äkki sellest?
[/tsitaat]

Loomulikult! Antidepressandid on suuur-suur põnts su tervisele. Palun proovi neist lahti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressantide mõju on see ka kindlasti lisaks. Muidu hetkel on see jah hooajaline.
Vaalaplatsenta ampullid aitavad ja väga hästi aga muidugi ei tasu oodata muutust kohe vaid see ilmneb ehk poole aasta pärast rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 13:12; 04.09 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi olla mitte antidepressantide, vaid depressiooni/stressi mõju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biotiin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et stressi mõju võib olla. Mu õel surid järjest sõbranna ja koer, lisaks haigestus lähedane inimene raskelt. Veidi aja pärast tuli samuti enamus juukseid peast ära. Proovi kindlasti stressi maandamise tehnikaid harrastama hakata–meditatsiooni, joogat jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina proovisin omal nahal kümneid meetode, alates erinevatest ampullidest, shampoonidest, seermitest, lõpetades tablettide ja toidulisanditega. Isegi trihholoogiakeskuses käisin ära. Tulemus oli null. Nüüd siis leidsin ravi- kiirem ja kättesaadavam kui oleksin osanud lootagi- Evonia kapslid keratiiniga lilla pildiga- need panid mu juuksed päevapealt kinni. Vahepeal unustan võtta, siis hakkab juukseid jälle nagu pudenema, selle peale paar kapslit ja jälle voilaa juuksed kinni!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid naised, juuksed peabki tlema peast. Samuti nagu vahetuvad ripsmekarvad.
Ööpäevas on normaalne et naisel langeb ca 100 juuksekarva peast. Ärge tehke paanikat kui hooajaga tuleb neid rohkem v stressirohkel ajal. Tähtis on et JUURDEKASV oleks aktiivne.
Jälgige oma küünte tervist, kui küüneplaat kaunis ja sile ning ei õitse ega rabene siis on tõenäoliselt ka juuksed tugevad.(ei pea olema nii tugev küüs et pikana ei murdu kergelt, küüned erinevad) Vastasel juhul võib asi olla vitamiini puuduses.(mis tekib ka sressiga väga kergelt)
Erinevaid vahendeid, alates vitamiinidest jms tuleb proovida sp et iga inimene erinev ja sobivad erinevad asjad.

Kokkuvõtteks, ärge unustage et te ei taha juukseid saada pähe kinni vaid tahate JUURDEKASVU, mis ei teki üleöö vaid esimesed märgid tunda mõnel kõige varem 2 ndl pärast ning mõnel alles 1,5 kuu pärast. Olenevalt juuste kasvu kiirusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 13:12; 04.09 11:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Appi, ma jään kiilakaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.