Esileht Ilu ja tervis Apteegikosmeetika

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Apteegikosmeetika

Postitas:

Millist apteegikosmeetikat te kasutate? Mul endal avastati palju allergiaid ja pean oma kosmeetikakoti, kreemid ja kõik muu ümber vahetama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 10:51; 30.07 19:36; 16.08 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks sa pead ise proovima hakkama, mis ühele sobib ei sobi teisele, isegi apteegi omad. Küsi testreid, küllaltki kallid, jama kui sinu nahaga ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldas leidsin sellist ehk huvipakkuvat infot.
https://apotheka.ee/apteegikosmeetika-esitlused-2/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata Avene, Babe, Bioterma, Eucerin, Isis, Sebamed ja Vichy tooteid. Googelda antud brände.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leidsin enda jaoks kusjuures päris palju tooteid http://www.rosena.ee lehelt. Meiki seal küll ei ole, aga näiteks nende väga kuivadele juustele mõeldud šampoon ei aja mul vähemalt pead sügelema 🙂 ning nende huulepalsam ei tee peale mõnda korda mu huuli paiste nagu mõnel neegrinaisel 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 10:51; 30.07 19:36; 16.08 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iwostin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 16:51; 03.11 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vichy tooteid- mega hea sari

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 12:46; 02.08 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind jätavad Vichy tooted ükskõikseks. Pole otseselt halvad, aga head ka mitte. Babed kasutan ja olen rahul, aga nt minu väga tundliku näonahaga tütrele Babe näokreem ei sobi – tekitab ikkagi ärritust. Biodermat olen kasutanud, sobis ka. Dr. Hauschka on samuti hea, aga eks see oleneb kindlasti tootest ja näonahatüübist (neil on kindlasti testreid). Dekoratiivkosmeetika olen valinud pigem loodustoodete hulgast, mitte apteegist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind jätavad Vichy tooted ükskõikseks. Pole otseselt halvad, aga head ka mitte. Babed kasutan ja olen rahul, aga nt minu väga tundliku näonahaga tütrele Babe näokreem ei sobi – tekitab ikkagi ärritust. Biodermat olen kasutanud, sobis ka. Dr. Hauschka on samuti hea, aga eks see oleneb kindlasti tootest ja näonahatüübist (neil on kindlasti testreid). Dekoratiivkosmeetika olen valinud pigem loodustoodete hulgast, mitte apteegist.

issver kui tüüpiline perekooli vastus, küsiti: millist apteegikosmeetikat kasutate?
vastasin: Vishy tooteid-mega hea sari
jaaaa tuleb uus kommentaar:Mind jätavad Vichy tooted ükskõikseks- bla-bla
kordan igaks juhuks veel- millist apteegikosmeetikat kasutate? MITTE – millised eelpool kommenteerinute poolt mainitud tooted teid jätavad külmaks või kütavad kuumaks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 12:46; 02.08 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainukesed mulle sobivad apteegikreemid on need: http://www.orionpharma.ee/Tooted/Eneseabi-apteek/Baaskreemid/. need kreemid ei pane mu tundlikku nahka kipitama, niisutavad normaalselt ja ravivad, kui vaja, nt ketenduse, sügeluse korral.

ma nüüd edasi vastan teemast mööda, aga minu kogemus järgmine: olen ise sünnist saati allergik (atoopiline dermatiit), kuid täiskasvanuna olen saanud kosmeetika ja toitumisega asja kontrolli alla. Minu kogemus on selline, et enim abi olen saanud hoopis looduspoodide kosmeetikast-kreemidest, mitte apteegitoodetest. eucerin, sebamed, avene, babe, vichy jne sisaldavad ikka omajagu sünteetilist jama, nt mineraalõli, jms, uurea nt mulle ei sobi, paneb naha kipitama. on need küll kõik dermatoloogiliselt kontrollitud, aga sageli on seal ikkagi mingi aine, mis mulle ei sobi ja paneb naha kipitama või tekitab punetust. ega ma lõpmatuseni katsetanud pole, läksin juba ammu üle looduslikele kreemidele.

soovitan kreeme vaadata siit: gaiacosmetics.ee (eriti head on handmade naturalsi kreemid)
bio4you.ee, Biomarket dt Hauschka on väga hea, Mimesis Telliskivis ja Solarise keskuse Pillerkaar, seal palju eesti tootjate kreeme-tooteid. ise kasutan palju ka lätlaste Madara brändi tooteid, väga head on ja sobivad minu nahale imeliselt, nt näonaha on muutunud külmale palju vastupidavamaks, nahatoon ühtlasemaks ja ka peenikesi kortse vähem, olen ülirahul.

Apteegiasjadesse tuleb suhtuda väga suurte mööndustega, need pole alati koostiselt puhtad, looduslikud ja nahale head!! 🙂 On palju-palju paremaid, soodamaid ning koostiselt puhtamaid tooteid kui apteegi suurte kontsernide sarjad seda on 🙂

jõudu! ja head ringivaatamist ning avastamist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutaks hea meelega loodustooteid, kuid need hakkavad siiski ka rahakotile. Muidugi oma tervis on ju tähtsam 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 10:51; 30.07 19:36; 16.08 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainukesed mulle sobivad apteegikreemid on need: http://www.orionpharma.ee/Tooted/Eneseabi-apteek/Baaskreemid/. need kreemid ei pane mu tundlikku nahka kipitama, niisutavad normaalselt ja ravivad, kui vaja, nt ketenduse, sügeluse korral.

ma nüüd edasi vastan teemast mööda, aga minu kogemus järgmine: olen ise sünnist saati allergik (atoopiline dermatiit), kuid täiskasvanuna olen saanud kosmeetika ja toitumisega asja kontrolli alla. Minu kogemus on selline, et enim abi olen saanud hoopis looduspoodide kosmeetikast-kreemidest, mitte apteegitoodetest. eucerin, sebamed, avene, babe, vichy jne sisaldavad ikka omajagu sünteetilist jama, nt mineraalõli, jms, uurea nt mulle ei sobi, paneb naha kipitama. on need küll kõik dermatoloogiliselt kontrollitud, aga sageli on seal ikkagi mingi aine, mis mulle ei sobi ja paneb naha kipitama või tekitab punetust. ega ma lõpmatuseni katsetanud pole, läksin juba ammu üle looduslikele kreemidele.

soovitan kreeme vaadata siit: gaiacosmetics.ee (eriti head on handmade naturalsi kreemid)
bio4you.ee, Biomarket dt Hauschka on väga hea, Mimesis Telliskivis ja Solarise keskuse Pillerkaar, seal palju eesti tootjate kreeme-tooteid. ise kasutan palju ka lätlaste Madara brändi tooteid, väga head on ja sobivad minu nahale imeliselt, nt näonaha on muutunud külmale palju vastupidavamaks, nahatoon ühtlasemaks ja ka peenikesi kortse vähem, olen ülirahul.

Apteegiasjadesse tuleb suhtuda väga suurte mööndustega, need pole alati koostiselt puhtad, looduslikud ja nahale head!! ???? On palju-palju paremaid, soodamaid ning koostiselt puhtamaid tooteid kui apteegi suurte kontsernide sarjad seda on ????

jõudu! ja head ringivaatamist ning avastamist ????

Mis nimelist Madara kreemi kasutad ja mis poed selle firma tooteid müüvad?
Ise ka nahaga hädas, kui ilmad külmad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 16:51; 03.11 17:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Apteegikosmeetika

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.