Esileht Ilu ja tervis ärevusele cipralex või flux

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: ärevusele cipralex või flux

Postitas:

Palun kommenteerige inimesed, kes ärevushäirega neid ravimeid tarvitanud.
Palun ainult nende kommentaare, kellel reaalsed kogemused, olen ka ülejäänud ravipatareiga kursis (psühholoog, harjutused jm.) ja rakendan ka neid seega ei vaja informatsiooni AD kahjulikkuse kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mõlemat proovinud ja ei aidanud eriti kumbki. Aga soovitan vaadata ka ravimi hinda, ma pidin näiteks Cipralexi võtma 20 mg päevas, see teeb ligi 50 eurot kuus. Fluxi kuuajane kuur oli ligi 4 eurot. Cipralex enam soodusravimite nimekirjas pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 14:31; 17.02 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mõlemat proovinud ja ei aidanud eriti kumbki. Aga soovitan vaadata ka ravimi hinda, ma pidin näiteks Cipralexi võtma 20 mg päevas, see teeb ligi 50 eurot kuus. Fluxi kuuajane kuur oli ligi 4 eurot. Cipralex enam soodusravimite nimekirjas pole.

Cipralexil on ka odavamaid analooge, saab ka ligi 5 eurot kuu aega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cipralexil on ka odavamaid analooge, saab ka ligi 5 eurot kuu aega hakkama.

Seda küll ja eks sellepärast Cipralex soodusravimite hulgast välja arvatagi. Oma kogemusest ütleks, et analoogide kasutamine tekitas ikkagi palju soovimatuid kõrvalmõjusid ja originaaliga ei saanud võrreldagi. Aga eks igaüks otsustab ise. Cipralex oli mul ainuke ravim, mis veidigi ärevust leevendas, proovisin väga paljusid antidepressante. Aga loomulikult on mõju väga individuaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 14:31; 17.02 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobib Cipralex väga hästi. Pean seda parimaks.
Flux võttis mind füüsiliselt värisema ja ei sobinud üldse.
Brintellixil polnud mingit mõju peale päevase aja peavalu ja unenägude muutuse positiivsemaks.
Zoloft tegi kõhu lahti (stabiilselt) ja tegi ärevuse justkui suuremaks, nii et ajas lausa iiveldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis ärevusele cipralex või flux

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.