Esileht Pereelu ja suhted Armastuse erinevad variandid ja inimeste tolerantsus

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Armastuse erinevad variandid ja inimeste tolerantsus

Postitas:

Teemaalgataja loetelust ei häiriks mind mitte midagi. Eks me mehega või kellegi teisega samast seltskonnast natuke lõugu lõksutaks, et näe kui huvitav suhe vms. Aga see oleks selline jutt, et tõesti huvitav suhe. Mitte üldse halvustamise mõttes. Minu jaoks mustanahalised, teiseusulised, omasooiharad on kõik tavalised inimesed. Lihtsalt teistsuguse nahavärvi või seksuaalse orientatsiooniga. Üks mu sugulane on päris tumemusta mehega abielus ja neil on neli pruuni last. Elavad õnneks USAs, mitte siin. Homodest tuttavaid on mul mitmeid, enamus ongi pikaajalises kooselus, mõned on ka abiellunud. Homod on natuke naljakad oma maneeridega, on toredad. Ma küll ei näe põhjust, miks minul peaks midagi selle vastu olema, kui nad on kellegi enda kõrvale leidnud, kellega koos õnnelik ollakse? Hästi suur vanusevahe ükskõik kummale poole häiriks mind isegi rohkem. Endal ei ole selliseid tuttavaid. Üks mu sõbranna on loobunud suhtest vaba lastetu mehega, kuna ta ise oli lahutatud kolme lapsega.
Suhtlemast loobuks ikka nendega, kelle suhtlusstiil väga häiriks. Nt siin ühes teises teemas kurdab teemaalgataja oma venna nõmedate sõprade üle. “Kurja naise naljad” oli vist selle teema pealkiri. Selliste madalalaubaliste tegelastega ma suhtleks vist tõesti max korra aastas antropoloogilise vaatluse mõttes. Oma lähemasse suhtlusringi neid ei taha.
Naisepeksjad jätaks konkreetselt oma sõprade seast välja. Ütleks näkku ka, miks enam suhelda ei soovi.
Kui keegi on väga alatult oma kaaslase maha jätnud, nt viimaseid kuid raseda naise maha jätnud, siis vist ka ei suhtleks enam.
Aga toredad, viisakad, haritud homod, mustanahalised, juudid ja moslemid on minu sõpruskonda teretulnud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis tähendab, et ta on oma põhimõtteid muutnud ja selle alusel mu suhtumine temasse tõesti muutub.

Mul tekkis selle peale küsimus: kas tõesti pole elu jooksul mingeid põhimõtteid muutnud? Mina olen küll pidanud oma vaateid redigeerima ja mõnikord üsna põhjalikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellega ma neist suhtleksin? Teemaalgataja valikust ei häiri mind teatud vanuses suur vanusevahe mehe kasuks. Ehk siis 20-aastane naine ja 40-aastane mees on kummalisem, kui 40-aastane naine ja 60-aastane mees.
Neegrid ja moslemid minu koduuksest naguinii edasi ei tule. Geid ja lesbid sõltuvad eelkõige inimesest. Kui nad ei afišeeri oma sättumust ja mulle oma tõdesid pähe ei püüa määrida, siis pole mul nende vastu midagi.
Seni on kõige rohkem peavalu tekitanud hoopis üks veganiks hakanud sõbranna

Sellel tõepoolest vihkajalikul postitusel on plusse rohkem kui miinuseid?

Oh sa tupsununnuke. Kas sa ei suuda seda tolereerida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 16:07; 18.08 16:52; 18.08 17:40; 18.08 17:43; 18.08 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kõik on õige! Aga kui näiteks Sinu lähedane tuttav/sõber/töökaaslane teatab ühel päeval, et näiteks abiellub oma nõoga (või mis iganes muu “ebatavalise” kaaslasega), kas sellest muutuks sinu suhtumine sellesse inimesesse?

Loomulikult et muutuks, kui nõoga abiellub. Ta on ju väheke imelik nüüd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 12:34; 18.08 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin just klassikalist vana inglise romaani “Vihurimäe” ja seal abiellusid küll nõod omavahel – paistab et tol ajal oli see normaalne.

Ma küll täpselt ei tea seda sugupuud, kes seal Vihurimäes abiellusid, aga üldiselt on inglise keeles sõna “nõbu” (cousin) laiema tähendusega ning tähendab ka näiteks neid sugulasi, kelle vanemad pole sulle mitte onud või tädid, vaid vanaonud või vanatädid ja kaugemalegi. Võimalik, et see koht on “tõlkes kaduma läinud”.

Ei olnud tõlkes kaduma läinud, abiellujate vanemad olid ikka konkreetselt õde ja vend.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 16:18; 18.08 16:36; 18.08 17:03; 18.08 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis tähendab, et ta on oma põhimõtteid muutnud ja selle alusel mu suhtumine temasse tõesti muutub.

Mul tekkis selle peale küsimus: kas tõesti pole elu jooksul mingeid põhimõtteid muutnud? Mina olen küll pidanud oma vaateid redigeerima ja mõnikord üsna põhjalikult.

Jah, eks ikka juhtub, et inimene muudab oma põhimõtteid. Teinekord on tagajärjeks seegi, et varasemad head sõbrad kasvavad üksteisest lahku ja ühel hetkel jääb sõprusest alles vaid ilus mälestus. Mu endaga seda juhtunud pole, aga lähedasega küll, kusjuures mingit tüli neil endise sõbraga pole ja põhimõtete muutus polnud seotud kuidagi käesoleva teemaalgatusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 16:00; 18.08 19:37; 19.08 01:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin just klassikalist vana inglise romaani “Vihurimäe” ja seal abiellusid küll nõod omavahel – paistab et tol ajal oli see normaalne.

Ma küll täpselt ei tea seda sugupuud, kes seal Vihurimäes abiellusid, aga üldiselt on inglise keeles sõna “nõbu” (cousin) laiema tähendusega ning tähendab ka näiteks neid sugulasi, kelle vanemad pole sulle mitte onud või tädid, vaid vanaonud või vanatädid ja kaugemalegi. Võimalik, et see koht on “tõlkes kaduma läinud”.

Ei olnud tõlkes kaduma läinud, abiellujate vanemad olid ikka konkreetselt õde ja vend.

suvel oli etv-s film kuninganna victoriast, kes oma ema vennapojaga abiellus ja kõik olid rahul ja õnnelikud.
veel paarsada aastat tagasi oli sugulasega abiellumine väga tavaline ja isegi soovitatav, et vara ei läheks perekonnast välja. paljud kuningakojad seepärast peast soojad olidki, et sajandeid saadi vaid lähisugulastega lapsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei meeldi, kui mingid papid jätavad oma kauaaegse endaealise naise maha ja jooksevad mingi poole noorema tibi järel minema, kellest enamusel pole mingit armastust mängus, hiilitakse lihtsalt papi raha. Sülitatakse lastele jne. Üsna vastik. Selliseid on minu tutvusringkonnas päris mitmeid ja mina neid papisid oma uue “hingesugulasega” oma majas enam näha ei taha. Elan eramajade rajoonis ja siin on mitmeid selliseid perekondi. Visatakse vana naine koos lastega välja, kellega koos maja ehitati, pere loodi, rikkaks saadi ja nüüd siis mingi tibi platsis. Kahjurõõmuga muidugi näen, et ega need kooslused just pikka aega õnnelikud ka ei ole. Paras, ütlen selle peale. Kui lehest loen, et mingi kuuekümnendates staarkiropraktik jahib kahekümneiseid plikasid, siis igatahes läheb süda pahaks. Mustanahaliste, lesbide, geide vms kooselud ei häiri üldse. Siin on tavaliselt ikka tunded mängus, mitte ei olda koos sellepärast, et üks tahab noort liha ja teine tahab raha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 13:13; 19.08 14:02; 19.08 14:38; 19.08 14:53; 19.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla ei ole teema pealkiri selge, kuid vast suudame siin arutleda.
Siin perekoolis ja nö ka päriselus räägitakse inimestest, kes tegid “ebastandartse” valiku oma kaaslase osas.

Võimalikud variandid (räägime siis tõsistest kooseludest/abieludest):
– naine mehest oluliselt vanem (no näiteks 20 aastat vms)
– mees naisest oluliselt vanem
– lesbid
– geid
– suhe sugulastega (näiteks nõbudega)
– valge inimese suhe mustanahalisega
– teisel ringil mees/naine oma 5 lapsega leiab uue esimesel ringil kaasa
jne

Need olid lihtsalt näited. Hakkasin mõtlema, et kui palju me tegelikult tolereerime TEISTE inimeste omavahelisi suhteid? Üks asi on omaette mõelda, et issand kui imelik, aga teine asi on seda avalikult välja öelda, suure kella külge panna, või siis isegi asjaosalistele halvustavalt näkku öelda.

Ja teistpidi – kui paljud inimesed on olnud ühes neist olukordadest, mida nimetasin? Kas teiste inimeste arvamus on kuidagi teie elukäiku mõjutanud? No ok, kui oled lesbi, siis sa seal midagi ei muuda, aga mida teha kui armudki totaalselt oma sugulasse (näiteks nõbusse vms mis on seaduslikult lubatud).

See tundub tegelikult veidi veider, et inimeste omavahelised suhted teistes niipalju kirgi kütavad. Loomulikult – oma arvamus võib meil kõigil olla, aga kas sellepärast lõpetada näiteks suhtlemine teistega või suhtuda neisse halvasti?

Mida siin ikka tolereerida on, sest vahet tegema hakates sul ei olegi lõpuks keda kellega suhelda. Alati võib ka hindaja endaga juhtuda see, mida ta noorena näiteks ei tolereerinud.

Mitte tolereerimine töötab seni kuni tolereeritavaid on vähe, mõni üksik. Kasvõi kooli kiusamine. Kiusatakse ühte või mitut õpilast, aga mitte kunagi ei kiusa pool klassi teist poolt klassi. See on võimatu.

Teise näitena kui pikka kasvu naine hakkab kooselama lühikest kasvu mehega, siis terve küla sosistab kui nad on külas ainukesed. Aga kui külas on selliseid paare juba üle kümne, kõik harjuvad ja ei pea imelikuks ja sosistamise väärseks. Inimühiskond kaitseb alati enamust ja tõrjutakse vähemust. aga kui vähemusel õnnestub enamusse sissemurda, näiteks nagu feminist või ameerikas mustanahaliste rassismi lõpetamine, siis enam probleemi ei tehta. Seepärast kõik vähemused võitlevadki enda olemas olu eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.08 13:45; 19.08 13:48; 19.08 14:10; 19.08 14:13; 19.08 14:24; 19.08 14:43; 19.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei meeldi, kui mingid papid jätavad oma kauaaegse endaealise naise maha ja jooksevad mingi poole noorema tibi järel minema, kellest enamusel pole mingit armastust mängus, hiilitakse lihtsalt papi raha. Sülitatakse lastele jne. Üsna vastik. Selliseid on minu tutvusringkonnas päris mitmeid ja mina neid papisid oma uue “hingesugulasega” oma majas enam näha ei taha. Elan eramajade rajoonis ja siin on mitmeid selliseid perekondi. Visatakse vana naine koos lastega välja, kellega koos maja ehitati, pere loodi, rikkaks saadi ja nüüd siis mingi tibi platsis. Kahjurõõmuga muidugi näen, et ega need kooslused just pikka aega õnnelikud ka ei ole. Paras, ütlen selle peale. Kui lehest loen, et mingi kuuekümnendates staarkiropraktik jahib kahekümneiseid plikasid, siis igatahes läheb süda pahaks. Mustanahaliste, lesbide, geide vms kooselud ei häiri üldse. Siin on tavaliselt ikka tunded mängus, mitte ei olda koos sellepärast, et üks tahab noort liha ja teine tahab raha.

Kui sul on valida, kas vana naine, kes õhtust hommikuni näägutab, on koleda kehaga, seksi ei tee, armastust ei jaga, suheldagi pole millegist peale argijutu ja selle kõige kõrvale noor naine kellele sa oled väärtus, kes sind armastab, isegi kui tahab raha, teeb ta seksi, tal on ilus keha, ta kuulab sind põnevusega, kiidab, soovib sulle sinu sünnipäeval õnne.

Kas sina mehena jääksid vana naisega või võtad uue?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.08 13:45; 19.08 13:48; 19.08 14:10; 19.08 14:13; 19.08 14:24; 19.08 14:43; 19.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on valida, kas vana naine, kes õhtust hommikuni näägutab, on koleda kehaga, seksi ei tee, armastust ei jaga, suheldagi pole millegist peale argijutu ja selle kõige kõrvale noor naine kellele sa oled väärtus, kes sind armastab, isegi kui tahab raha, teeb ta seksi, tal on ilus keha, ta kuulab sind põnevusega, kiidab, soovib sulle sinu sünnipäeval õnne.

No ei maksa ennast nii palju ka petta. Sa ei ole selle noore naise jaoks mingi väärtus, mingit armastust ei ole, lihtsalt lollitab sind. Noored naised ei armasta neid vanu vormist väljas papisid sugugi rohkem kui mehed vanu naisi. Nende südame paneb põksuma noor mees, aga raha pärast kannatatakse nii mõndagi. Erinevast põlvkonnast naised ja mehed ei näe teineteist seksuaalselt atraktiivsena, see on looduse poolt juba nii seatud. Isa või emaealist ei näe ükski inimene õige mehe või naisena. Mehed lihtsalt lasevad ennast üsna lihtsalt ära lollitada, sest ego on nii suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 13:13; 19.08 14:02; 19.08 14:38; 19.08 14:53; 19.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhe sugulastega (näiteks nõbudega)

Seda ei pea õigeks, perversne isegi. (lugesin enne, kes on see nõbu – ema või isa venna või õe laps).

teisel ringil mees/naine oma 5 lapsega leiab uue esimesel ringil kaasa
jne

Ok ühel tingimusel – kui need 5 last ei kaota selle tõttu oma ühte vanematest ja saavad regulaarselt elatist, ehk lahkuläinud vanemad täidavad oma kohustusi ja harrastagu oma kärgperendust, palju tahavad, peaasi, et kohustuustest kõrvale ei hiili.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 14:04; 19.08 14:16; 19.08 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on valida, kas vana naine, kes õhtust hommikuni näägutab, on koleda kehaga, seksi ei tee, armastust ei jaga, suheldagi pole millegist peale argijutu ja selle kõige kõrvale noor naine kellele sa oled väärtus, kes sind armastab, isegi kui tahab raha, teeb ta seksi, tal on ilus keha, ta kuulab sind põnevusega, kiidab, soovib sulle sinu sünnipäeval õnne.

No ei maksa ennast nii palju ka petta. Sa ei ole selle noore naise jaoks mingi väärtus, mingit armastust ei ole, lihtsalt lollitab sind. Noored naised ei armasta neid vanu vormist väljas papisid sugugi rohkem kui mehed vanu naisi. Nende südame paneb põksuma noor mees, aga raha pärast kannatatakse nii mõndagi. Erinevast põlvkonnast naised ja mehed ei näe teineteist seksuaalselt atraktiivsena, see on looduse poolt juba nii seatud. Isa või emaealist ei näe ükski inimene õige mehe või naisena. Mehed lihtsalt lasevad ennast üsna lihtsalt ära lollitada, sest ego on nii suur.

viimasele kommentaarile vabandust – miinus sai kogemata!
Kägu 19.08.2017 13:48 – aga, no see on ju täiesti mõttetu võrdlus. Ei saa olla, et “vana” on kohe 200% nõme ja “uus” 200% super. elaksid selle uuega sama kaua ja sööksid koos temaga puuda soola ära, võib-olla oleks see uus siis veel hullem, kui vana. Värske suhte korral ju katus sõidab ja probleeme pole, ühiseid muresid pole – ainnult lilled ja liblikad. Kui Sinu “vana” naine saaks ka ainult ilutseda ja lilli-liblikaid nautida, Sinu jäägitut tähelepanu ja imetlust – oi, kuidas säraks samamoodi.
Elemntaarne ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on valida, kas vana naine, kes õhtust hommikuni näägutab, on koleda kehaga, seksi ei tee, armastust ei jaga, suheldagi pole millegist peale argijutu ja selle kõige kõrvale noor naine kellele sa oled väärtus, kes sind armastab, isegi kui tahab raha, teeb ta seksi, tal on ilus keha, ta kuulab sind põnevusega, kiidab, soovib sulle sinu sünnipäeval õnne.

No ei maksa ennast nii palju ka petta. Sa ei ole selle noore naise jaoks mingi väärtus, mingit armastust ei ole, lihtsalt lollitab sind. Noored naised ei armasta neid vanu vormist väljas papisid sugugi rohkem kui mehed vanu naisi. Nende südame paneb põksuma noor mees, aga raha pärast kannatatakse nii mõndagi. Erinevast põlvkonnast naised ja mehed ei näe teineteist seksuaalselt atraktiivsena, see on looduse poolt juba nii seatud. Isa või emaealist ei näe ükski inimene õige mehe või naisena. Mehed lihtsalt lasevad ennast üsna lihtsalt ära lollitada, sest ego on nii suur.

Sa pole mees olnud, sa ei tea mida naised tahavad. Noored naised üldjuhul tahavad vanemaid mehi, sest vanemad mehed on viisakad, oskavad kohelda, on ka raha ja viivad reisile, loomulikult tunnevad nad rohkem naise keha ja oskavad paremini seksoda. Milles siis mees end petta laseb? Mis see müstiline pettus oleks? Naine ei armastagi, täiesti võimalik. Kas üldse naised on võimelised armastama kedagi peale raha? Äkki vastus ongi siin. Olgu, kriipsutame armastuse maha. Aga kõik muu jääb ja kõike seda pakub noor naine ja mida pakub vana peale sapiste kommentaaride? Mitte kui midagi, vana naine siis armastab ja väärtustab? Aga armastust polevat olemaski. Jääbki üle null põhjust jääda vana naisega.

Eks mehed on juba harjunud naiste lollitamistega, mehed seda ei põegi. Mees keskendub siiski endale ja las naised omameelest lollitavad kui palju tahavad, mees saab ikka oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.08 13:45; 19.08 13:48; 19.08 14:10; 19.08 14:13; 19.08 14:24; 19.08 14:43; 19.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on valida, kas vana naine, kes õhtust hommikuni näägutab, on koleda kehaga, seksi ei tee, armastust ei jaga, suheldagi pole millegist peale argijutu ja selle kõige kõrvale noor naine kellele sa oled väärtus, kes sind armastab, isegi kui tahab raha, teeb ta seksi, tal on ilus keha, ta kuulab sind põnevusega, kiidab, soovib sulle sinu sünnipäeval õnne.

No ei maksa ennast nii palju ka petta. Sa ei ole selle noore naise jaoks mingi väärtus, mingit armastust ei ole, lihtsalt lollitab sind. Noored naised ei armasta neid vanu vormist väljas papisid sugugi rohkem kui mehed vanu naisi. Nende südame paneb põksuma noor mees, aga raha pärast kannatatakse nii mõndagi. Erinevast põlvkonnast naised ja mehed ei näe teineteist seksuaalselt atraktiivsena, see on looduse poolt juba nii seatud. Isa või emaealist ei näe ükski inimene õige mehe või naisena. Mehed lihtsalt lasevad ennast üsna lihtsalt ära lollitada, sest ego on nii suur.

viimasele kommentaarile vabandust – miinus sai kogemata!
Kägu 19.08.2017 13:48 – aga, no see on ju täiesti mõttetu võrdlus. Ei saa olla, et “vana” on kohe 200% nõme ja “uus” 200% super. elaksid selle uuega sama kaua ja sööksid koos temaga puuda soola ära, võib-olla oleks see uus siis veel hullem, kui vana. Värske suhte korral ju katus sõidab ja probleeme pole, ühiseid muresid pole – ainnult lilled ja liblikad. Kui Sinu “vana” naine saaks ka ainult ilutseda ja lilli-liblikaid nautida, Sinu jäägitut tähelepanu ja imetlust – oi, kuidas säraks samamoodi.
Elemntaarne ju.

Okei, teeme sulle siis võrdluse lihtsamaks. Sinu ees on tükike torti ja puud soola, kumma valid. Elulõpuni ei taha soola süüa, vahest tahaks ka torti. Osavalt elades saab elus torti rohkem.

Teie jutt muutuks kohe kui vanal naisel endal oleks noor mees võtta. Kohe on noor kutt õige valik ja vanamees närigu heina. Silmakirjalikus on tugev teil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.08 13:45; 19.08 13:48; 19.08 14:10; 19.08 14:13; 19.08 14:24; 19.08 14:43; 19.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei meeldi, kui mingid papid jätavad oma kauaaegse endaealise naise maha ja jooksevad mingi poole noorema tibi järel minema, kellest enamusel pole mingit armastust mängus, hiilitakse lihtsalt papi raha. Sülitatakse lastele jne. Üsna vastik. Selliseid on minu tutvusringkonnas päris mitmeid ja mina neid papisid oma uue “hingesugulasega” oma majas enam näha ei taha. Elan eramajade rajoonis ja siin on mitmeid selliseid perekondi. Visatakse vana naine koos lastega välja, kellega koos maja ehitati, pere loodi, rikkaks saadi ja nüüd siis mingi tibi platsis. Kahjurõõmuga muidugi näen, et ega need kooslused just pikka aega õnnelikud ka ei ole. Paras, ütlen selle peale. Kui lehest loen, et mingi kuuekümnendates staarkiropraktik jahib kahekümneiseid plikasid, siis igatahes läheb süda pahaks. Mustanahaliste, lesbide, geide vms kooselud ei häiri üldse. Siin on tavaliselt ikka tunded mängus, mitte ei olda koos sellepärast, et üks tahab noort liha ja teine tahab raha.

Kui sul on valida, kas vana naine, kes õhtust hommikuni näägutab, on koleda kehaga, seksi ei tee, armastust ei jaga, suheldagi pole millegist peale argijutu ja selle kõige kõrvale noor naine kellele sa oled väärtus, kes sind armastab, isegi kui tahab raha, teeb ta seksi, tal on ilus keha, ta kuulab sind põnevusega, kiidab, soovib sulle sinu sünnipäeval õnne.

Kas sina mehena jääksid vana naisega või võtad uue?

Imelik, et keegi nii liigitab: et vana naine on kõige halva kehastus ja uus noor tibi on ideaalne igas mõttes. Ilmselt unustatakse ära, kuidas esimese naisega kõik algas ja kuidas see 30 aastat on kulgenud. Nähakse vaid seda viimast viisaastatkut, kus üle poole on mehe enese süü ja kuna potents vaibub ,siis vaid selle tõstmiseks on see uus esmatähtis.
Sest kui kaua kuulab see noor uus seda van meest jätkuva põnevusega, kui kaua õnnitleb(ja kes on tõestanud, et esimene naine pole kunagi meest õnnnitlenud) ja kaua seda enutsiasmi noorel naisel jagub, kas 10 aastakski seda energiat jagub, vaevalt? Arvestades, mis esimese naisega 30 aasta sisse mahtus, siis seda ei suuda uus tibi mitte iial järgi teha – tehke järgi või makske kinni(vana väljend, mida võib erinevalt võtta). Sest tibi tarbib valmistoodet, mille teine naine oma elutööga lõi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 14:04; 19.08 14:16; 19.08 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viinamarjad on hapud. Isegi kui põnevust jätkub uue naised 10 aastaks, on see mehele võit. Kui ta elaks selle 10 aastat vana naisega, siis ta oleks täielik luuser ja kaotaja, sest vana naine ei paku mitte kui midagi. Miks peab elama mees uut elu nagu elas esimese naisega? Kõik elavad hoopis uut ja kordumatut elu, hoopis seda mida vana naine kogeda ei taha. Vastupidi, mees saab uuesti olla noor ja elada jälle seda toredat armumist, kirge… Mida vana naine pakub? Ainult näägutamist: tegid kõike valesti, olid jobu ja sina oled kõiges süüdi, mina olen raisanud sinu peale oma elu jne jne jne.

Loobuge sellest surmani vegetatsiooni nõudest kui te kaotate välimuse, kibestute. Mehel on alati mõistlik suhtest lahkuda kui naine jääb vanaks, miks peaks mees end kurnama suhtes kui see enam midagi ei paku.

Naine elutööga lõi? Otsustage nüüd ära, kas mees tegi kõik valesti või siis naine lõigi elutööga mehest jobu, kes enam pinget ei paku:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.08 13:45; 19.08 13:48; 19.08 14:10; 19.08 14:13; 19.08 14:24; 19.08 14:43; 19.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loobuge sellest surmani vegetatsiooni nõudest kui te kaotate välimuse, kibestute. Mehel on alati mõistlik suhtest lahkuda kui naine jääb vanaks, miks peaks mees end kurnama suhtes kui see enam midagi ei paku.

No sorry, aga ega see papi enam ka midagi ei paku ja mina neid noori tibisid ei kadesta üldse. Raiskavad oma nooruse mingi vanamehe peale. Mehele on see asi muidugi kasulik, aga naisele mitte kuidagi. Kui noor naine elab noore mehega, ta saab oma ilusa esimese perekonna, lapsed, kõik on tore. Aga see teine või kolmas ring ei ole enam sama. Eksid, vanad lapsed, papi väsinud. Pole kohe üldse võrreldav asi. Ja papid saavad tavaliselt kõik tagasi, mis nad halba on teinud. Uus tibi küll õnnitleb kenasti ja teeskleb huvi, aga tegelik pale on teine. Ei paku vanamees peale raha muud midagi. Ikka tulevad armukesed, põlgus, kõik see. Aga õnne papile, kes on vähemalt oma unistustes kõva mees ja paar aastat ju kõik tundubki päris tore. Kahjuks sellised papid küll vanaduses kannatavad, sest ei ole naist, kes neist hooliks (vana põlgab, uus laseb jalga) ja lapsed põlgavad ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 13:13; 19.08 14:02; 19.08 14:38; 19.08 14:53; 19.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollitamine on päris huvitav teema.

Üks kirjutab kuidas mehel ei tasugi loota normaalsele naisele, sest naine nagunii lollitab mehega ehk mehega lollitamine ongi naisele auasjaks.
Teine kirjutab kuidas mees hoopis ise lollitab seda noort naist ja kui naine sellest arusaab, siis jätab mehe maha ja mees jääb lolliks ehk siis jällegi, lollitamine on auasi kui võtjaks osutub naine.
Kolmas tuleb räägib kui tähtis on ikka see 30 aastat kooselu ja muidugi tuleb väärtustada soola söömist. Aga kui peale soola polegi muud jäänud? Naise nimel peab edasi mugima, sest kuhu see vana naine enam läheb, kes teda tahaks? Kindlasti noor naine ei tee õnnelikuks ja ainult rumal mees tahab kõike uuesti kogeda, parem meheke söö koos minuga soola edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.08 13:45; 19.08 13:48; 19.08 14:10; 19.08 14:13; 19.08 14:24; 19.08 14:43; 19.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loobuge sellest surmani vegetatsiooni nõudest kui te kaotate välimuse, kibestute. Mehel on alati mõistlik suhtest lahkuda kui naine jääb vanaks, miks peaks mees end kurnama suhtes kui see enam midagi ei paku.

No sorry, aga ega see papi enam ka midagi ei paku ja mina neid noori tibisid ei kadesta üldse. Raiskavad oma nooruse mingi vanamehe peale. Mehele on see asi muidugi kasulik, aga naisele mitte kuidagi. Kui noor naine elab noore mehega, ta saab oma ilusa esimese perekonna, lapsed, kõik on tore. Aga see teine või kolmas ring ei ole enam sama. Eksid, vanad lapsed, papi väsinud. Pole kohe üldse võrreldav asi. Ja papid saavad tavaliselt kõik tagasi, mis nad halba on teinud. Uus tibi küll õnnitleb kenasti ja teeskleb huvi, aga tegelik pale on teine. Ei paku vanamees peale raha muud midagi. Ikka tulevad armukesed, põlgus, kõik see. Aga õnne papile, kes on vähemalt oma unistustes kõva mees ja paar aastat ju kõik tundubki päris tore. Kahjuks sellised papid küll vanaduses kannatavad, sest ei ole naist, kes neist hooliks (vana põlgab, uus laseb jalga) ja lapsed põlgavad ka.

No tuligi üks parastaja välja nagu uus suhe on uuele naisele elu raiskamine, koormaks;)
Vot seda ma ei tea miks naine tahab vanemat meest. Perekoolis sadu teemasid kus plussitatakse paare kus naine on mehest isegi 30 aastat vanem. Vastupidiselt vanem naine ja noorem mees pole hinnatud ja neid põlatakse. Eks naistele on uhkuse asjaks leida mees kellel on kõik olemas, naisel jääb üle uhkelt sisse kolida ja rasestuda.

Aga miks te siis oma vanadest meestest kinni ei hoia kui soovite neid surivoodil põetada? 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.08 13:45; 19.08 13:48; 19.08 14:10; 19.08 14:13; 19.08 14:24; 19.08 14:43; 19.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tuligi üks parastaja välja nagu uus suhe on uuele naisele elu raiskamine, koormaks;)

Aga ongi ju. Eks võid ju ennast vana mehena petta, et su uus noor naine nii armastab sind, isegi soovib sünnipäevaks enne ja puha. Aga tegelikult ei taha ju ükski noor naine vana meest. Ikka loodetakse armastust, pereloomist ja kõike seda. Mõnel naisel lihtsalt ei tule sellest midagi välja ja peavad leppima vanamehega. Kellegi unistus see ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 13:13; 19.08 14:02; 19.08 14:38; 19.08 14:53; 19.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei meeldi, kui mingid papid jätavad oma kauaaegse endaealise naise maha ja jooksevad mingi poole noorema tibi järel minema, kellest enamusel pole mingit armastust mängus, hiilitakse lihtsalt papi raha. Sülitatakse lastele jne. Üsna vastik. Selliseid on minu tutvusringkonnas päris mitmeid ja mina neid papisid oma uue “hingesugulasega” oma majas enam näha ei taha.

Aga paksuks ja koledaks minna sulle meeldis? Palju magusat süüa endiselt meeldib?

Tibi või mittetibi, kui ikka kodus vanaeit korralikult vananeda ei oska, siis loomulkult tuleb noorem võtta. Ja vaevalt, et need “papid” üldse sinusuguse juurde end pressida tahavadki, neil muudki teha.
Kui sul mees alles oleks, siis sa ilmselt siin ei käuksuks nagu vana uks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naine on mehest oluliselt vanem, kisub ikka kummaliseks küll. kõik muu on ok.
ma isegi ei oska seletada, miks just see ainukesena mind häirib. äkki sellepärast, et kui mees on 20 aastat noorem, siis pere loomist ju ei ole, ehk lapsi vaevalt saadakse.
kui mees on 20 aastat vanem, siis see pere loomist ei takista.
mis nõbudega abiellumiise puutub, siis läbi ajaloo on kuningaperedes ja muude ülikute hulgas lähisugulastega abiellutud.
kui ma saaks teada, et minu tuttav on end tädipojaga abielus, siis vaataks ka suts kummaliselt ikka tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga paksuks ja koledaks minna sulle meeldis? Palju magusat süüa endiselt meeldib?

Tibi või mittetibi, kui ikka kodus vanaeit korralikult vananeda ei oska, siis loomulkult tuleb noorem võtta. Ja vaevalt, et need “papid” üldse sinusuguse juurde end pressida tahavadki, neil muudki teha.
Kui sul mees alles oleks, siis sa ilmselt siin ei käuksuks nagu vana uks…

Ma ei räägi kohe üldse mitte endast. Minu suhe on igati korras. lihtsalt vaatan neid uute “hingesugulaste” võtmist pealt. Mingi aeg on mehe poolt muidugi selline kott pähe suhe, sest mehed ju lähevad noore naise pärast pöördesse iga kell. Aga ega see enamasti kaua ei kesta see rahaahnusel põhinev suhe. Sest meie papidel pole ju isegi raha, millega meelitada. Eks siis jäävadki lõpuks üksi ja palju õnne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 13:13; 19.08 14:02; 19.08 14:38; 19.08 14:53; 19.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas tuleb räägib kui tähtis on ikka see 30 aastat kooselu ja muidugi tuleb väärtustada soola söömist. Aga kui peale soola polegi muud jäänud? Naise nimel peab edasi mugima, sest kuhu see vana naine enam läheb, kes teda tahaks? Kindlasti noor naine ei tee õnnelikuks ja ainult rumal mees tahab kõike uuesti kogeda, parem meheke söö koos minuga soola edasi.

Ei maksa seda soolasöömist mehe panuseks vaid panna, see soolamaitse on ikka mõlemal suus, sellises vanueses tollel ajal võetud naistel isegi enam. Mis naise nimel edasi mugima, vastulause- naine mugib samuti. Kuidas sina asju nii üheülbaliselt ikka näed? Pealegi tehakse see pingelisem asi kooselu esimesel poolel ära, ehitatakse elu üles, luuakse kodu, saadakse lapsae, ehk pannakse alus. See, kuidas keegi seda hindab, on iseasi. Vaadata tuleks konkreetselt igat paari ikka eraldi. Oled vaadanud, kui oled, siis tead, kahte sarnast neis pole.
Ma ei vaata üldse halvasti paaridele, kes lahutavad sellise pikaajkalise abielu, kui näiteks mehele enam ei sobi ja ei meeldi oma pere. Mingu, võtku uus, aga olgu aumehed – uus armastus ja uus suhe luuakse jälle koos soolasöömisega, mitte eelmise pere arvelt ja nende vaevast. Ah, et raske nullist? Aga mis raske, uus arm annab tiivad ja kogemus olemas.Kui majanaduslikult napib jajaksu ka nii palju pole ,siis poel midagi teha, ei ole meil kõik šeigid, kes mitut peret ja naist kanda jaksavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 14:04; 19.08 14:16; 19.08 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellega ma neist suhtleksin? Teemaalgataja valikust ei häiri mind teatud vanuses suur vanusevahe mehe kasuks. Ehk siis 20-aastane naine ja 40-aastane mees on kummalisem, kui 40-aastane naine ja 60-aastane mees.
Neegrid ja moslemid minu koduuksest naguinii edasi ei tule. Geid ja lesbid sõltuvad eelkõige inimesest. Kui nad ei afišeeri oma sättumust ja mulle oma tõdesid pähe ei püüa määrida, siis pole mul nende vastu midagi.
Seni on kõige rohkem peavalu tekitanud hoopis üks veganiks hakanud sõbranna

Sellel tõepoolest vihkajalikul postitusel on plusse rohkem kui miinuseid?

Oh sa tupsununnuke. Kas sa ei suuda seda tolereerida?

Ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 19:55; 18.08 19:57; 18.08 20:02; 19.08 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõbude abielu ei ole mu meelest imelik, suure vanusevahega paar aga küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidralt vaataks sugulastevahelisele suhtele ja sõpraderingiks tuleks jutuks kindlasti ka väga suure vanusevahega paarid (mõlemas suunas vanusevahedega), kuigi viimase puhul pigem lihtsalt huvist, et kuidas kaks nii erinevast põlvkonnast inimest kokku said. Üldiselt, kui on kaks täiskasvanud inimest, siis mind ei huvita, kes kellega koos on. Kui kaks sugulast tahavad koos elada, siis lasku käia seni, kuni nad lapsi ei saa (potentsiaalsed geneetilised probleemid ja mis kõik veel).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mees minust aastakümneid vanem, lähedane sugulane on gei. Vastus küsimusele – täitsa tolereerin nii ennast kui sugulast, isegi sugulase kaaslast ja oma meest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Armastuse erinevad variandid ja inimeste tolerantsus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.