Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Äppid naistele

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Äppid naistele

Postitas:

Hei.
Kuidas on teie kogemused erinevate äppidega, mis on mõeldud tsükkli jälgimiseks? Kui mööda või täppi panevad?

Ise olen kasutanud Flo’d mõni kuu. Päevade algusaeg läheb küll üsna täppi, aga ovulatsiooni kohta ei oska öelda. Arvutab ümber ka vastavalt sisestatud sümptomitele.
Veel olen kasutanud Clue’d. Ka suht sama tulemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Kasutan üle kahe aasta juba äpina womenlog 🙂
mulle meeldib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole selle pealegi tulnud, et äppe uurida 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka WomanLog, aga mõned asjad selle juures väga ei meeldi. Mingi P.Tracker on ka, see on visuaalselt ilus, aga seal pole nt tsükli päevad nummerdatud. WomanLog on iseenesest hästi ülevaatlik ja saab palju lisainfot kirja panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 18:26; 06.01 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina äppidest kasutan Fertility Friendi ja saitidest CountdownToPregnancy.com’i. Mõlemal omad eelised ja miinused, aga ju endale sobiva leiabki testimise kaudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina äppidest kasutan Fertility Friendi ja saitidest CountdownToPregnancy.com’i. Mõlemal omad eelised ja miinused, aga ju endale sobiva leiabki testimise kaudu.

Countdowntopregnancy lehel on hästi lahe pregnancy test toiming calculator. Kasutan seda tihemini kui mõistlik oleks ilmselt ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 18:26; 06.01 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina äppidest kasutan Fertility Friendi ja saitidest CountdownToPregnancy.com’i. Mõlemal omad eelised ja miinused, aga ju endale sobiva leiabki testimise kaudu.

Countdowntopregnancy lehel on hästi lahe pregnancy test toiming calculator. Kasutan seda tihemini kui mõistlik oleks ilmselt ????

Seal on ka muid põnevaid asju ka tõesti, kalkulaatoritest ja testidest seal just puudust ei tule, mh on seal võimalik OV- ja rasedusteste (pilte) hinnata ja enda omasid hindamisele saata, et teised saaks sul aidata mõistada, kas see triip on piisavalt tugev (OV-testi puhul) või kas rasedustestil on tegu päris või kuivamistriibuga. Aga jah, mh on seal need tõenäosused, et kui teed nt 10 päeva pärast ovulatsiooni rasedustesti, mis tõenäosused on postiivse testi saamiseks (kui oled rase) ja mis on tavalised tunnused (statistika kohaselt) jne jne jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telefonis olemas MyDays X ja My Calendar. Mõlemad on üsna normaalsed. Tuletavad meelde, millal rõngas sisse panna ja välja võtta (kui pille kasutaks, siis tuletaksid seda ka meelde), millal päevad hakkavad, kui pikalt kestavad, millal on kõige suurem võimalus rasestuda jne. Kui rasedaks jääda ja seal see ära märkida, siis vist hakkavad raseduse kohta ka mingit infot andma, seda täpselt ei tea, ise ei ürita hetkel rasestuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Äppid naistele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.