Esileht Väikelaps Ärge laske jah tuulerõugete vastu vaktsineerida !!!

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Ärge laske jah tuulerõugete vastu vaktsineerida !!!

Postitas:

Kui on antud võimalus seda teha:

http://ajaviide.ee/laste-ja-enda-vaktsineerimine/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 11:11; 13.06 13:38; 13.06 15:36; 13.06 16:34; 13.06 22:30; 13.06 22:34; 22.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Artiklit lugesid ka või? See laps oli liiga noor vaktineerimiseks. Õde oli vaktsineeritud, aga põdes ikkagi. Ema põdes raskelt, aga see normaalne, kuna teada on, et täiskasvanud põevad väga raskelt. Nii et mis su point on?

Tuulerõugete vaktsiin on Eesti turul olnud alles mõned aastad. Üldiselt peetakse seda siiski kergeks lastehaiguseks. Erandeid ehk raskete tüsistustega põdejaid on iga haiguse puhul. Kõige vastu ei saa ju ometi vaktsineerida. Nii et ära ürita mingit saagi käima tõmmata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 12:52; 13.06 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineerima peaks ikka haiguste vastu, mis on rasked, raskete tagajärgedega vôi puudub ravi. Tuulerôuged üldjuhul seda pole. Jah, täiskasvanuna kulgeb rasjemini, aga enamus pôeb lapsena ja see tagab immuunsuse. Ja kes ei saa läbipôdedes immuunsust, need ei saa seda ka vaktsineerides.

Seega tuulerôugete pôdemine lapseba ongi omamoodi vaktsineerimine, aga loomulikul teel ☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vale puha, skandinaavia maades on see juba riiklikus immuniseerimiskavas sees (ei lähe kaua, kui jõuab ka Eestisse), sest see haigus ei ole teps mitte haigus mida organism vajab ja peaks läbi põdema. See haigus ei anna kehale midagi head või mõni teist teab, et ta on pikas perspektiivis kasulik ??
Nii mõnelgi juhul annab vaid tõenäolise tüsistuse mõne teise haiguse näol, tulevikus. Üks näide on meningiit, koledad armid..väärareng või katkemise oht, kui teine laps haiguse koju toob jne
Immuniseerimiskavasse lülitades, kaob see haigus riigist sootuks, nagu on ka paljude muude mineviku lastehaigustega olnud. Kas need allolevad haigused “peaks” ka organism äkki siiski läbi põdema ?
Milleks meile uus vaktsiin eksole ?
Siia vaktsineerimiskava nimekirja tuleb lihtsalt juurde veel üks tülikas ja ebavajalik haigus nagu TUULERÕUGED:

Tuberkuloos,
B-hepatiit
Difteeria
Teetanus
Läkaköha
Lastehalvatus
Mumps
Leetrid
Punetised..

Tutvumiseks Soome kohta: http://tervis.postimees.ee/3956575/soome-hakkab-lapsi-tuulerougete-vastu-vaktsineerima

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 11:11; 13.06 13:38; 13.06 15:36; 13.06 16:34; 13.06 22:30; 13.06 22:34; 22.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nakkushaigused ei ole enam probleem, sest nakkusi – tänu vaktsiinidele – ei ole enam.
Küll on aga alles veel tuulerõuged, mis on probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 11:11; 13.06 13:38; 13.06 15:36; 13.06 16:34; 13.06 22:30; 13.06 22:34; 22.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Artiklit lugesid ka või? See laps oli liiga noor vaktineerimiseks. Õde oli vaktsineeritud, aga põdes ikkagi. Ema põdes raskelt, aga see normaalne, kuna teada on, et täiskasvanud põevad väga raskelt. Nii et mis su point on?

Tuulerõugete vaktsiin on Eesti turul olnud alles mõned aastad. Üldiselt peetakse seda siiski kergeks lastehaiguseks. Erandeid ehk raskete tüsistustega põdejaid on iga haiguse puhul. Kõige vastu ei saa ju ometi vaktsineerida. Nii et ära ürita mingit saagi käima tõmmata.

sa edasi ka lugesid või lahmid niisama ?

“..Mu teine tütar Kaliah ja ka mina haigestumise tuulerõugetesse, aga kuna Kaliah oli vaktsineeritud, siis temale tekkisid kõigest mõned vaevumärgatavad laigud ja villid, aga mitte midagi erilist.

Mina paraku pidin põdema tuulerõuged läbi nüüd ja ma ütlen, et tuulerõuged ning nendega kaasnevad valud ja muud ebameeldivused on hullemad kui sünnitusvalud..!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 11:11; 13.06 13:38; 13.06 15:36; 13.06 16:34; 13.06 22:30; 13.06 22:34; 22.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, teemaalgataja, mis sa ise lahmid? Mine ja vaktsineeri oma lapsed siis ära ja rahu majas. Või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa edasi ka lugesid või lahmid niisama ?

Sa oled nii ärritunud, et ei lugenud ise minu juttu – ma ju kirjutasingi, et suurem laps põdes ikkagi, kuigi oli vaktsineeritud ja ema põdes raskelt seetõttu, et täiskasvanueas põetaksegi raskelt, kõrge palavikuga jne Miks sa seda osa jutust mulle uuesti ette söödad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 12:52; 13.06 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Tänu” sellele, et põdesin kunagi lapsepõlves tuulerõugeid, haigestusin täiskasvanuna vöötohatisse ja see on üks rõvedamaid haigusi, mida olen pidanud elu jooksul põdema: väljakannatamatu närvivalu ja lööbed. Mingit ravi ei ole, lihtsalt kannata kuu aega ja näri valuvaigisteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Tänu” tuulerõugete vaktsiinile on hoopis sellesama vöötohatise levik mitmekordistunud nendes riikides, kus laste tuulerõugevaktsiin on juba pikemalt kasutuses (USAS al 1995). Vanematel inimestel korduvvaktsineerimine takistab vöötohatise teket, sest vöötohatis tekib, kui kunagi põetud-vaktsineeritud viiruse immuunvastus hakkab nõrgemaks jääma. Ja on alati oht, et vaktsineeimine ongi liiga nõrga immuunvastuse tekitaja, seega ei kaitse lapseea vaktsiin ei korduva haigestumise ega ka vöötohatise tekke eest eriti kindlalt.

Artikkel ei anna küll mingit erilist tõuget vaktsineerimise toetuseks ja selle vaese lapse seisund on 2-3 päeva järel juba palju parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 20:59; 13.06 23:13; 14.06 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuulerõugete läbi põdemine väikelapse eas(vaktsineeritud või ei) ei anna 100% immuunsust. Tean vähemalt 3 last lähiringkonnast, kelle laps on neid lausa 2 korda põdenud.

nad olid vaktsineeritud, et tead kindlalt väita, et vaktsineerituna põevad 2 korda ?
Jah, vaktsiiniga võib haigus tulla, kuid väga kerge vorm

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 11:11; 13.06 13:38; 13.06 15:36; 13.06 16:34; 13.06 22:30; 13.06 22:34; 22.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa edasi ka lugesid või lahmid niisama ?

Sa oled nii ärritunud, et ei lugenud ise minu juttu – ma ju kirjutasingi, et suurem laps põdes ikkagi, kuigi oli vaktsineeritud ja ema põdes raskelt seetõttu, et täiskasvanueas põetaksegi raskelt, kõrge palavikuga jne Miks sa seda osa jutust mulle uuesti ette söödad?

sa ikka ei saa aru.
“Tänu sellele”, et ema oli vaktsineerimata, sai ta kuskilt tuulerõuged ja kandis selle räigelt oma beebile üle.
Tänu sellele, et teine laps oli vaktsineeritud, põdes tema seda väga nõrgalt.

Selle vaktsiini iva ongi see, et kas ei tule tuulerõuged üldse või põetakse vaevumärgatavalt, nagu antud artiklis vanemal lapsel oligi. Tema õnn oli see, et ta oli vaktsineeritud.
Beebil läks kõige hullemini. Ta sai tuulerõugetes emalt nakkuse

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 11:11; 13.06 13:38; 13.06 15:36; 13.06 16:34; 13.06 22:30; 13.06 22:34; 22.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli just lasteaias tuulerõugete puhang ja ka kõik lapsed, kes polnud tuulerõugeid põdenud ja olid vaktsineeritud põdesid tuulerõugeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kusagil ei originaalloos ega tõlkes ei ole kirjas, et laps sai tuulerõuged just emalt, vabalt võis vanem (vaktsineeritud) tütar olla haiguse kojukandja ja jäi ise ka ikkagi haigeks. Kui raskelt või kergelt kellelgi tuulerõuged lähevad, ei saa nagunii ennustada, meil olid kõikidel lastel tuulerõuged ilma palavikuta ja ca 20 punniga.
Ja see tita, kes haiglasse pandi, on juba sekundaarse nahapõletikuga ehk nahamädanikuga.
Ja vabalt võib see emme selles ise süüdi olla, selliseid väga tõsiseid nahamädanikke põhjustab tuulerõugehaigele palaviku alandamiseks ibuprofeeni andmine. Ei olegi nii üliharv juhus muide ja seda oleks palju tähtsam meeles pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 20:59; 13.06 23:13; 14.06 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle vaktsiini iva ongi see, et kas ei tule tuulerõuged üldse või põetakse vaevumärgatavalt, nagu antud artiklis vanemal lapsel oligi. Tema õnn oli see, et ta oli vaktsineeritud.

Mina põdesin 2-aastasena palavikuta ja kuue punniga, alla aastane õde sai minult tuulerõuged ja tal polnud kehal kohta, kus punne poleks olnud. Kumbki me loomulikult nõukaajal vaktsineeritud polnud.
Ja immuunsuse saime ka mõlemad ühtmoodi. Minu kaks last on eri aegadel tuulerõugets olnud ja mina pole uuesti jäänud.
Ja ma tean ka teisi, kes on väga kergelt põdenud ning pole hiljem uuesti jäänud (vähemalt mitte siiani).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun, veel üks nunnu pildiseeria, mida teeb ibuprofeen tuulerõugetega: http://www.dailymail.co.uk/health/article-3530325/Horrific-pictures-NEVER-child-chickenpox-ibuprofen-Boy-left-fighting-life-developing-blood-poisoning.html Neb üsna sarnane välja, ükski kuitahes halvasti hooldatud ja kratsitud tuulerõüugepunn ei lähe selliseks üle-keha-mädanikuks koos veremürgitusega. Vaktsiin või mittevaktsiin, see laps oli ju nagunii liiga noor veel vaktsineerimiseks. Nurofeni infolehel on muide see hoiatus olemas. Sama aspiriini kohta.
Ja see kolmene vanem õde oli “hiljuti” tuulerõugete vastu vaktsineeritud (igasugused detailid on jäetud ilusti ebaselgeks, just parasjagu paanikatekitamiseks, haigestumiste järjekord, kuna see elusvaktsiiniga vaktsineerimine on, mis võib põhjustada just kerget haigestumist jms). On ammu teada, et vastselt vaktsineeritud lapsed võivad saada lööbe ja võivad nakatada ka teisi. Niiet vabalt võib see vaktsineerimine just haiguse perre toonud olla. või valed ravivõtted. Või raske kuluga haigus (see laps ei olnud ju tahtlikult vaktsineerimata jäetud).
Teemaalgataja läks aga kenasti massihüsteeriaga kaasa ja jagas seda lahkesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 20:59; 13.06 23:13; 14.06 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse rühmas on kaksikud, kellest üks põdes tuulerõugeid kaks korda. Tundub, et praegusel ajal millegipärast on hakanud levima tuulerõuged sedasi, et võivadki mitu korda nakatada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Artiklit lugesid ka või? See laps oli liiga noor vaktineerimiseks. Õde oli vaktsineeritud, aga põdes ikkagi. Ema põdes raskelt, aga see normaalne, kuna teada on, et täiskasvanud põevad väga raskelt. Nii et mis su point on?

Tuulerõugete vaktsiin on Eesti turul olnud alles mõned aastad. Üldiselt peetakse seda siiski kergeks lastehaiguseks. Erandeid ehk raskete tüsistustega põdejaid on iga haiguse puhul. Kõige vastu ei saa ju ometi vaktsineerida. Nii et ära ürita mingit saagi käima tõmmata.

Mina põdesin tuulerõugeid, kui olin 36.a. ja see läks väga kergelt, v.a. 38 palavik, mis kestis 3 päeva, aga see käib asja juurde. Ei ole vaktsineeritud.

KEs siin aga kirjutavad, et vaktsineeritud inimesed põevad kergemini, räägivad jama. See, kui kergelt või raskelt põed, oleneb su enda organismi tugevusest ja vastupanuvõimest.
Lisaks minule põdes mu 6-aastane vaktsineerimata laps üsna raskelt ja 1,6 aastane vaktsineerimata laps jällegi kergelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 17:41; 22.06 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Artiklit lugesid ka või? See laps oli liiga noor vaktineerimiseks. Õde oli vaktsineeritud, aga põdes ikkagi. Ema põdes raskelt, aga see normaalne, kuna teada on, et täiskasvanud põevad väga raskelt. Nii et mis su point on?

Tuulerõugete vaktsiin on Eesti turul olnud alles mõned aastad. Üldiselt peetakse seda siiski kergeks lastehaiguseks. Erandeid ehk raskete tüsistustega põdejaid on iga haiguse puhul. Kõige vastu ei saa ju ometi vaktsineerida. Nii et ära ürita mingit saagi käima tõmmata.

Mina põdesin tuulerõugeid, kui olin 36.a. ja see läks väga kergelt, v.a. 38 palavik, mis kestis 3 päeva, aga see käib asja juurde. Ei ole vaktsineeritud.

KEs siin aga kirjutavad, et vaktsineeritud inimesed põevad kergemini, räägivad jama. See, kui kergelt või raskelt põed, oleneb su enda organismi tugevusest ja vastupanuvõimest.
Lisaks minule põdes mu 6-aastane vaktsineerimata laps üsna raskelt ja 1,6 aastane vaktsineerimata laps jällegi kergelt.

nii, ja sinu jutu point on ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 11:11; 13.06 13:38; 13.06 15:36; 13.06 16:34; 13.06 22:30; 13.06 22:34; 22.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Artiklit lugesid ka või? See laps oli liiga noor vaktineerimiseks. Õde oli vaktsineeritud, aga põdes ikkagi. Ema põdes raskelt, aga see normaalne, kuna teada on, et täiskasvanud põevad väga raskelt. Nii et mis su point on?

Tuulerõugete vaktsiin on Eesti turul olnud alles mõned aastad. Üldiselt peetakse seda siiski kergeks lastehaiguseks. Erandeid ehk raskete tüsistustega põdejaid on iga haiguse puhul. Kõige vastu ei saa ju ometi vaktsineerida. Nii et ära ürita mingit saagi käima tõmmata.

Mina põdesin tuulerõugeid, kui olin 36.a. ja see läks väga kergelt, v.a. 38 palavik, mis kestis 3 päeva, aga see käib asja juurde. Ei ole vaktsineeritud.

KEs siin aga kirjutavad, et vaktsineeritud inimesed põevad kergemini, räägivad jama. See, kui kergelt või raskelt põed, oleneb su enda organismi tugevusest ja vastupanuvõimest.
Lisaks minule põdes mu 6-aastane vaktsineerimata laps üsna raskelt ja 1,6 aastane vaktsineerimata laps jällegi kergelt.

nii, ja sinu jutu point on ?

Milles Sa aru ei saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 17:41; 22.06 11:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Väikelaps Ärge laske jah tuulerõugete vastu vaktsineerida !!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.